20 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçlarının kariyer hayatı için çok önemli bir gün. Yay burçlarının ise aşk kapılarını çalabilir. Siz 20 Nisan ‘da hangi sürprizlerle karşı karşıyasınız?

20 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu kariyeriniz konusunda marjinal bazı dürtüler içine girebilir ve marjinal bazı kararlar alabilirsiniz. Düşüncelerinizde yanıldığınızı fark etmek pek hoşunuza gitmediği gibi kabullenmekte de güçlük çekiyorsunuz. Bugün kendinizle ilgili her konuya fazladan özen göstermelisiniz.

BOĞA

20 Nisan’da alacağınız hiçbir karara ve aklınızdan geçen hiçbir fikre güvenmeyin. Karanlık insanlardan ve emin olmadığınız kaynaklardan uzak durun. İş hayatınızda hiç anlaşamadığınız bir insan ile aranızda romantik bir etkileşim olabilir. Ne demişler; hayat sürprizlerle dolu!

İKİZLER

Duygusal olarak karmakarışık bir gün. Özellikle maddi anlamda ne hissedeceğinizi ne karar vereceğinizi, neye yatırım yapacağınızı bilemiyorsunuz. Günü arkadaşlara ayırmak İkizler burçları için bugün yapılabilecek en güzel şey olacaktır. Yeni organizasyonlar içerisinde bulunabilirsiniz.

YENGEÇ

Kariyer hayatınız için çok önemli bir gün olacak. Toplumdaki imajınızı sağlamlaştırmak üzere alacağınız haberler ve başarınız için başınıza gelen mucizelere inanamayacaksınız. Önemli eğitimler için adımlar atabilirsiniz. İnançlarınız derinleşebilir.

ASLAN

20 Nisan ‘da yepyeni idealler ve istekler içerisinde olacaksınız. Ne istediğinizi, neden istediğinizi hiç bu kadar net hissetmemiştiniz belki de. Yaratıcı fikirleriniz için aksiyon almak isteyeceksiniz. Kendiniz ve kariyeriniz için adımlar atabilecek enerjidesiniz. Bu enerjinizi değerlendirmeniz gerekiyor. Nisan ve Mayıs ayını es geçmemelisiniz.

BAŞAK

Tüm maddi sıkıntılarınız bugün bir anda son bulabilir desem ve gerçek olsa ne güzel olurdu değil mi?! Enerjiniz ne kadar düşerse düşsün, umut kaybetmeyin. Bir şeylere inanmaya devam edin. Evlenmeyi planlayan Başak burçları seçimlerinden emin olmadan adım atmamalılar.

TERAZİ

Bazı Terazi burçları 20 Nisan’da yıldırım nikahı ile evleniyor veya bir anda partnerleri ile yaşama kararı alıyorlar. Terazi burçları için ikili ilişkiler önem kazanmaya devam ediyor. Diğer taraftan bazı Terazi burçları ise, bugün birçok iş ortaklığına imza atabilirler. İş hayatınızda şans sizinle beraber.

AKREP

20 Nisan günlük hayatınızın tamamen değiştiği, yeniliklere ve güzel haberlere açıldığı bir gün olacaktır. Güzel ve sürpriz haberlere hazırlıklı olun, ya da olmayın. Tadını çıkartın. Bomba niteliğinde haberler alabilirsiniz. Maddi anlamda biraz daha dikkatli davranmaya çalışmalısınız.

YAY

Yay burcu bugün aşık mı oluyorsunuz? Türk filmlerindeki gibi yolda çarpışarak aşklar, sürpriz gebelik haberleri vb. konular bugün Yay burçlarını oldukça gülümsetecektir. İletişim konularındaki enteresan fikirleriniz, çevreniz ve iş arkadaşlarınız tarafından destek görecektir.

OĞLAK

Kendinizi çok farklı hissediyorsunuz. Ne yeterince duygulu ne de tam anlamı ile soğuksunuz. Çevrenize karşı iyi olmak isteseniz de bazı anlaşmazlıklara son veremiyorsunuz. Bugün ailenize yeni bir üye katılabilir. Kariyer hayatınızda şans yanınızda.

KOVA

Kova Burcu bugün çok güzel haberler alabilir, çok sevinebilirsiniz. Çevrenizde bazı değişiklikler olabilir ve kısa tatil programları içerisinde yer alabilirsiniz. Çevrenizin desteğini sırtınızda, arkanızda hissediyorsunuz. Kendi geleceğiniz için, ortaklarınızdan veya eşinizden destek alabilirsiniz. Aile bağlarınız sağlamlaşıyor.

BALIK

Balık burçları maddi anlamda inanılmaz şanslı bir dönemdeler. Lakin bugün o dönemin en güzel günü olabilir. Beklenmedik sürpriz kazançlar günü tadından yenmez bir hale getirebilir. Özgüveniniz giderek artıyor. Pof poflanmak bu dönem oldukça hoşunuza gidiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();