Yay burçları biraz daha sabretmeli, hayatın tekamülünü sorgulamak yerine sınavlardan geçmeye çalışmalı. Başak burçları ise 2 Şubat ‘ta ailelerine biraz daha fazla tahammül göstermeli. Peki ya siz bugün nelere dikkat etmelisiniz?

2 Şubat Günlük Burçlar

KOÇ

Özgürlüğünüzü korumakta, kendi fikirlerinizi savunmakta zorlanıyorsunuz. Birileri sürekli hayat alanınıza müdahale ediyorlar. İlişkilerde gerekli ahengi yakaladınız. Olması gerektiği gibi de yaşıyorsunuz belki… Peki ya herkesten sakladıklarınız. Çok değişken ve duygusal anlamda git-geller yaşadığınız bir gün olacaktır.

BOĞA

Boğa burcu iş hayatınızdaki imajınız giderek güçleniyor. Yaptığınız işle tanınmaya başladınız. Bazı konulardan bahsedilirken akla ilk siz geliyorsunuz. Her ne kadar ölüm-yaşam, kayıp-kazanç konularında deneyimler yaşıyor olsanız da genel anlamda günlük hayatınızdan memnunsunuz.

İKİZLER

2 Şubat ’ın enerjisel anlamda en şanssız burcu İkizler. Genel anlamda bir tuhaflık hissediyorsunuz. Yatırımsal anlamda değişik kapılar gözlemliyor, yeni trendlerden para kazanma yollarını araştırıyorsunuz. Kariyer hayatınız uzun zamanın zirvesini yaşayacak. Rahat olmayın, hırslı olun. Savaşın. Savaşırsanız kazanacaksınız.

YENGEÇ

Özgürlüğünüze aşırı düşkün bir hale geldiniz. Etrafınızdan herhangi birinin size müdahale etmesine dayanamıyorsunuz. İlişkilerdeki enerjiyi, dönüşüm enerjisini pozitif kullanmaya çalışmalısınız. Yoksa birçok ayrılma kararı alan Yengeç burcundan biri olursunuz.

ASLAN

Bir süredir miras davaları ile uğraşan, hak ettiği geliri elde edemeyen, piyasadan alacakları olan Aslan burçları için oldukça pozitif bir gün olacaktır. Beklediğiniz ödemeler elinize geçecektir. İkili ilişkilerde durum analizi yapmak için uygun bir günde değilsiniz, çünkü baktığınız pencere bulanık.

BAŞAK

Bugün tüm Başak burçları, en azından bu yazıyı okuyan, şanslarını deneyecekleri bir şey yapsınlar. Bir piyango için bana kızmazsınız. Şansınızı deneyin. Bir şey kaybetmezsiniz. Ailevi problemlerinizi görmezden gelmeye çalışın. Hayatınıza yansıtmayın. Bu büyük sınavı geçin.

TERAZİ

Partnerinizden hem maddi hem de manevi anlamda destek göreceğiniz bir zamandasınız. Eğer bu kişi partneriniz değilse bile, sizden yaşça büyük bir karşı cinsiniz olacaktır. Yeni projeleriniz, yatırım yapmak istediğiniz konular söz konusu olabilir. Hazır hem desteğiniz hem de yapabilecek enerjiniz varken fırsatları değerlendirin.

AKREP

Akrep burcu maddi anlamda ciddi dönüşümler yaşayacaksınız. Aman paranızı har vurup harman savurmayın. Akrep burçları için özel bir kriz dönemi söz konusu olabilir. Aşk hayatınız bir o kadar değilken ve fevri. Partneriniz ile anlaşamıyor, problemler yaşıyor olabilirsiniz. Tutkuyu sadece kavgada aramamalısınız.

YAY

Satürn’ün Yay burcundaki seyahati birçok Yay burcunu ağlatırken, diğer bir yarısını da güldürüyor. Şu an halinizden memnun olmanız, tekâmül etmeyecek olmanız anlamına gelmiyor. Hazırlıklı olun. Kendinizle derin savaşlar veriyorsanız, sadece içinize bakın ve zamanın size ne ders verdiğini anlamaya çalışın ve en önemlisi 6 derecelik bir zaman kaldı, sabredin.

OĞLAK

Gökyüzü sizi aydınlatıyor, sen ne yaparsan yap ben seni parlatacağım diyor. Haberler her gün biraz daha keyiflenmenizi, güç kazanmanızı sağlıyor. Özgüveniniz ve kaynaklarınız beklenmedik şekilde yükseliyor. İletişim kanalında biraz sorunlarınız var ama insanlar sözünüzü dinliyor. Hayat biraz size torpil mi geçiyor?

KOVA

Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz ama adım atmaktan da geri kalmıyorsunuz. Bazıları heves, bazıları boş adımlar olabilir ama elbet hedefi vuran bir kurşununuz da olacaktır. Maddi anlamdaki beklenmedik ama bir o kadar da güzel gelişmelere hazırlıklı olun. Ya da olmayın, sadece tadını çıkarın.

BALIK

Güzel şeyler yapmak istiyorsunuz. İçinizde kötülük yok. O zaman irade göstermelisiniz. Öfkenize hâkim olmalı, var olan iyi taraflarınızı göstermeye çalışmalısınız. Kimse müneccim değil sizin içinizi okusun. Nasıl davranıyorsanız, dışarıdan da öyle algılanıyorsunuz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.