20 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 20 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

20 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün maddi anlamda kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Cebinizde paranız varsa kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Gün içerisindeki konuşma temponuz biraz azalıyor. İşler hala yoğun gözüküyor. Ancak siz dengelemiş durumdasınız. Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz arkadaşlarınız konusunda daha dikkatli olmalısınız. Birileri sizi kandırıyor.

BOĞA

20 Eylül'de rahatlatan bir enerji saracak etrafınızı. Kendinizi güvende ve sağlam hissedeceksiniz. Enerjiniz yerinde ve her şey tıpkı istediğiniz gibi kontrolünüz altında. Günlük hayatınızı düzenlemek konusunda bugün hiçbir burç sizden daha iyi olamaz. İlişkilerinizdeki sorunlar giderek azalıyor.

İKİZLER

Zihninizden geçenleri sözleriniz ile tarif etmekte zorlanacaksınız. Aklınız o kadar hızlı çalışıyor ve o kadar fazla fikir sahibisiniz ki, diliniz bu tempoya yetişemiyor. İş hayatınız, günlük rutininizle ilgili sıkıntılar yaşıyorsunuz. Doğru olduğunu bildiğiniz bazı doğrular, işlerinize sınır koyabiliyor. Yenilikçi olmaya çalışmalı, hayallerin de bir gün gerçek olabileceğine inanmalısınız.

YENGEÇ

Hayatınızda değer verdiğiniz bazı insanların size destek olması gerekirken, oralı bile olmadıklarını görecek ve üzüleceksiniz. Belki de bu bir sınavdır ve onlar bu sınavdan geçemediler. 20 Eylül sonrasında maddi anlamda yükselişe geçiyorsunuz. Aileniz ve eviniz ile alakalı güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Aşk hayatınızdaki zorlayıcı etkiler de giderek azalıyor.

ASLAN

Bugün çok şanslısınız. Tek bir konuda değil, bir çok konuda rüzgar arkanızdan esiyor. İnsanların sizi takdir etmesini istiyorsunuz. Yaptığınız iş ne kadar onaylanırsa kendinizi o kadar güvende hissedeceksiniz. Bunun için de bugün çok çalışıyorsunuz. Tüm enerjinizi işinize akıtıyorsunuz. Güzel haberler alabilirsiniz.

BAŞAK

Düşüncelerinizi paylaştıkça rahatlıyorsunuz. İnsanlar fikirlerinize değer verdiğinde kendinizi güvende ve onaylanmış hissediyorsunuz. Ancak bugün hislerinizi dile getirmekte zorlanıyorsunuz. Yanlış anlaşılmaktan, eleştirilmekten korkuyorsunuz. Geçmiş ilişkilerinizi şifalandırabilir, yeni ilişkilere yavaş yavaş yer açabilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burçları özellikle yakın arkadaşlarının kendilerine aldıkları tavırdan bugün çok rahatsız olacaklar. Arkadaşlarınıza karşı zaafınız var. Onlar bir şey dediğinde çabuk inciniyorsunuz. Aslında sizi kırmak istemiyorlar, daha iyi olmanızı istiyorlar, bunu biliyorsunuz. Ev kazalarına dikkat etmelisiniz.

AKREP

Uzun süreli partnerlik ilişkileri olan Akrep burçlarının, partnerlerine ne kadar derinden bağlı olduklarını biliyorum. Ancak bu durum bazen duygularınızı iyileştirmek yerine sizi yaralıyor. Egonuza zarar veriyor. Bugün de işte o bazenlerden birisi olacak. İlişkinize yeterince güveniyorsanız, nefes payları vermeyi ihmal etmemelisiniz.

YAY

İş yerinizde duygusal anlamda zorlanacağınız bir gün sizi bekliyor. Genel olarak kariyerinizle ilgili bir takım değişimler yaşayabilirsiniz. Bir çok Yay burcu bu dönemlerde terfi edebilir, yeni iş fırsatları yakalayabilirler. Bazı Yay burçları ilişkilerine nokta koyabilirler. Yine bazı Yay burçları ise yeni ilişkilere başlayabilirler.

OĞLAK

Bugün eviniz ile uğraşmak, bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda var olan dalgalanmalarınız azalarak devam etmekte. Bugün partnerinizle veya hoşlandığınız kişi ile beraber olmak isteyeceksiniz. Partnerinizle kendinizi güvende hissedeceksiniz. Çok fazla düşünüyor, çok fazla durumu kafanıza takıyorsunuz.

KOVA

Bugün ailenizle evinizde olduğunuzda kendinizi duygusal anlamda güvende hissedeceksiniz. Önünüzü görmekte zorlanıyorsunuz. Maddi anlamda iyileştirici etkiler söz konusu. Maaşınızda iyileştirmeler yapılabilir, kazançlarınızda artışlar söz konusu olabilir. Araba kullanırken dikkat etmeli, özellikle bugün elektrikli aletleri kulanırken ekstra özen göstermelisiniz.

BALIK

Kendinizi dilediğiniz gibi ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki insanları etkilemeyi başarırsanız, duygusal anlamda bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İş yerinde oldukça keyifli bir gün sizi bekliyor. Bekar Balık burçları için yeni bir ilişkinin ilk sinyalleri bugün gelebilir. Tanıdığınız kadın karakterlerden yardım alabilir, fayda sağlayabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();