20 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 20 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

20 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

20 Ekim ’de bir dediğiniz bir değinizi tutmuyor sevgili Koç burçları. Ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Duygularınızı dışarı akıtmakta hiçbir mani görmüyorsunuz. Aştan yana şanslı bir gündesiniz. Neşeniz yerinizde. Partnerinizle ciddi adımlar atmaya başladınız. Artık kurumsal sayılırsınız.

BOĞA

Boğa burcu , sürekli kendinizi maddi anlamda güvenceye almaya çalışmanız, zaman zaman sizi de çelişkide bırakıyor. Bu kadar garantici olmayın. En azından olmamaya çalışın. Ailenizle ilgili konularda şanslı bir haftadasınız. Yine yoğun bir gün sizleri bekliyor. 20 Ekim ‘in ritmi hoşunuza gidecektir.

İKİZLER

İkizler burcu bugün kendini tedirgin hissedebilirsin. Bulunduğun yerden kolayca sıkılabilirsin. Hislerin sıklıkla değişebilir. Yanlış kararlar almamak için, bugün karar verme işini mümkünse yarına ertele. Romantik ilişkilerde neler oluyor sevgili İkizler burçları. Yoksa iki kişiye birden mi gönlünüzü kaptırdınız.

YENGEÇ

Bugün kafanızda çok fazla soru işareti olabilir. Soru işaretlerinize cevap bulmak için ailenize danışabilirsiniz. Kaybettiğiniz bir şeyler varsa ve soru işaretleriniz bunlarla ilgili ise evinizi arayabilirsiniz. Evde kalabalık bir akşam geçirmek size çok iyi gelecektir.

ASLAN

Aslan burcu bugün yine şans senden yana! Özellikle alım-satım, taşınmaz mülkler temasında iyi yatırımlar yapabilirsin. Duygusal enerjini arkadaşlarınla beraber boşaltıyorsun. Çünkü bu ara ciddi ve derin ilişkiler arayışındasın. Günlük hayatın zorluklarına pozitif bir bakış açısı geliştirebilirsin.

BAŞAK

Dün de bahsettiğim gibi geçmiş meselelere fazla takılmayın. Geçmiş geçmişte kaldı. Eski konular siz istemeseniz de gündeminize gelebilir ancak siz kafanızı çevirip yolunuza devam etmelisiniz. Maddi anlamdaki gücünüzü koruyorsunuz. Anneniz veya babanız evinize kalmaya gelebilir.

TERAZİ

20 Ekim’de duygusal anlamda uzaklaşmak istiyorsunuz. Şu ara mesafeli olduğunuz bir insanı düşünebilir ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu dönem kilo alımlarına dikkat etmek gerekiyor. Rejim yapmak yerine kilonuzu dengede tutmaya çalışmalısınız.

AKREP

Bugün Akrep burçları için oldukça zorlayıcı bir gün olabilir. Maddi anlamda hem güzel kazanç fırsatları yakalıyorsunuz, hem de hesap etmediğiniz bir şekilde kayıplar yaşıyorsunuz. Bir çok Akrep burcu bu dönemde taşınabilir ve çevresini değiştirebilirler. Birden fazla seçeneği değerlendirirken, elinizdeki seçenekten de olmayın.

YAY

Hem hayatın meyvelerini hem de sillesini yiyorsunuz bu ara. Hayatınızda iyi ve kötü bir arada oluyor. Çevrenizin kalabalıklaştığını, kuru bir kalabalık yerine, kaliteli ve uyumlu bir kalabalık ile sarıldığınızı farkedebilirsiniz. Yurtdışına seyehatlar ve bu konularda işlemler söz konusu olabilir.

OĞLAK

Gökyüzünün iki büyük gücünü arkasına alan Oğlak burçlarının bu dönem ellerinden hiçbir şey kurtulamaz. Gözünüzü iyice hırs bürüdü. Azimlisiniz, hedeflerinize kitlenmiş vaziyettesiniz. Mesafe anlamında uzak olan bir veya birkaç insandan alacağınız destekler aksiyon gücünüzü arttırıyor. İş yerinizde duygusallığa gerek yok.

KOVA

Hiç tarzınız olmamasına rağmen bazı Kova burçları için bugün kalpler iki kişiye aynı anda atabilir. Duygusal anlamda ikilemler yaşayabilirsiniz. Özellikle romantik ilişkilerde seçim yapmakta zorlanmaya vurgu var gökyüzünde. Gelişi güzel konuşmalardan, söylemlerden kaçının. Bazı insanların gözü üzerinizde.

BALIK

Kariyer evinizdeki Satürn’ün dedike tarzı, sınırlar kalktığında mutlu olan Balık burçlarını bu dönem zorluyor. Bir şeyleri yetiştirmek zorunda olmanız, bir şeyleri bitirmek ve teslim etmek zorunda olmanız hoşunuza gitmiyor. Özetle sizin zorunluluklar hiç hoşunuza gitmiyor. Kendi kendinizi iyileştirebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();