2 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 2 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

2

KOÇ

Bir süre uzaklaşmak isteyebilir, uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz. Fikirsel anlamda yeni bir dönemeçtesiniz. Geçmeniz gereken köprüler, hatta belki de yakmanız gereken köprüler var. Acele kararlar vermemeli, her zamanki “olsun da bitsin” halinizden uzak durmalısınız. Arkadaşlık çizginizi iyi belirlerseniz, sonradan problem yaşamazsınız.

BOĞA

Hayat sizi zorluyor. Bu dönem rüzgar sizin için çok sert esiyor olabilir. Tane tane ektiğiniz fidanlar kar altında kalabilir. Geleceğinizi görmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Desteğe ihtiyacınız var. Eğer tek başınıza bir iş sahibi iseniz, mutlaka bir ortak edinmelisiniz veya danışmanlık almalısınız. Bu dönem her konuda destek almanız faydalı olacaktır.

İKİZLER

Duygusal anlamda iniş çıkışlarınız devam ediyor. Bir ilişki ihtiyacı ile etrafınızdaki herkese potansiyel sevgili gibi bakmamalısınız. Eğer hali hazırda bir ilişkiniz varsa, sesli tartışmalardan uzak durmalısınız. Denize kıyısı olan bölgelere seyehatleriniz olabilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İşleriniz çok yoğun. Kafanızı kaşıyacak vaktiniz yok tabir-i caizse. Bu kadar yorulunca doğal olarak, metabolizmanız da yoruluyor, bağışıklık sisteminiz zayıflıyor. Biraz vitamin takviyesi almanız da fayda var. İlişkinizi bitirmek istiyorsanız, bitirin. Ancak iyi düşünün.

ASLAN

Yeni bir kurulum yapmak herkes için zordur. Siz de hakkını vererek çalıştığınız için, siz de yoruluyor ve zorlanıyorsunuz. Neyse ki bugün Cuma. Yorulsanız bile enerjiniz bitmez. Akşam arkadaşlarınızı evinizde toplayabilirsiniz. Borçlarınız veya ödemeleriniz varsa aksatmadan ödemelerinizi gerçekleştirmelisiniz.

BAŞAK

Başak burcu özel ilişkiler konusunda kafanız karışık durumda. Ne yaşarsanız yaşayın, karşınıza kim çıkarsa çıksın, siz geçmişten size kalan izleri onarmadığınız sürece bu karışıklığınız devam edecek. Evinizde her şey yolunda. Huzurlusunuz. Şu an bu durumun tadını çıkarın. Kendinize, ailenize zaman ayırmanın keyfini sürün.

TERAZİ

Maddi anlamda bir minik rahatlama yaşıyorsunuz. Tabi ki bu çok uzun sürmeyecek. Çünkü Terazi burçları Cuma gününün tadını sonuna kadar çıkartacaklar. Yakın çevreniz ile planlarınız var. Aileniz ile alakalı durumlar ne ise artık çözmeniz gerekiyor. Taşınma fikriniz varsa, uygun zamanlardasınız.

AKREP

Aşk hayatınızdaki belirsizlikler, çocuklarınız ile alakalı belirsizlikler, dış dünyaya açılan yüzünüzde olumsuz etkilere sebep oluyor. Hayallerinize ulaşamadığınızda direkt yüzünüze yansıyor. Siz duygularınızı iyi saklarsınız, ancak öfke ve korkularınızı saklayamıyorsunuz. Derin dengeleri yerinden oynatmak istemiyorsanız her zamanki usul usul ilerleme taktiğinize devam etmelisiniz.

YAY

2 Aralık maddi anlamda sizi çok zorlayacak bir gün olabilir. Özgüven duygunuza derin bir darbe alabilirsiniz. Yılın sizin için en güzel zamanlarında bu kadar zorlanıyor olmanızın mutlaka bir sebebi olmalı. Güzel bir dönüşüm geçireceğiniz kesin. Biraz daha sabredin, eminim ödüllerini alacaksınız.

OĞLAK

Kendinizi güçlü hissettiğiniz bir gün. Kariyer hayatındaki şansınız devam ediyor. Yeni işler başlatmak, yeni girişimler yapmak konusunda şanslısınız. Maddi anlamda yeni projelerden kazanç elde etmeye uygun bir zamandasınız. Kafa karışıklıklarınızdan kurtulup, çevrenizdeki insanlarla doğru ilişkileri kurabilirseniz, sizi kimse durduramaz.

KOVA

Kova burcu , sürekli planlarınız var ve sürekli erteliyorsunuz. Bu da giderek sıkışmanıza sebep oluyor. Uzun süredir tekrar ettiğim gibi belli bir disipline geri dönemeniz gerekiyor. Maddi anlamda olumlu bir dönemdesiniz. Yakın zamanda bazı yolculuklara çıkabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacaksınız.

BALIK

Etrafınızdaki insanlarla olan ilişkilerinizi tekrar düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Bambaşka bir ortama geçiş yapabilir, yeni bir çevre edinebilirsiniz. Prim, piyango gibi sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda zorlanmalar yaşamanıza rağmen, yeni ve pozitif bir gelişme söz konusu olacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();