2 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 2 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

2 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Çalışan Koç burçları için haftanın ortası ve siz nedense çok farklısınız. Evrenin enerjisi ile uyumlanamadığınızı hissedebilirsiniz. Mistik konular ilginizi çekebilir ve kendinizi hiç araştırmadığınız konuları araştırırken bulabilirsiniz. Belki de bu da bir mesajdır ve öğrenmeniz gereken bir şeyler vardır.

BOĞA

2 Kasım günü kalbinizi ve içsel enerjinizi yine partnerlik ilişkinize kanalize ediyorsunuz. Siz bu adamla neden bu kadar uğraşıyorsunuz? Mutlaka yanlışları ve sizi tedirgen eden tarafları vardır ancak onu odağınız haline getirdiğinizde, korkmasına sebep oluyorsunuz. Bir şeyler yapacaksanız da biraz sessiz yapmalısınız.

İKİZLER

İş yerinizdeki bir takım olaylara kafayı takmış durumdasınız. Günlük yaşamın tekrarlanan temaları sizi rahatsız eder oldu. Sessiz iletişiminizin çok kuvvetli olduğu bu günde, istediğiniz kişiye istediğiniz mesajı bir bakışınızla verebileceksiniz. Hala düşündüğünüz kişi ile ilgili aksiyon almadıysanız, zamanınız daralıyor bilmesiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu 2 Kasım çok güzel bir gün olacak! İçiniz kıpır kıpır. Kendinizi havaya, tüm sıkıntılara, olan bitene rağmen çok pozitif hissediyorsunuz. Bu dönem evren gerçekten Yengeç burçlarının yanında. İlişkilerinizi yapılandırıyorsunuz. Çürük pirinçlerle işiniz olmadığını anladınız ve sizin gibi yumuşak bir insan için bu kararı almak oldukça zordu.

ASLAN

Bu sene hane içi konularla çok fazla uğraşmak zorunda kaldınız. Tüm bu temalardan ve aynı konulardan o kadar sıkıldınız ki; artık tek bir kelime daha duyacak gücünüz kalmadı. 2 Kasım ‘da kendinize zaman ayırmak, sadece kendi isteklerinizi düşünmek istiyorsunuz. Bu sizin hakkınız. Bugün işten kalan tüm zamanları sadece ve sadece kendinize ayırın.

BAŞAK

Kendinizi oldukça huzurlu hissedeceksiniz sevgili Başak burçları. Bu dönem hayatınızda güzel şeyler oluyor ve siz de hayatın akışından, size getirdiklerinden memnunsunuz. Yeni çevreniz ve yakınınızda yer alan insanlar size kendinizi güvende hissettiriyor. Maddi anlamda iyice kendinizi dengelediniz. Aşk hayatınız da dönüşecek, merak etmeyin.

TERAZİ

Bolluk  ve bereket enerjisi bugün üzerinize akıyor. Dolayısı ile kendinizi 2 Kasım’da maddi anlamda huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Maddi anlamda yapacağınız tüm işlemler, alımlar ve satımlar da pozitif sonuçlar doğuracaktır. “O zaman bugün alışverişe çıkalım” sesinize de cevabım evet! Evren harcadıklarınızı size geri gönderecektir.

AKREP

Doğum günleriniz ile beraber keyfiniz yerinizde. Artık bir çok konuda kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Kendinizi çok fazla yargılamamaya çalışın bugün. Her zaman mükemmel olamazsınız ve tabi ki etrafınızdaki insanlar da her zaman mükemmel olamazlar. Çevrenize biraz nefes payı vermelisiniz.

YAY

Yay burcu , dışarıdan bakıldığında her şey yolunda ancak sizin içinizde fırtınalar kopuyor. Zihin enerjiniz o kadar yükseldi ki son zamanlarda, rüyalarınızdan bile farkedebilirsiniz. Zaman kavramını hayatınızda sık sık hissetmeye başladınız. Çok yaratıcı bir gündesiniz.

OĞLAK

Gökyüzü şu an sizin enerjinizle dünyamızı değiştirmeye uğraşıyor. Doğan Yeni Ay ve bir çok süreç sizler için işliyor. Siz hayatınızın zorlandığını hissediyor olabilirsiniz, ancak aslında gerçekte olan büyük bir gelişme. Taşlar yerinden oynadı ve adım adım yükseleceksiniz.

Oğlak burcu için günün mottosu:

Asla pes etme!

KOVA

Siz emek verdikçe, emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Bir takım genel sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz ancak bilmelisiniz ki zaman lehinize akıyor. Pes etmeyin, çabalamaya devam edin. Bir çok insan yaptıklarınızı farkına varmaya başladı. Farkında olmayanlar da kısa bir zaman sonra farkına varacaklar. Doğru yoldasınız.

BALIK

Kalbinizi dinleyin sevgili Balık burçları. Kendinizi sıkışmış, rutine bağlamış hissedebilirsiniz. Yeni bazı temaların arayışına geçmiş de olabilirsiniz. Fikirsel yolculuklar da en az fiziksel yolculuklar kadar güzeldir. Keşfetmeniz gereken bir şeyler var ve bu yola sizi en kolay ulaştıracak şey kalbinizin sesidir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();