2 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 2 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

2 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün iş yerinizde alacağınız bazı haberler yepyeni kararlar almanıza sebep olabilir. Her ne kadar güçlü bir yapınız olsa da kendinize özen göstermelisiniz. Sağlığınız konusunda ihmal ettiğiniz şeyler varsa bugün başınızı ağrıtabilirler. İnandıklarınız, gerçekler ve olmasını istedikleriniz arasında kalacaksınız.

BOĞA

Zihinsel enerjinizin oldukça yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Ancak iş duygusallığa gelince bir tedirginleşiyorsunuz. Partneriniz ile alakalı konuları özel olarak didiklemek istiyorsunuz. Düşündüklerinizi ve duygularınızı güzelce birleştirebilir ve partnerinize aktarabilirseniz, bugün ilişkiniz için bir dönüm noktası olabilir.

İKİZLER

Aileniz konusunda normale göre daha hassas olacağınız bir gün sizi bekliyor. Kendinizi onlarla iyi hissedeceğinizi düşünüyorsanız, bugün kesinlikle zamanınızı onlara ayırın. Partneriniz ile işler yolunda gitmiyorsa bugün ikinize de nefes payı vermenizde fayda var. Maddi kaynaklarınızı kökten değiştirecek gelişmelere imza atabilirsiniz.

YENGEÇ

Duygularınızı dile getirmekte zorlanmayacağınız bir gün olacak. İletişim konusunda oldukça güçlüsünüz. Kalbinizden konuşup, kalplere hitap edeceksiniz. Evinizde kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Bugün evinizi güzelleştirmek için bir şeyler yapabilirsiniz. Belki biraz alışveriş veya evinizde bir takım tadilatlar söz konusu olabilir. Bugün kritik anlaşmalara imza atmamaya çalışın.

ASLAN

Maddi anlamda dün de olduğu gibi bugün de oldukça şanslısınız. Finansallar konusunda korkmadan yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni anlaşmalar, satış yapmak, sunum yapmak, performans sergilemek için çok uygun bir gündesiniz. Çocuklarınız veya sevgiliniz ile alakalı bir takım sıkıntılar yaşıyor olsanız da iş hayatınızdaki boy gösterişlerinize asla ara vermiyorsunuz.

BAŞAK

Bugün enerjiniz yüksek. İlişkilerdeki bulanıklıklarınızın yaşam kalitenize yansımasına izin vermiyorsunuz. Bu dönem gayet güçlüsünüz. Duygusal anlamda da kendinizi iyice terbiye ettiniz. Kendinizi ön plana çıkarabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Başak burçları bugün maddi anlamda çok şanslı olacaklar. Kendi değerinizi sakın hafife almayın.

TERAZİ

Bugün çok şıksınız! Pek güzel, pek havalısınız! Ne giydiğinizin ne taktığınızın pek önemi yok. Siz ne yaparsanız yapın bugün göze güzel gözükeceksiniz. Eğer onu etkilemek istiyorsanız, bugün bir şekilde önünden geçmeniz yeterli olacaktır. İçinizdeki ışığa güvenin. Bugün az konuşun, çok gülümseyin. Sanatsal faaliyetler için çok uygun bir gün.

AKREP

Biraz stressli bir gün olacak. Lütfen bu sebeple sözlerinize dikkat edin. Hiç yerinden oynamasını istemediğiniz taşları tekmeleyip durmayın. İş hayatınızdaki bazı değişimler, sizi, eviniz ve aileniz ile alakalı konularda karar almaya zorlayabilirler. Bugün arkadaşlarınız ile zaman geçirmek size çok iyi gelecektir.

YAY

Yine zorlu bir gün sizi bekliyor. Yay burçları bu dönem ciddi hayat tecrübeleri elde edecek gibi gözüküyorlar. Ne öğrenirseniz kardır diyerek, bugün sizi ne kadar zorlarsa siz de bir o kadar hayatı zorlamalı, ayağa kalkıp savaşmalısınız. Bugün ektikleriniz gelecekte biçtikleriniz olacaklar.

OĞLAK

Derin derin yol almaya devam ediyorsunuz. Planlarınız tıkır tıkır işliyor. Her sorunun üstesinden gelecek gücünüz var. Kendinizi sağlık açısından da güçlü hissettiğiniz bir gün. Özellikle kariyerinizle alakalı aksiyon almak, yeni adımlar atmak, talepte bulunmak için çok uygun bir gün sizi bekliyor.

KOVA

Empati güzel şeydir ancak çok ince düşünüyorsunuz. Enerji seviyeniz çok yüksek olmayacak. Dolayısı ile işlerinizi mümkün olduğunca planlı yürütmeye gayret etmelisiniz. Gün içerisinde umutsuzluğa kapıldığınız, endişe duyduğunuz anlar yaşayabilirsiniz. Derin bir nefes alın ve en karanlık gecelerin ardından yine güneş doğduğunu unutmayın.

BALIK

Kendi kafanızı yine kendinizin karıştırdığı bir gün sizi bekliyor. Sanki bir sis bulutunun içerisinde yüzüyorsunuz bu ara. Önce partnerlik ilişkileri ile alakalı kafanızdaki soru işaretlerini çözmelisiniz. O zaman bu karışıklıklarınız bir nebze olsun geçecektir. Kendinizi rahatlıkla ve güzelce ifade edebileceğiniz bugünü iyi değerlendirmelisiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();