20 - 26 Mart Çocuk Etkinlikleri

20 - 26 Mart Çocuk Etkinlikleri. Bu hafta çocuklarınızı hangi etkinliğe götüreceğinize karar veremediyseniz sizler için önerilerimiz kadin.com'da

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

20 - 26 Mart 2017 Çocuk Etkinlikleri

Çocuklarla Yaratıcı Drama Atölyesi
İstanbul - Avrupa
Open Dialogue İstanbul
Yaratıcı drama; çocukların bir lider eşliğinde doğaçlama ve rol oynama teknikleriyle kendilerini ifade ettikleri bir süreçtir. Bu atölyede eğitmen Şiri Kohen ile çocuklar, yaratıcı düşünme egzersizlerini yaparak, hayal gücünün sınırını keşfediyor.
Etkinlik Tarihi: 24 Mart
Yaş Grubu: 4 - 6
Resimlerin Dünyasından Çıkan Kuklalar
İstanbul - Avrupa
İstanbul Modern
İstanbul Modern’de sergilenen sanat çalışmalarındaki bazı figürlerden esinlenerek tasarlanmış kuklaları aileleriyle birlikte inceleyen çocuklar, atölyede kuklalarını ve onların yaşadıkları dünyaları, görsel sunumlar ile anlatıyor.
Etkinlik Tarihi: 25 Mart
Yaş Grubu: 2 - 5
Odamda Sincaplar Var
İstanbul - Asya
Altunizade K.M.
Palyaço Boncuk, her şeyden korkan özgüveni zayıf bir çocuktur. Bir gün ailesi ile birlikte Sincap ve Palyaçonun komik gösterisini izler ve başarılı bir palyaço olmaya karar verir.
Etkinlik Tarihi: 26 Mart
Yaş Grubu: 3 +

[column size=one_half position=last ]

Bir Gün Ayakkabımın Teki
İstanbul - Avrupa
Kağıthane Küçük Kemal Sahnesi
Kahramanımız ayakkabısının tekini bir türlü bulamaz. O da ne, önce ayakkabısının diğer teki, sonra mutfaktaki her şey konuşmaya başlar. Kayıp ayakkabı, Kaptan Cook'u aramaya gitmiştir ve kim bilir başından ne maceralar geçmektedir.
Etkinlik Tarihi: 23 - 24 Mart
Yaş Grubu: 3 +
Güzel ve Çirkin
Tüm Türkiye
Sinemalarda
Kendisine yapılan büyü sonucunda korkunç bir yaratığa dönüşen bir prens, 10 yıl içinde kendisine aşık olacak hiçbir kadın çıkmazsa sonsuza dek canavar olarak kalacaktır. Belle'e aşık olan avcı Gaston, Belle ile evlenebilmek için her şeyi yapacaktır.
Etkinlik Tarihi: 17 Mart'tan itibaren
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur
Seksen Günde Dünya Turu
İstanbul - Avrupa
Akbank Sanat
Londra’nın sisli çıkmaz sokaklarından egzotik Hint şehirlerine... Dünya edebiyatının en ünlü serüvenlerinden biri olan 80 Günde Dünya Turu, karşınıza yepyeni bir uyarlamayla çıkıyor.
Etkinlik Tarihi: 25 Mart
Yaş Grubu: 6 +

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.