2 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 2 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

2 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Uzun süreli partnerlikleri olan Koç burçları bugün ilişkilerinin durumu hakkında değişken fikirlere sahip olabilirler. Duygusal çalkantılar da bu değişimlere eşlik edecektir. Bir yandan derin bağ kurduğunuz bu ilişkiyi daha ileri bir noktaya taşımak istiyorsunuz, diğer yandan hala doğru kişi mi emin olamıyorsunuz.

BOĞA

2 Ekim’de duygusal anlamda çok dengeli ancak fiziksel anlamda bir o kadar hareketli bir gün geçireceksiniz. Sağlığınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bekar Boğa burçları bugün romantik etkiler altındalar. Çevrenizle biraz alakadar olun, gözlerinizi bu kadar kapalı tutmayın. Kısmet bu; nereden geleceği hiç belli olmaz.

İKİZLER

Romantik anlamda duygularınız o kadar hızlı değişiyor ki… 2 Ekim ‘de bir şeyler hissettiğiniz bir insana yarın hiçbir şey hissetmeyebiliyorsunuz. Bugün durum daha da vahim. Sabah beğendiğiniz birinden akşam vazgeçebilirsiniz. Bir yandan da artık derin bir ilişki kurma ihtiyacındasınız. Ani kararlar vermeyin, kalp kırmayın.

YENGEÇ

Yengeç burcu yuvanızda olmak, kendi konfor alanınızda olmak, bu şekilde zaman geçirmek istiyorsunuz. Özellikle bugün evde kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz. Uzun süredir evinizi güzelleştirmek için yapmak istediğiniz ama ertelediğiniz bir konu varsa, bugün onunla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sorunları bugün gündeme getirmemelisiniz.

ASLAN

Sürekli değişen söylemleriniz 2 Ekim ‘de çevrenizden tepki toplamanıza sebep olabilir. Çok fazla duygusal konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız. Geçmiş gemişte kaldı. Kurcalamaktan vazgeçin. Hayatın ve bulunduğunuz anın tadını çıkartın. Bunu sizden daha iyi yapabilecek bir burç yok Zodyak’ta.

BAŞAK

Bugün aklınızın karıştığını, zihninizin yavaşladığını hissedebilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gün. Bu sebeple önemli bir karar almanız gerekiyorsa bir – iki gün ertelemenizde yarar var. Maddi anlamda biraz kaygılısınız. Kaynaklarınız harcamalarınıza yetişmeyebilir. Yakın ilişkide olduğunuz insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

2 Ekim duygusal gel-gitlerinizin çok fazla olduğu bir gün olacak. Özellikle romantik ilişkilerdeki, belki platonik, belki de çok derin ilişkinizdeki dalgalanmalar duygusal anlamda sizi çok yoruyor. Kendinize eziyet etmeyin. Değişmesi gereken bir durum varsa, değiştirin. Ne kalbinize ne de mantığınıza güvenebileceğiniz bir gün.

AKREP

Zihninizi kurcalayan düşüncelerden, sürekli bir zihin yorgunluğu halinden sıkıldınız. Bugün biraz daha dengedesiniz. Günlük hayatınızdaki plansızlık ve ani değişimler ruhsal anlamda yorulmanıza sebep olacak. İstediklerinize ulaşamayabilir, spontane bir gün yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

YAY

Bugün Yay burçları arakadaşları arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilir. Yakın arkadaşlarınız ile aranızda oluşabilecek bazı problemler duygusal anlamda sizi yorabilir. Her şey su üstünde güzelmiş gibi görünürken derinde fırtınalar yaşayabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri, zihninizde büyütmeden önce sakince paylaşmayı öğrenmeniz gerekiyor.

OĞLAK

İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü fazla umursuyorsunuz. Düşünceler değişir. İnsanlar hata yapabilir. Durumlar da değişir. Bugünün haberi yarın hiçbir anlam ifade etmeyebilir. Siz çalışıp çabalamaya devam edin, zamanla yapmaya çalıştıklarınız anlaşılır. Tatil planları yapabilirsiniz.

KOVA

2 Ekim ‘de biraz uzaklaşmak, her zamankinden daha farklı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Huzurunuzu bozacak hiçbir şeye tahammülünüz yok. Derin bir sessizlik ve sükunet istiyorsunuz. Kısa mesafeli, günübirlik seyehatler değerlendirilebilir. Etrafınızda parlıyorsunuz, insanlar sizi beğeniyor ama şu anda bu en son umrunuzda olan şey olabilir.

BALIK

Kaybettiklerinize değil kazandıklarınıza odaklanmalısınız. Siz Zodyak’ın en pozitif burçlarından birisiniz. Bu melankolik haller size yakışmıyor. İnat ettiğiniz konular dışında da mutlu olabileceğiniz temalar var mutlaka. Neler olduğunu bulmaya çalışmalısınız. Fazla derin düşünmeyin, akışına bırakın. Sevdiklerinizle güzel zaman geçirin.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

1 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();