20-26 Mart Haftanın Kombin Önerileri

20-26 Mart Haftanın Kombin Önerileri. Bu yazın en gözde rengi pembenin büyüsüne kendinizi kaptırmaya nedersiniz? Modayla ilgili tüm detaylar kadin.com'da

Baharın yaklaşmasıyla içiniz kıpır kıpır oluyor  ve kendinizi bu yılın modası çiçekli elbiselere,rengarenk grafik çizgilere , desen oyunlarına ve bu yazın en gözde rengi pembenin büyüsüne kaptırmadan edemiyorsunuz değil mi?

Bu hafta ki öneriler içinde pembe çiçekli  bir elbise ile hem gündüz ofise gelip,  hem de iş çıkışı arkadaşlar ile bir yemeğe, davete katılabilmeyi hedefledik.

Bu yaz sık sık göreceğimiz çiçekli elbiselerde kruvaze kesimlere bir çok kadın gibi bayılıyoruz. Çünkü göğüs kısmını çok güzel gösteriyor ve aşağıya doğru hafif çan inen kesimi ile beli ince gösterirken, kalçaları da saklama imkanı bulabiliyorsunuz.

20-26 Mart Haftanın Kombin Önerileri

 

Zaten ana elbiseyi seçtiğiniz zaman yanınızda getireceğiniz bir çift topuklu ayakkabı ile bambaşka bir görünüme geçmek mümkün. Bir kadının en büyük sihiri hep ayakkabılarda gizlidir ve muhteşem gülümsemesinde…

Dünyanın en güzel elbisesini giyin ayakkabınız uyumsuzsa o elbise çöptür  fakat güzel bir çift  ayakkabıyı dümdüz bir elbisenin altına da giyseniz bambaşka bir kadın olursunuz...

Pembe Çiçekli Bir Elbiseyi Ofis İçin Kombinleme

Sizin de ofise gelirken bu tür elbiseleri ince hırkalar, düz espadriller, altı kalın taban sneakerlerla giymek ilk tercihiniz  olsun. Hem çabasız bir şıklık yaşarken rahatlıktan da ödün vermemek harika birşey bir kadın için.

20-26 Mart Haftanın Kombin Önerileri

20-26 Mart Haftanın Kombin Önerileri

 

20-26 Mart haftanın kombin önerileri

Aynı Elbiseyi Gece Dışarı Çıkarken Kombinleme

Eve gitmeden yanınızda getirdiğiniz bir çift topuklu ayakkabı ve elinize alacağınız sade bir clutch sizi akşam gidilecek her yere taşır. Çok özel bir davet , düğün vs olmadığı sürece..

20-26 Mart Haftanın Kombin Önerileri

20-26 Mart haftanın kombin önerileri

Yukarıda ki kombin önerilerinde sizlere de fikir vermesi amacıyla hem ekonomik hem de lüks markalardan seçim yaptık. İnanın artık tüm designerların ürünlerini tüm mağazalar yapıyor; ayakkabıdan çantaya,  bluzdan elbiseye ,eteğe, hırkaya dünya modasına yön veren o yılın trendi olan her parçanın muadilini çok  iyi kaliteye bulmak mümkün. Hele ki Türkiye bu konuda bir cennet!

Ayrıca designerların ürünlerini de satan mağazalar yurtdışına göre birçok imkan sağlıyor;  inanılmaz ara indirimler, promosyonlar yapıyorlar,  bazen dünyaca ünlü bir designerın ürünlerini inanılmaz uygun, ekonomik fiyatlara almak  hayal değil.

Bu ilkbahar yaz döneminde elbiselerdeki çiçeklerin önce gönlünüzde açmasını ve bizce mutluluğun rengi olan sarılar,  pembeler, yeşiller gibi renk çümbüşünün hayatınıza katacağı heyecan olmasını diliyoruz.   Bir dahaki hafta kombin önerilerimizde buluşmak üzere...

Kendine güvenen, akıllı, stiliyle fark yaratan kadınların sitesi kadin.com da takipte kalın.

 

Sevgiyle