2 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçlarının tükettiği kaynaklarını tekrar yerlerine koymaları gerekiyor. Oğlak burçlarının ise ailelerine karşı biraz daha yumuşak olması gerekiyor. Sizin burcunuz 2 Mart ‘ta  sizi ne için uyarıyor?

2 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu inançlarınız ve bu zamana kadar doğru bildikleriniz ile sınanıyorsunuz. Bir felsefeniz vardı. Belki değişken ve esnekti ama belli sınırları olan doğrularınız vardı. Şimdi gördüklerinizin hiç de göründükleri gibi olmadığını fark edeceksiniz. Önce fark edecek sonra da iyileştirmeye çalışacaksınız.

BOĞA

Boğa burcu hayatınızın tamamen değişecek olması duygusu sizi tedirgin ediyor. Boğa sabit bir burçtur ve kolay kolay değişime adapte olamaz. Konfor alanından çıkma ihtimalinize bile tahammül edemiyorsunuz. Kariyer hayatınızda belli bir akış yakaladınız ve planlamadığınız bir şekilde işler yolunda gidiyor.

İKİZLER

Geleceğinizi yapılandırmak üzere olan faaliyetleriniz arttı. Siz isteseniz de istemeseniz de bazı konular akışa geçti ve iş hayatınızı canlandırıyor. Bazı ikizler burçları içinde bulunduğumuz dönemde, uzun soluklu ilişkilerini veya evliliklerini sonlandırabilirler. İlişkiler konusunda vereceğiniz sınavlar var.

YENGEÇ

Biriktirdiğiniz kaynaklarınızı tüketmiş olabilirsiniz. Tekrar çalışıp biriktirmenizin zamanı geldi. Artık daha fazla efor sarf etmek zorundasınız. Eski hırsınızı ve azminizi geri kazanacaksınız. Düşünerek kendinize açtığınız yaraları yine düşünerek tedavi edeceksiniz.

ASLAN

2 Mart ‘ta özellikle yapacağınız seyahatler, alacağınız eğitimler hayatınıza yeni bir insanı taşıyabilir. Şimdi aşkın hiç sırası değil diyorsunuz belki de. Ama aşk laftan anlamaz ki! Gelecekse gelir. Siz bir istersiniz beş gelir, istersiniz gelmez, istemezsiniz gelir. Dengede kalmak istersiniz tüm dengeleri alt üst eder. Aşk işte!

BAŞAK

Günlük hayatın koşuşturmasında şu anda en akışta ve rahat olan burç sizsiniz. Tek problem vücudunuzu fazlaca dinliyor olmanız. Alerjilere çok açıksınız. Özellikle bahara yaklaştığımız bu dönemde Başak burçlarının ekstra kendilerine özen göstermeleri gerekiyor. Öfkenizi kontrol etmelisiniz.

TERAZİ

Terazi burcu geçenlerde bir takipçim dedi ki; “Her gün Terazilere aşk yazıyorsun, gördüğüm herkese potansiyel aşkım gibi bakıyorum ama hala kimse yok!”. Ne diyorum, kendinizi kontrol etmeden hayata bırakıyor musunuz? Hayır. Ani gelişmelere açık olun. Size ilgisi olan herkese “yok canım, arkadaşça bakıyor” derseniz, gökyüzü ne yapsın.

AKREP

2 Mart aksiyon alma gücünüzün yüksek olduğu bir gün olacaktır. Çok fazla hareket etmek, sık sık yer değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Ailevi konulardaki birçok ana temayı akışa bıraktınız ve böyle kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Evrendeki enerji ile beraber daha duygusal olma eğilimindesiniz.

YAY

Aşk hayatınızdaki hareketlilik devam ediyor. Var olan ilişkinizde çok tutkulu zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. Yine aynı şekilde saç baş birbirinize girmiş de olabilirsiniz. Öfke ve tutku birbirine yakın duygular. Eğer bekar bir Yay burcu iseniz, hayatınıza biri girecek olabilir.

OĞLAK

2 Mart günü özellikle ailenize karşı kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz. Duygusal olduğunuz durumlar sizi öfkelendiriyor. Yumuşak karnınızı göstermek istemediğinizde öfkenizin arkasına sığınabiliyorsunuz. Maddi anlamda aldığınız sürpriz haberler sizi mutlu ediyor. Özgüven dalgalanmaları yaşayabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu ani kararlardan uzak durmanız gerekiyor. Siz duygusal bir burç değilsiniz. Bu sebeple dürtüsel hareket etmek size göre değil. Her zaman yaptığınız gibi tüm kararlarınızı mantık süzgecinizden geçirmeniz gerekiyor. Maddi anlamda akıştasınız.

BALIK

Bilinç düzeyinde ve bilinç altı düzeyinde çok fazla tema ile uğraşıyorsunuz. Hem günlük trafiğiniz hem de zihin trafiğiniz fazla. Doğum günlerinizi kutladığınız bu dönemde, aklınızdan geçirdikleriniz çok önemli. Evren tüm ışığı ile sizi aydınlatıyorken doğru dilekler dilemelisiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();