20 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

Çok sert ve ani çıkışlar yapabiliriz. Fikirlerimizin, öngörülerimizin kaile alınmasını çok daha fazla isteyeceğiz. Duygusal sallantılardan uzak durmak, mümkün mertebe sükuneti korumak gerekiyor.

Koç

Bazen kendinize çok sert davranıyorsunuz. En büyük kötülüğü siz kendinize yapıyorsunuz. Zaten bir Koç istemedikçe kendinden başka kimse onu incitemez. Yeni girişimler, yeni adımlar için doğru zamandasınız. Ancak çok hırslandığınız konular varsa biraz frene basabilirsiniz. Öfke ile ani hareketlerden kaçınmalısınız. Kafanız karışıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öfkeyle Baş Etmek

Boğa

Boğa burcu bazen sürekli pof poflanmak, sevilmek, yüceltilmek istiyorsunuz ama siz kendi hayallerinizde düşündüğünüz gibi davranmıyorsunuz. Başarılı olduğunuz konular var. Ancak kendinize olması gerektiğinden fazla anlamlar yüklüyorsunuz. Bir an önce empati özelliğinizi geri kazanmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Biten İlişkiler Empati Kurmayı Mı Öğretiyor?

İkizler

Geçtiğimiz haftanın yer değiştirme, seyahat temposu bu hafta da devam ediyor. Uzak mesafelere yolculuklar, uzak mesafeden gelecek haberler gündem konusu olabilir. Aşk hayatınız hareketlendi. Sürekli birileri ile görüşme halindesiniz. Ya hep ya hiç tarzındaki tutumunuz, günlük hayatınızı zorlaştırıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlk Buluşma Öncesi Gerginliğinizi Atmak İçin 10 İpucu

Yengeç

Sağlığınıza dikkat etmiyor, kendinizi çok fazla yoruyorsunuz. Hareket enerjiniz olduğu kesin ama işler biraz zorlama olmaya başladı. Kendinize, en önemlisi de kariyer hayatınıza daha fazla özen gösterip, isteklerinizin peşinden gitmeniz gerekiyor. Çok fazla kabuğunuza çekilmiş olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Aslan

Aslan burçları ilişkilerine dair bazı kararlar vermek durumunda kalabilirler. İlişkileri bir sonraki aşamaya taşımak veya sonlandırmak gibi durumlar söz konusu olabilir. Hem yakın olmayı isteme hem de bir kol boyu mesafe koyma arasında gidip geliyorsunuz. Günlük hayatınızda bir takım keskin virajlar söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkek Arkadaşınızın Sizin İçin Doğru Kişi Olmadığının 8 İşareti

Başak

Çok duygusal bir dönemdesiniz. Özellikle ailevi konularda, birikmiş konular sizi çok yıpratıyor. Maddi anlamda çok şanslısınız. Hala belli gelirleri elde edememiş Başak burçları için şans var. Marjinal haberleri iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Sizin şifanız yuva kurmaktan geçiyor. Hayatınızda sizinle olmak isteyen insanlara şans vermelisiniz.

Terazi

20 Şubat Terazi burçları için oldukça önemli bir gün. Belki de Terazi burçları bugün gelecekteki partnerlerinin kim olduğunu anlayacak veya buna karar verecekler. Terazi burçları için yeni bir ilişkinin çanları çalmaya başlamış olabilir. Aniden gelişecek aşklar önümüzdeki günlere damga vurabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Çift Olmanın Yolu Bakın Nelerden Geçiyor

Akrep

Akrep burcu maddi anlamda dengeler bozulduğu için tedirginsiniz. Haklısınız da çünkü sınırları gerçekten zorladınız. Bazı konularda kendinize çok güvenmenize rağmen içinizde tedirginlikleriniz var. Özgüveninizin yırtıldığı konular var. Bir an önce tamir edip yeniden gücünüzü ortaya koymanız gerekiyor. Ailevi konularda daha mutlu ve daha başarılısınız. Bazı konuları iyileştirmeyi başardınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Yay

Çevrenizi genişlettikçe ve çevrenizden destek aldıkça, kendinize olan güveniniz artacak. Şimdiden durumlar değişmeye başladı bile. Bir sınavdan geçtiğinizi fark ettiniz. Şimdi derslere çalışıp, sınavları verme vakti. Çok kısa bir süre sonra tüm bu yaşadıklarınızı neden yaşadığınızı anlayacaksınız.

Oğlak

Maddi anlamda güzel gelişmeler devam ediyor. Şu an haritalarınızın maddi kaynaklar evi aydınlanmakta. Güvendiğiniz, her zaman desteğini hissettiğiniz, daha önce destek olduğunuz insanlardan maddi anlamda kaynak elde edebilirsiniz. Size maddi kaynak edinmeniz için yol gösterebilir, yeni fırsatlar sunabilirler.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Para İle Satın Alamayacağınız Şeyler De Var

Kova

Ciddi anlamda ilgiye, şefkate ve özen görmeye ihtiyacınız var. Gerekirse birisi her sorumluluğunuzu üstlenmeli. Eğer hayatında yeterince ilgi gören bir Kova burcu iseniz, güzel bir dönemdesiniz parıl parıl parlıyorsunuz. Aksi söz konusu ise biraz duygusal bir dönemden geçeceksiniz.

Balık

Etiketiniz parlayacak. Tüm zorluklara rağmen herkes sizi alkışlıyor. Maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacaksınız. Belli birikimler elde edebilirsiniz. Piyasadan borçlarınızı toplayabilirsiniz. Kurumsal çalışanların ise prim elde etme durumları söz konusu olabilir. Sürpriz, ani kazançlar söz konusu olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load