20 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 20 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

20 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Hayat enerjinizi ve düşüncelerinizi bir şekilde pozitife döndürmeniz gerekiyor. Garip bir ruh hali içindesiniz. Neyin kötü neyin iyi olduğuna karar vermek için daha çok erken. Şu an hayatınızda olanların neden olduğunu ancak ileride anlayabileceksiniz. Biteni bırakın. Her şeye rağmen yanınızda olmaya çalışanlar için çabalayın.

BOĞA

Boğa burcu 20 Kasım Pazar gününüzü evinizde değerlendirmeyi tercih ediyorsunuz. Birikmiş işlerinizi tamamlayabilir, eviniz ile ilgilenebilirsiniz. Kaybettiğiniz bir eşyanızı bulmaya çalışabilirsiniz. İlişkiniz belli bir rutine oturdu. Bir yandan bundan memnunsunuz, diğer yandan da monotonluktan sıkıldınız. Siz de bir adım atabilirsiniz.

İKİZLER

İlişkilerinizdeki uyumu kaybetmek istemiyorsanız konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 20 Kasım ‘da öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Aileniz ile bir araya gelebilirsiniz. Eksikliğini hissettiğiniz şey her ne ise bunu konuşmalı, derdinizi anlatmalısınız. Siz sözel yeteneği olan bir burçsunuz. Duygularınızı da paylaşabilirsiniz.

YENGEÇ

Kendinize olan güveniniz artıyor. Geçmişte kalmış gündemleri tekrar konuşmak zorunda kalabilir, artık bu konulara son noktayı koyabilirsiniz. Ailenize ve yuvanıza akan bolluk bereket enerjisi devam ediyor. Zorlu ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Başka insanlar vasıtası ile marjinal bir takım kazançlar elde edebilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu bazı zamanlarda egonuzu bastırmayı öğrenmeniz gerekiyor. Sizin ne kadar yaratıcı ve iyi bir lider olduğunuzu insanlar farkediyorlar ancak altını çizdiğinizde kendilerini kötü hissediyorlar. Maddi anlamda bir sınır koymalısınız. Harcamalarınızın ucu kaçabilir. Bir takım konuları adım adım inşa etmek zorunda kalabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu hareketli bir Pazar günü geçiriyorsunuz. Daha önce hiç yapmadığınız şeyler deneyimleyebilir, hiç görmediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Aşk hayatınızda pozitif gelişmeler sizleri bekliyor. Yakın çevrenizle vakit geçirebilirsiniz. Sağlığınıza biraz daha özen göstermeye gayret edin. Kendinizi ihmal etmeyin.

TERAZİ

Sevgili Terazi burçları, “yediklerime dikkat ediyorum” diyorsunuz diyorsunuz, bir bakmışsınız bir dilim börek tabaktan yok olmuş. Şimdi sıkıntı yok belki ama böyle devam etmeyin. Özgüveniniz sağlam. Tereddüt etmeden istedikleriniz için adım atabiliyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız ile, romantik etkileşim içerisinde olduğunuz kişi arasında kalabilirsiniz.

AKREP

Maddi anlamdaki sıkışıklıklarınızı düzenlemek için harcamalarınızı biraz kısmanız gerekiyor. Çok fazla para harcamadan da sosyalleşmeniz mümkün. Geçmişe  çok takılı kalıyorsunuz. Bu kadar takılmayın. Olan oldu. Çıkardığınız dersleri aklınızda tutmanız yeterli. Evinizde bir takım beklenmedik kazalar olabilir. Bugün onlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

YAY

Yay burcu tüm dikkatler üzerinizde. Önceden verdiğiniz sözleri tutma vaktiniz geldi. Yoksa güven kaybetmeye başlayacaksınız. Maddi anlamda bazı zorluklar çekiyorsunuz ancak telafi etme şansınız da var. Fikirlerinizi değerlendirmeye, yeni kapılar aralamaya çalışmalısınız. Bu Pazarı evde geçirebilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burçları Pazar gününe birden fazla program sıkıştırmış gözüküyorlar. Sık sık yer değiştirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. İçinizde büyütmeyin. Paylaşın rahatlayın. Yalnız değilsiniz bu bir, en kötü ihtimal hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bu iki.

KOVA

Güzel bir Cumartesi günü geçirdiniz ve güzel bir Pazar sizi bekliyor. İnsanlar için çabaladığınız kadar kendiniz için çabalasaydınız, çoktan hayallerinize ulaşmıştınız. Ancak üzülmeyin, karma sizi unutmaz. Tüm iyilikler size geri dönecektir. Biraz disiplin kazandınız. Gelecek için planlar yapmaya başladınız. Evren de yanınızda olacaktır. Yola devam.

BALIK

Kendinizde yapacağınız birkaç değişiklik ilişkilerinizdeki problemleri rahatlıkla şifalandırabilir. Kalbinizin sesini dinlerseniz doğru yolu bulacaksınız. Sizin için oldukça hisli bir gün olabilir. Bir takım organizasyonlara şahitlik edebilirsiniz. Güzel fikirleriniz için adım atmalısınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load