19 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumları

Başak burçları kendilerini anlatmak için per-perişan oldular. Birçok Başak burcu Pazar gününü toplu diyaloglarla geçirecek. Balık burçları ise 19 Şubat ’ta ilişkilerinde geçmişte dağınık halde bıraktıkları konuları toparlamak ile meşguller. Siz neler yapıyorsunuz?

19 Şubat Günlük Burçlar

KOÇ

Kendinizi baştan yaratmak için enerjiniz var. Birçok Koç burcu bu haftalarda imaj değişikliğine gidebilirler. Sonuçları güzel olacaktır merak etmeyin. Aklınıza koyduğunuzu yaparsınız genelde. Kararsızlıklarınız varsa şüphe etmeyin. Değişmek size iyi gelecektir. Bazı şeyler değişmek zorunda. Özlem duyduğunuz konuları düşünmelisiniz.

BOĞA

Boğa burcu etrafınızdaki herkes sizi takdir ediyor. Yöntemler ne olursa olsun, konu ne olursa olsun ayakta dimdik, sapasağlam durmayı başarıyorsunuz. Herkes ne kadar efor sarf ettiğinizin farkında. Siz kendi görüntünüz ile alakalı bazı yanılgılara düşebilirsiniz ancak toplumun sizin ile alakalı kanaati sağlam.

İKİZLER

İkizler burcu 19 Şubat ‘ta hedeflerinize adım adım ulaşıyorsunuz. Arada bazı duygusallıklar yaşıyorsunuz. Yükselmeleriniz alçalmalarınız var. İkili ilişkiler, özellikle uzun süreli birliktelikler sınavdan geçiyor. Gizli gündemleri olan İkizler burçları ise öyle potlar kırıyorlar ki yakalanmaları an meselesi.

YENGEÇ

Çok uzun süredir ev ile ilgilenen, çalışma hayatını bırakan Yengeç burçları, tekrar çalışma kararı alabilir, bu konularda adım atabilirler. Bugün yine sizin için duygusal ve yorucu bir gün olabilir. Aile hayatınızdaki gündemler artıyor. Zamanınızın büyük bir kısmını ailenize ayırmanız gerekiyor.

ASLAN

Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz deyip durdum. Birçok Aslan burcu yeni ilişkilerinin tadını çıkarıyorlar. Her ne kadar hala bazı konulardan emin olamasanız, diyalogların bazıları sizi şüphelendiriyor olsa da, bu yeni bulutların üzerinde olma halinden memnunsunuz.

BAŞAK

Başak burcu 19 Şubat ‘ta çok fazla konuşmak, duygusal anlamdaki gereksinimlerinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Her şeye rağmen yine pozitifsiniz. Herkese karşı duygusal, düşünceli ve şefkatlisiniz. İlişkiler önem kazanıyor. Sevdikleriniz için aksiyon alacak onları sırtlayabilecek güçtesiniz.

TERAZİ

Terazi burcu aşkın kapınızı çalması an meselesi. Zaten çalmış bile olabilir. Birçok flört ilişkisini bir arada yaşıyor olabilirsiniz. Evrene yaydığınız enerji çok güzel ve bu enerji karşı cins tarafından hemen fark ediliyor. Dikkatler üzerinizde olduğuna göre, sizin de kendinize daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

AKREP

Akrep burcu bir iki gündür devam eden negatif tutumunuz 19 Şubat ‘ta düzeliyor. Kendinizi daha pozitif hissedeceksiniz. Keyfiniz yerinizde ve bugüne dair gerçekleştirmek istediğiniz tüm hedeflerinizi tamamlıyorsunuz. Sizin için hareketli bir gün olacaktır. Kapalı mekanlarda gerçekleştirilecek organizasyonlara dahil olabilirsiniz.

YAY

İletişim yönünde yeni adımlar attıkça çevrenizi de genişletiyorsunuz. Şu dönem hayatınızı aydınlatmak için çevreniz ile olan diyaloglarınızı sıcak tutmanız gerekiyor. Aile içindeki konulara çözüm bulacak, içinizde yara kalmış bazı konuları İyileştirme fırsatı yakalayacaksınız. Bekar Yay burçları için aksiyon zamanı.

OĞLAK

Sevgi ile harcadığınız vakitlerden, emeklerinizden, severek yaptığınız işinizden para kazanabilirsiniz. Bunun için yeni fikirler aklınıza gelebilir.19 Şubat’ ta fikirlerinizi değerlendirin. Bu dönem aklınıza düşenleri değerlendirin. Her ne kadar nasıl yapacağınızı bilemeseniz de deneyin.

KOVA

Kendi kendinizi aydınlatacak kapasiteye sahipsiniz. Kimseye ihtiyacınız yok. Ancak geçmişi çok düşünüyor, çok özlüyorsunuz. Bazı Kova burçları eski partnerlerine dönebilir, bazıları ise onları bol bol anabilirler. Maddi anlamda kazancınız yüksek olmasına rağmen bu hafta sonu bazı noktalarda fire verebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

BALIK

Balık burcu ilişkilerdeki konuları toparlamanız gerekiyor. İnsanlarla olan diyaloglarınızda bu kadar dik kafalı, dediğim dedik olmaktan vazgeçmelisiniz. Kendinize dışarıdan bakabilme özelliğinizi kaybettiğiniz. Kariyer hayatınızda çok başarılı olacaksınız. Toplum önündeki imajınızı kuvvetlendireceksiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();