20 - 26 Şubat Çocuk Etkinlikleri

20 - 26 Şubat Çocuk Etkinlikleri. 20 Şubat haftasında çocuklarınızla hangi etkinliğe gideceğinize karar vermenizi kolaylaştıracak öneriler!

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

20 - 26 Şubat 2017 Çocuk Etkinlikleri

Kırmızı Başlıklı Kız
İstanbul - Avrupa
Avcılar Beld. Barış Manço K.M.
Klasik masalın kurgusunun zenginleştirilmesiyle Eti Çocuk Tiyatrosu tarafından sahneye konan “Kırmızı Başlıklı Kız” çocuk oyunu, 25 ve 26 Şubat günleri Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak minik sanatseverlerle buluşuyor.
Etkinlik Tarihi: 25 - 26 Şubat
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur
Bebek Masajı Eğitimi
İstanbul - Avrupa
Turquaz Aile
Bebek masaj eğitmeni Özlem Özgür tarafından, yürümeye henüz başlamamış bebeklerle birlikte ebeveynlere yönelik olarak verilen "Bebek Masajı Eğitimi" bu Perşembe Turquaz Aile Eğitim Merkezi'nde...
Etkinlik Tarihi: 23 Şubat
Yaş Grubu: Ebeveynlere yönelik
Babaannemin Çantası
İstanbul - Avrupa
Tiyatral Sanatlar Akademisi
Bu çantanın içindekiler sayesinde Dilara kendisini muhteşem bir masal dünyasının içinde bulur. Bu dünyada Pamuk Prenses’ten, Pinokyo’ya pek çok masal kahramanıyla tanışır. Bakalım babaannesinin çantasında Dilara’yı ne gibi sürprizler beklemektedir?
Etkinlik Tarihi: 25 Şubat
Yaş Grubu: 4 +

[column size=one_half position=last ]

Karikatür Atölyesi
İstanbul - Avrupa
CreAtölye
Karikatür Atölyesi'nde çocukların çok sevdiği karikatür sanatının nasıl yapıldığını onlara öğretirken, mizahı nasıl kullanacaklarını, nasıl espri üreteceklerini, günlük hayattaki olaylara nasıl eleştirel yaklaşıp mizah yapabilecekleri gösteriliyor.
Etkinlik Tarihi: 25 Şubat
Yaş Grubu: 6 - 12
Shrek Karlar Ülkesi'nde
İstanbul - Avrupa
Profilo Kültür Merkezi
Shrek'in karısı Fiona ve eşeği ile kendisini Karlar Ülkesi’nde bulması ile başlayan oyunda, Karlar Ülkesi'nde doğanın doğal dengesi bozulmuştur. Shrek farkında olmadan bunun nedenini öğrenir ve macera başlar.
Etkinlik Tarihi: 25 Şubat
Yaş Grubu: 4 - 11
Kitap Kurdu
Ankara
Başkent Tiyatroları
Yusuf'u karşılayan kütüphaneci sıra dışı bir insandır. Her kitabın bir kokusu, bir müziği olduğundan bahseden kütüphaneci, ona nasıl okuması gerektiğini de anlatır. Oyunda, okumak istemediğimizde gözümüzde büyüyen kitapların nasıl küçülüverdiği gösterilir.
Etkinlik Tarihi: 24-25-26 Şubat
Yaş Grubu: 6 - 12

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.