2 - 8 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri

2 - 8 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri. Ocak ayının ilk haftası çocuklarınızla gidebileceğiniz etkinlikler ve tüm detaylar kadin.com'da

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

2 - 8 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri

Garfield Yeni Yıl Hikayesi
İstanbul - Avrupa
TİM Fettah Aytaç Salonu
7’den 77’ye herkesin sevgilisi Garfield ve sevimli arkadaşı Odie ile birlikte yeni yıl coşkusunu doya doya yaşayacaksınız. İzleyen herkesin eğlenceye doyacağı bu çocuk müzikalinde, benzer gösterilerde kullanılan playback oyun yöntemi kullanılıyor.
Etkinlik Tarihi: 7 Ocak
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
Köstebekgiller
İstanbul - Avrupa
Büyükçekmece Kültür Park
Şimdiye dek televizyon ve sinema ekranlarında gördüğü Köstebekgiller familyasını, tiyatro sahnesinde canlı olarak izleme şansına erişecek olan çocuklar için her aşaması ince bir şekilde düşünülen müzikal, 6 Ocak'ta Büyükçekmece Kültür Park'ta...
Etkinlik Tarihi: 6 Ocak
Yaş Grubu: 2 +
Ali Baba'nın Çiftliği
İstanbul - Asya
Kozyatağı Kültür Merkezi
Yolları Adalet ormanında kesişen müzisyen dört kafadarın eğlenceli mi eğlenceli komik mi komik hikayesi. Köpek Bastır, Eşek Fret, Kedi Guendillin ve Horoz Tortolini, Arı Maya’nın yardımıyla Ali Baba’nın Çiftliği'ni zalim barondan kurtarmaya çalışıyor.
Etkinlik Tarihi: 7 Ocak
Yaş Grubu: 2 +

[column size=one_half position=last ]

Atölye: Meyveler Canlanıyor
İstanbul - Avrupa
Pera Müzesi
Bu atölyede çocuklar yeni manzaralar ve yeni ışıklar arayışında olan Fransız ressam Félix Ziem’in “Elmalar” adlı natürmort eserini inceliyor. Atölye çalışmasında ise, geçme tekniği kullanarak mukavvadan üç boyutlu natürmortlarını tasarlıyor ve boyayarak renklendiriyor.
Etkinlik Tarihi: 8 Ocak
Yaş Grubu: 4 - 6
Rafadan Tayfa Müzikali
Ankara
MEB Şura Salonu
Akın’a yurtdışındaki mektup arkadaşından ülkesini anlatan bir mektup gelmiştir. Bu mektubun sonunda da Akın’dan ülkesini tanıtmasını istemektedir. Akın ise ülkesini anlatmaya nereden başlayacağını bir türlü bilememektedir. Yardımına Rafadan Tayfa yetişir.
Etkinlik Tarihi: 7 Ocak
Yaş Grubu: 3 +
Kurbağa Krallığı 2
Tüm Türkiye
Sinemalarda
Kurbağa Krallığı animasyon sinema serisinin ikinci filmi olan "Kurbağa Krallığı 2 - Buz Macerası"nda Kral Yağmur'la birlikte hepsi kendine has yeteneklere sahip kurbağalardan oluşan takımının kraliyeti kurtaracak bilmeceyi çözmeleri gerekir.
Etkinlik Tarihi: 30 Aralık'tan itibaren
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.