2 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçlarının zihinleri çok dolu. Balık burçları yanlış kararlar vermeye müsaitler. Sizin burcunuz 2 Mayıs ‘ta hangi etkiler altında biliyor musunuz?

2 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

2 Mayıs’ta işte değil de evde olmayı tercih edebilirsiniz. Çalışmaya pek müsait değilsiniz. Dinlenme ihtiyacı hissediyorsunuz. Yoğun bir günün ardından, başka bir plan yapmadan evin yolunu tutmayı tercih edeceksiniz. Kendinize dikkat etmelisiniz. Hayatınızda olan gelişmeleri görmezden gelmemelisiniz. Olması gereken olacaktır.

BOĞA

Boğa burcu zihniniz çok dolu. Doğum günlerinizi kutladığımız bugünlerde biraz daha yumuşak geçişler yapmaya, biraz daha ağırdan almaya ve dinlenmeye çalışabilirsiniz. Eksik olduğunuzu düşündüğünüz konularda, yeni girişimlerde bulunarak veya eksikleriniz ile yüzleşerek değişmeye başlayabilirsiniz.

İKİZLER

Özgüven patlaması yaşıyorsunuz. Kariyer hayatınızda oluşacak güzel gelişmeler size kendinizi çok iyi hissettirecek. Yaratıcı fikirleriniz ile dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Kurduğunuz bağlantılarda şans yanınızda olacak. Doğru kişiyi doğru zamanda yakalama şansı bulacaksınız.

YENGEÇ

Yengeç burcu duygularınız tavan yapacak. Özellikle romantik anlamda hislerinizde artış olacak. Birçok Yengeç burcu âşık oldukları partnerleri ile evlilik yoluna girebilirler. İş hayatınızdaki yoğun tempo bazı dikkatsizlikler yapmanıza sebep olabilir. Biraz daha özen göstermeye çalışmalısınız.

ASLAN

2 Mayıs ‘ta genel anlamda endişelisiniz. Karar vermekte, özellikle geleceğiniz ile ilgili yatırım konularında tercih yapmakta zorlanıyorsunuz. Kandırıldığınızı düşünebilirsiniz. 2 Mayıs’ta hislerinize güvenebilirsiniz. Altıncı hissinizin oldukça kuvvetli olduğu bir gün olacaktır.

BAŞAK

Enerjinizi kontrol edemiyor, hatalar yapmaya meylediyor olsanız da bir şekilde şansınız yaver gidiyor ve son anda paçanızı kurtarıyorsunuz. Ancak çekirge bile en fazla üç kere sıçrayabilir derler sevgili Başaklar. Bir an önce eski halinize geri dönmeniz gerekiyor. Dikkatinizi dağıtan unsurlardan uzaklaşmalısınız.

TERAZİ

Eski arkadaşlarınızı ihmal ediyorsunuz. Sizi çok önemseyen, üstünüze titreyen kişiler var. Popüler insanlar ile beraber olma halinizden bir an önce sıyrılmanız gerekiyor. Siz dengenin ve adaletin burcusunuz. Son zamanlardaki ayrımcı tavrınız size yakışmıyor.

AKREP

Akrep burcu iş hayatınıza, kariyeriniz ile ilgili konulara eğildiğinizde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Bazı özel konuların dikkatinizi dağıtmasına izin vermemelisiniz. Boş vermek, görmezden gelmek size göre değil. Siz içselleştirdiğiniz her alana elinizden gelen emeği göstermek isteyen insanlarsınız.

YAY

Her şeyin en kötüsünün başınıza geleceği düşüncesinden uzak durmalısınız. Yay burcu pozitif polaritede bir burçtur. Bunun gibi düşünceler size yakışmaz. Sadece bir geçiş aşamasındasınız ve yakın zamanda her şey bu halinden daha güzel olacaktır. Doğada zaman geçirmeye çalışın.

OĞLAK

Maddi konuları değerlendirmekte zorlanıyorsunuz. Bir süredir harcamalarınızı kontrol edemiyorsunuz. İhtiyaçlarınızı iyi değerlendirmeniz ve ihtiyaç dışı alış-verişlerden kaçınmanız gerekiyor. Oğlak burçları küslüklere son veriyorlar. Kırgın olmanıza rağmen barış sağlamayı tercih edeceksiniz.

KOVA

İşiniz, çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz konfor alanınız haline geldi. Çalışmaya, hizmet etmeye, başkaları için faydalı olduğunuzda kendinizi daha huzurlu ve güvende hissediyorsunuz. Çok çalışıyor, birçok organizasyonda disiplinli bir şekilde yer alamaya çalışıyorsunuz. Mutlaka pozitif karşılığını alacaksınız.

BALIK

Yanlış kararlar almaya müsaitsiniz. Sadece yanlış kararlar almaya değil, aynı zamanda olan biteni yanlış anlamaya da müsaitsiniz. Bu sebeple çok önemli kararlar almanız gerekiyorsa başka bir güne ertelemenizi, eğer acil durumlar söz konusu ise güvendiğiniz insanlardan fikir almanızı öneriyorum.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();