2 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 2 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

2 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Yeni haftaya içinizde korkularla başlıyor olabilirsiniz. Hayat değişiyor. Sorumluluklar değişiyor ve siz de buna adapte olmaya çalışıyorsunuz. Olduğunuz yerden çok sıkıldınız. Çok uzağa gitmek, tabir-i caizse kaçmak istiyorsunuz. Sadece fiziksel olarak değil, fikirsel olarak da. Artık olduğunuz insan olmaktan sıkıldınız.

BOĞA

Haftaya biraz daha enerjik başlıyorsunuz. İş yerinizde doğru adımlar attığınızda ve farkedildiğinizde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Sürekli kariyerinizle alakalı hayeller kuruyor ama bir türlü gerçekleştiremiyorsunuz. Bu durum geçici, kendinizi akışa bırakın ve mümkünse sizi rahatlatacak aktivitelere katılın. Müzik! Sizin için mucize niteliğinde bir ilaç.

İKİZLER

İkizler burcu artık size başkalarının kaynaklarından faydalanmak istiyorsunuz. Bazı konuları yerle bir edip, yeni adımlar atabilirsiniz. Özellikle evli ve uzun süreli ilişkileri olan İkizler burçları, ilişkilerinde sıkıntılar yaşıyorlar. Fikir ayrılıklarından bunaldınız. İletişim kuramıyorsunuz. Kendinizi evliliğin içine hapsolmuş hissedebilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burçları, 2 Ocak ’ta ilişkinizdeki sorunları çözebilecek gibi hissediyorsunuz. Haftanın ilk günü sizi zorlayacaktır. Özellikle telefon trafikleri, teknolojik aksaklıklar günü daha da dayanılmaz hale getirebilir. Kendinizi çok iyi hissetmiyor olabilirsiniz. Hasta olabilirsiniz. Uzun seyehatler etmek için uygun bir gün değil. Ancak mecbursanız da deniz yollarını tercih etmeyin.

ASLAN

Haftaya tempolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Ancak yapılacaklar listenizde olan her maddeyi de rahatlıkla gerçekleştireceksiniz. Hatta işteki bu performansınız sizin de hoşunuza gidecek. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özellikle maddi konularda alacakları olan Aslan burçlarının canları biraz daha sıkılabilir.

BAŞAK

Yılın ilk iş günü kim işe gitmek ister ki diye düşünüyor insan. Ancak siz çok motive bir şekilde uyanıyorsunuz. Yeni yıla yeni bir insan olarak başlamanın tadını çıkarıyorsunuz. Yeni yılın enerjisi size iyi gelmiş gözüküyor. Eğer kafanız karışıksa, yeni bir ilişkiye başlamak için acele etmeyin.

TERAZİ

Bugün söylemesi ayıptır “Leyla” gibisiniz. Ayaklarınız yerden kesilmiş, sanki bulutlardasınız. Aşık mı oldunuz, güzel bir haftasonu mu geçirdiniz bilinmez ama enerjinizin çok akışkan olduğu kesin. Evrenle uyum sağlamak yerine, kendi evreninize geçmiş gözüküyorsunuz. Bu güzel enerjide ne hayal etseniz olur.

AKREP

Akrep burcu Maddi anlamdaki endişeleriniz yersizleşti. Bu endişeler sadece size ait olmayabilir. Başkalarının durumlarını da kafanıza takıyor olabilirsiniz. Her ne şekilde olursa olsun, kafanızı sürekli materyal dünya ile doldurmamalısınız. Evde olmak size bu ara çok iyi geliyor. Kendinize evinizde daha çok yalnız kalabileceğiniz zamanlar yaratmalısınız.

YAY

Arkadaşlarınız ile beraber olmak, sürekli anlatacak bir şeylerinizin olması çok hoşunuza gidiyor. Tabi ki bu durum onlarında hoşuna gidiyor. Etrafınızdaki herkes pozitif enerjinizden oldukça memnun. Eğer kötü olduğunuz birileri varsa, onlar kendilerini sorgulamalılar.

OĞLAK

Özgüveniniz yüksek. Kaygılarınız azalmış hissediyorsunuz. İletişim konusunda bazı problemleriniz var. Bu sebeple siz ne söylerseniz söyleyin, karşı taraf bambaşka bir şeyler anlıyor. Kendinizi ifade etmek konusunda zorlanıyorsunuz. Bazen kendi sözlerinizle kendinizi yaralıyorsunuz. Biraz kitap okumak size çok iyi gelebilir.

KOVA

Yeni yıla yeni aksiyonlarla merhaba diyorsunuz. İşlerinizden elde ettiğiniz kazanç artıyor. Kendi kazancınızı arttırmak üzere yeni aksiyonlar alıyorsunuz. Zaman zaman özgüveniniz azalsa da, genel olarak, bu dönem köpek balığı gibisiniz. Karnınızı doyurma ihtimaliniz varsa asla vazgeçmiyorsunuz. Bir süre daha bu hırsınız devam edecektir.

BALIK

İşlerin bir anda yüklendiği mücadele dolu bir haftaya merhaba diyebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda iradenizi güçlendirmeyi başardınız. Darısı hayatınızda irade gerektiren diğer temaların başına. Kafanız karışık, ne yapacağınızı bilemiyor, iki arada bir derece kalıyorsanız, hiçbir şey yapmayın.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();