2 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları hafta sonunu hareketli geçirmeye devam ediyorlar. Kova burçları ise Pazar günüymüş dinlemeden çalışmaya devam ediyorlar. Siz 2 Nisan  Pazar günü neler yapıyorsunuz?

2 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burçlarının hareketli hafta sonları bugün de devam ediyor. Dünkü gibi hareketlisiniz. Dinlenmek istemiyorsunuz. Siz hareketle beslenen insanlarsınız. Dinlenmek bile sizin için hareket etmek. Maddi anlamda biraz tedirgin, ihtimalleri değerlendiren bir durumunuz olabilir.

BOĞA

2 Nisan ‘da maddi anlamda tedirginlikleriniz olabilir. Kaynaklarınızın azalması sizi rahatsız ediyor. Çevreniz size çok destek oluyor. Bu konuda çok şanslısınız. Yakın arkadaşlarınız tüm pürüzleri törpülemenizi sağlıyor. Bir Pazar için oldukça yoğun ve hareketli bir gün olabilir.

İKİZLER

Kendinizde çözmeye çalıştığınız konular var. Bugün sadece kendinizle kalabilseydiniz size çok iyi gelirdi. Kendinizde memnun olmadığınız yerleri düzeltmek istiyorsunuz. Kariyerinize daha fazla zaman ayırmalısınız. İşlerinizi asla ikinci plana atmayın. Hele de bu dönemde.

YENGEÇ

Yengeç burcu ev hayatınızdan çok memnunsunuz. Evinizde olmayı, evinizi düzenlemeyi pek seviyorsunuz. Ancak özellikle kafanızın karışık ve düşüncelerinizin bulanık olduğu şu dönemlerde işlerinize odaklanmanız faydalı olacaktır. İradeniz çok sağlam. Rahatlıkla yaza hazırlanabilirsiniz.

ASLAN

Öğrenmek istediğiniz konular için adım atabilirseniz çok mutlu olacaksınız. Yeni enerjiler içinde bulunmak size çok iyi gelecek. Hayatınızdaki dönüşümler sizi yeterince yordu ve yıprattı. Artık kendiniz için bir şeyler yapma zamanınız geldi.

BAŞAK

Başak burcu ortaklı işler için oldukça uygun bir zamandasınız. Size gelen teklifleri değerlendirebilir, başka yatırımcıların kaynakları üzerinden işler kurabilirsiniz. Bu Pazar bu anlamdaki ilişkileri yönetmek ve düzenlemek için oldukça uygun bir gün olacaktır.

TERAZİ

Eski arkadaşlıklarınız yeniye açılma enerjinizi düşürüyorlar. Sizin artık bambaşka ortamlarda bambaşka insanlarla olmanız gerekiyor. Kalıplaşmış düzeniniz her manada kısmetinizi kapatıyor. Yeniye yer açmalı, sürekli bulunduğunuz ortamları değiştirmelisiniz.

AKREP

2 Nisan ‘da hareketlisiniz. Her konuda aksiyon alabilecek gücünüz var. Bu güçle Pazar gününüzü evde geçirmenize gerek yok. İstediğiniz aktiviteleri yapmak da sizi dinlendirecektir. Bir Akrep ruhen dinginse, bedeni istediği kadar yorgun olsun fark etmez. Ailevi konularda karışıklıklar söz konusu olabilir.

YAY

Güzel şeylerin emekle elde edildiğini unutmayın. Kendinize vakit ayırmak, miskin miskin oturmak değil. Kuaföre gidin, alışveriş yapın, masaj yaptırın. Miskin ama yine de anlamlı vakit geçirebilirsiniz. Yaza bir şey kalmadı. Hazır iradeniz yerinde iken, spora başlayın.

OĞLAK

Oğlak burcu kendi dönüşüm sürecinizi tamamlıyorsunuz. Hayatınızdaki değişimlere açık olun. Kendi kendinizi yönetmeyi öğrendiğiniz zaman, siz herkesi yönetebilirsiniz. Özellikle bekar Oğlak burçları güzel etkileşimler halindeler. Sosyalleşin.

KOVA

Kariyeriniz konusunda şanslı bir gündesiniz. Pazar Pazar bundan bana ne demeyin. Özellikle freelance veya kendi işini yapan Kova burçları için güzel bir gün olabilir. Çevrenizi değiştirmekten çok memnunsunuz. Daha fazla hareket ihtiyacındasınız.

BALIK

Balık burcu maddi anlamda çok şanslısınız. Yepyeni kaynaklar yaratabilecek gücünüz var. Kendinize olan sevginiz giderek büyüyor. Bununla beraber çevreniz de küçülüyor. Düşüncelerinize irade koyabilecek güçtesiniz. Kendinizi de yönetmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();