20 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 19 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

20 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Özellikle kariyer hayatınızda çizdiğiniz yolun doğruluğundan şüphe edebileceğiniz, kendiniz için daha değişik planlar yapmaya başlayabileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Değişim-dönüşüm için gökyüzü sizi destekliyor. Uzun süredir istediğiniz şeylerin peşinden gidebilirsiniz. Uzun yolculuklar sorun çıkartabilir. Bu tip planlarınız varsa biraz daha ertelemenizi tavsiye ederim.

BOĞA

Yeni fikirlere, yeni yerler keşfetmeye hazır mısınız? Boğa burçları için eğlenceli bir Cuma günü olabilir. Yoğun keyifli ancak duyularınızı doyurma imkânı bulduğunuz bir gün olacaktır. Özellikle güzel yemekler yiyebilir, yeni tatlar keşfedebilirsiniz. Gün içinde hislerinizi kullanmanız gerekirse, çekinmeyin, güvenin.

İKİZLER

İkizler burcu için işler yolunda gözüküyor. Soğuk havaya inat içinizde sıcak bir iklim taşıyor gibisiniz. Sanki içinizde meltem rüzgarları esiyor. Sonunda kariyeriniz konusunda beklediğiniz şeyler gerçekleşiyor ve siz de uygun adımları atmaya başlıyorsunuz. İkili ilişkilerde, özellikle yeni başlayan ilişkilerde oluşan tutu hoşunuza gidiyor.

YENGEÇ

Aileniz, eviniz ile alakalı konularda tedirginlikleriniz, bazı şüpheleriniz söz konusu olabilir. Kuruntuya düşmeden, komplo teorileri kurmadan önce hissettiklerinizin gerçekliğinden emin olmalısınız. Kafanız karışık, sezileriniz yanıltıcı olabilir. Günlük hayatınızda bazı sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Alacağınız haberler size iyi gelecektir.

ASLAN

Hayatınızı biraz daha renklendirecek güzel fikirleriniz olabilir. Kendiniz ve yakın çevreniz ile olan bağlantıdan daha fazla, çevrenizdeki herkese değer verdiğinizi hissetmeye başlayacaksınız. Biraz daha toplum yararına projelerde yer alabilir, birtakım derneklere üye olabilirsiniz. İletişim konusunda o kadar güçlüsünüz ki, kendinizi ifade etmekte hiç zorlanmıyorsunuz.

BAŞAK

İlişkiler üzerine gökyüzünde ciddi işaretlenmeler söz konusu. İkili ilişkiler Başak burçlarının hayatlarının merkezinde olmalı şu dönemde. 20 Ocak ‘ta günlük hayatınızda bazı karışıklıklar olabilir. Ne yapacağınıza karar veremediğiniz, arada kalacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. İsyankâr olmaktan, var olanı itmekten kaçınmalısınız. Biraz daha bekleyin, hayatınızda güzel gelişmeler olacaktır.

TERAZİ

Kendinize ait istekleriniz, arzularınız, kendinizi güzelleştirme isteğiniz 20 Ocak ‘ta da devam ediyor. Terazi burçlarını güzel bir Cuma günü bekliyor. Kendinize en azıdan kuaför için zaman ayırın, size çok iyi gelecek. İletişim konusunda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Belki biraz sarsıcı haberler alabilirsiniz. Ancak günün kaymak gibi akmasına engel olamayacaklar.

AKREP

Akrep burçlarının hislerine koşulsuz güvenmesi gereken bir gün. Bugün evren sizin enerjiniz ile akıyor. Maddi anlamda birtakım zorlanmalar, zorlu haberler veya sınavlar söz konusu olabilir. Gündem yakın çevrenizin etrafında dönüyor. Bu durumda önce yakın çevreniz ile olan diyaloglarınızı geliştirmelisiniz.

YAY

Birilerinin arkanızdan iş çevirdiği gibi düşünceleriniz varsa, şimdiden bunları sizin hüsnü kuruntunuz olduğunu belirteyim. Herkes sizin iyiliğinizi istiyor. Siz düşman olunacak biri değilsiniz. İç dünyanız ve yakın çevreniz ile alakalı konular, dış dünyaya göre daha fazla gündeminizi meşgul ediyor. İçe döndünüz ama içe bakmayı çok iyi başaramıyorsunuz.

OĞLAK

Kariyer hayatınız gelişiyor. İş hayatınızda geldiğiniz noktadan memnunsunuz. Daha bir şeyler gerçekleşmeden geleceği görebiliyorsunuz. Herkes fikirlerinize güveniyor. Bu da sizin kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlıyor. Maddi anlamda birtakım yanılgılarınız, önünüzü görememe durumlarınız olabilir. Gelecek yatırımlarına dikkat etmek gerekiyor.

KOVA

Kova burcu 20 Ocak’ta iç dünyanızdaki gizli enerjiniz ve planlarınız çevreye yansıttıklarınızdan daha fazla olabilir. Enteresan fikirleriniz var. Beyniniz neredeyse ok uzun zamandır isteklerini ile yanıp tutuşuyor. Sadece istemiyor, istekleriniz ile alakalı planlar da yapıyorsunuz. Siz bu kadar enerjiyi evrene yollarken evrenin size cevabını vermemesi imkânsız. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir.

BALIK

Kendinizle alakalı aksiyonları rahatlıkla alabileceksiniz. Artık kendinizden ne istediğinizi biliyorsunuz. Biraz daha uyumlu ve rahat hissedeceksiniz. Dış dünyaya gösterdiğiniz yüzünüz yumuşuyor. Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler olmaya devam ediyor. Bir miktar duygusal bir gün olabilir, ani patlamalardan kaçınmakta fayda var.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();