20 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Başak burçları emin olmadıkları adımlar atmamalılar. Kova burçları ise sürekli kendilerini anlatma çabasındalar. Sizin burcunuz 20 Mayıs ‘ta hangi etkiler altında?

20 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Hafta sonu arkadaşlarınız sizi hayal kırıklığına uğratacaklar. Onlara kırılacaksınız. Beklediğiniz ilgi ve şefkati alamamak sizi rahatsız edecek. Eğer fazla öfkelenirseniz bazı arkadaşlıklarınızda geri dönülemeyecek hasarlar oluşabilir. Kendinizi güzelleştirmek için zaman harcayabilirsiniz.

BOĞA

20 Mayıs kendinizi güçlü hissettiğiniz bir gün olacak. Çevrenizle iletişiminizde bazı problemler yaşayabilirsiniz. İsteklerinizi karşı tarafa anlamlı bir şekilde geçirmekte zorlanabilirsiniz. Yolculuklarda dikkatli olmak gerekiyor.Ailesel konuları herkesin yanında konuşmamalısınız.

İKİZLER

İkizler burçları öfkelerini kontrol etmekte zorlanıyorlar. Zihin enerjiniz çok hızlandı ve çok fazla konuyu aynı anda düşünüyorsunuz. Birçok İkizler burcu tatilde ama aslında sadece bedenen tatildeler. Ruhları ve akılları hep işlerinde, kariyer hayatlarında. Kayıp temaları söz konusu olabilir.

YENGEÇ

Tatilde olabilirsiniz, bazı eğitimlerde zaman geçiriyor olabilirsiniz, ancak sınırları korumakta epey zorlanıyorsunuz. Tatildeyim diye her şeyi en uç noktasına kadar denemek zorunda değilsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Günlük hayatınızda bazı aksilikler söz konusu olabilir.

ASLAN

20 Mayıs ‘ta partnerlik ilişkilerinizde gerçeği görmekte zorlanıyorsunuz. Bazı sınırlar aşıldı, bunu farkına varmanız gerekiyor. Birçok Aslan burcu partneri tarafından hayal kırıklığına uğratılmış olabilir. Bugün sanki hayattaki her şey çok kötüymüş gibi düşüncelere kapılabilirsiniz. Yurt dışı ile alakalı konular gündeme gelebilir.

BAŞAK

Başak burcu bazı şüphelerinizden emin olmadan kimseyi suçlamamalısınız. Duygusal olarak kandırılmaya, aldatılmaya çok müsaitsiniz. İlişkinizde sınırlarınızı koruyamıyor, partnerinizin de sınırlarını ihlal ediyorsunuz. Düşüncelerinizdeki sabitliği esnetmeniz gerekiyor.

TERAZİ

Aşk hayatınız karışmış olabilir. Tam olarak neyin ne olduğunu anlayamamış olabilirsiniz. İsmi konulamamış ilişkiler sizi üzüyor olabilir. Partnerinizden beklediklerinizi alamıyor olabilirsiniz. Enerji seviyeniz düşük. Gün içindeki anlık güzel gelişmeler keyfinizi yerine getirecek.

AKREP

20 Mayıs yaratıcı enerjinizin fazla olduğu bir gün. Duygusal olarak hissettiklerinize siz bile inanamayacaksınız. Gün içinde güzel haberler alabilirsiniz. Ufak tefek kazalar için dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle büst bölgenizi korumaya dikkat etmelisiniz. İnsanların dikkatini çektiğiniz bir gün olacaktır.

YAY

Romantik ilişkilerde, ortaklıklarda ipler geriliyor. Öfke patlamaları ilişkinize zarar verebilir. Elinizden geldiğince sükunetinizi korumaya çalışmalısınız. Sözlerde sınırlar aşılıyor. Her duyduğunuza inanmamalısınız. Gökyüzünün resmi 20 Mayıs’ta sizi bir savaşçıya dönüştürüyor.

OĞLAK

Gün içinde hissedeceğiniz değişken enerji doğal yapınız ile uyumsuzluk gösterebilir. Kendinizi daha farklı hissedebilirsiniz. Çevrenize ve arkadaşlarınıza karşı gereksiz alınganlıklar gösterebilirsiniz. İlişkilerde fazla duygusal davranmaya başladınız. Aile ve evinizle ilgili bazı beklenmeyen durumlar söz konusu olabilir.

KOVA

Kova burcu herkesle iletişim kurmak, sürekli konuşmak ve kendinizi anlatmak istiyorsunuz. Maalesef tüm çabanıza rağmen güzel düşüncelerinizi insanlara geçirmekte zorlanıyorsunuz. Sizin anlattığınız karşıdakinin anlayabileceği kadardır sevgili Kovalar. Boşuna kendinizi suçlamayın. Maddi anlamda zorlanmalar söz konusu olabilir.

BALIK

Balık burçlarının zaten karışık olan akılları bugün daha da karışıyor. Kendi kendinizi kandırmayı başardınız. İçinizi de ferahlattınız ancak hiçbir sorunu da çözemediniz. Özellikle derdinizi anlatmak, karşınızdaki insanların derdini anlatmak için çaba göstermeniz gerekiyor. Hayatınızda büyük değişim ve dönüşümler olacak.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();