20 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçlarına “yeni” bir şeyler lazım. Yeni bir aşk, yen bir iş, yine gülecek bir neden. Terazi burçları ise, hayatlarındaki insanların yerlerini tekrar gözden geçiriyorlar. Siz 20 Mart günü haftaya hangi etkiler ile başlıyorsunuz?

20 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu aylardır aklınızda biri var. Belki eski sevgiliniz, belki eşiniz, belki eski bir arkadaşınız. Ancak geçmişte hayatınızı düzene sokmuş veya düzen bozmuş birisi. Neden aramıyorsunuz? Neden bir adım atmıyorsunuz. Sadece “özledim” veya “merhaba” demek bile bazen insana çok iyi gelir.

BOĞA

20 Mart ‘ta duygusal anlamda çok zorlandığınızı hissediyorsunuz. Kendinize fazlaca yüklendiniz. Dik durmak demek her şeyi içinize atmak değildir. İnsanlar anlamasın diye kaskatı oldunuz. Lütfen sevdiklerinizin yanında ağlayın. Sevdiklerinizden bir şey saklamayın. Gerçek dostlarınız sizi asla yargılamazlar.

İKİZLER

Tüm temizlikleri yaptınız. İşlerinizi yoluna koydunuz. Neler eksikti, neler fazlaydı incelediniz. Nisan ayı yaklaşıyor. Bundan sonra işlerinizin nasıl uçtuğuna ve yükseldiğine inanamayacaksınız. Kötü bir şeyler olursa korkmayın. İyi-kötü hep bizim algılarımız. Her şeyin bir sebebi var.

YENGEÇ

Sonunda Yengeç burçları da kariyerleri için bir adım atmaya karar veriyorlar. Özellikle kariyeriniz ile alakalı haberler alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz gelişmeler söz konusu olabilir. Toplum önündeki imajınızı ilgilendiren her türlü konuda sürprizlere açık olun.

ASLAN

Aslan burcu demek güç demektir. Ne yazık ki Aslan burçları bir süredir güç kaybettiler. Aslında kaybettikleri güçleri değil. İçlerindeki enerji ve ışık. Eskisi kadar pozitif hissetmiyorlar. Yeni bir şey lazım sevgili Aslan burçları. Tebdili mekânda ferahlık vardır. Bunlar hep sabitlikten. Yeni bir aşk, yeni bir iş, yine gülecek bir neden lazım.

BAŞAK

Başak burçları 20 Mart ‘ta haftaya ani evlilik kararları, sürpriz gelişmeler ile başlıyorlar. Eğer sevgiliniz yoksa, başkası ile bir olma zamanınız gelmiş demektir. Artık birini sevmeye ihtiyacınız var. En önemlisi karşılıksız ve olduğunuz gibi sevilmeye ihtiyacınız var. Hayatınız dönüşecek.

TERAZİ

Haftaya kararlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Kim nerede durmalı hayatınızda, karar verdiniz. Uzun süredir iletişim problemleri yaşadığınızı söylüyorum. Geçen gün bir Terazi burcu arkadaşım Vertigo olduğunu öğrendi. Söylediklerime tek bir pencereden bakmayın. Her Terazinin hayatı aynı konularda farklı şekilleniyor. Çok çalışın, karşılığını alacaksınız.

AKREP

20 Mart ‘ta haftaya biraz yorgun ama kararlı başlıyorsunuz. Özellikle maddi anlamda yükselişler söz konusu olabilir. Hayattan aldığınız keyfi, tek bir insana veya tek bir konuya bağlamamalısınız. Hobilerinizi arttırın. Kendinize özel zamanlar yaratın ve mümkünse bunu bugün yapın. Ertelemeyin.

YAY

Yay burcu haftaya kendinize kurallar koyarak başlıyorsunuz. Süper fikir! Uzun süredir disiplinli olmayı öğrenmeniz gerekiyordu. İnsanlar hayal kurdukları değil, uğruna çok çalıştıkları şeyleri elde ederler bunu unutmayın. Ailenizin de desteğini arkanıza alarak güzel adımlar atacaksınız. Bazı dostlar da aile gibidir.

OĞLAK

Oğlak burcu maddi anlamda yanlış kararlar almamak için, özellikle bu dönem tüm yatırım planlarınızı güvendiğiniz kimselere danışmanızda fayda olacaktır. Harcamalarınıza da en az yatırımlarınız kadar dikkat etmeniz gerekiyor. Oğlak burçları yaş tahtaya basma eğilimindeler.

KOVA

Kendinizi değerlendirme haliniz dışında her konuda gayet iyi gidiyorsunuz. Kendinizi neden bu kadar küçümsediğinizi bilemiyorum. Ancak insanların sizi gördüğü yer ile sizin kendinize baktığınız yer arasında dağlar kadar fark var. Güzel şeyler yapıyorsunuz, vazgeçmeyin.

BALIK

20 Mart’ta sizin döneminizi kapayıp Koç burçlarının dönemini başlatırken, tüm Balık burçlarının kendilerini temizlemek istedikleri konularda temizlenmiş olmaları gerekiyor. Artık sizin de adım atma zamanlarınız geliyor. Bugün iç sesinizi bir dinleyin bakalım, size neler söyleyecek.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();