19 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 19 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

19 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

İkili ilişkilerinizde belli bir uyumu yakalayabildiyseniz kendinizi iyi, yakalayamadıysanız kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Özellikle partnerlik ilişkilerindeki gündemlerinizi fazlaca önemsediğiniz bir dönemdesiniz. İç dünyanızda, perde arkasında çok fazla düşünceniz var. Eğer enerjinizi kariyer hayatınız için kullanabilirseniz çok başarılı olma şansınız var.

BOĞA

Zorlu günler yavaş yavaş geride kalıyor. Birçok Boğa burcu kendisi için bir nefes payı bırakmış, tatile çıkmış veya tatil planları yapıyor olabilir. Arkadaşlarınız ile zaman geçirmek, onlar için bir şeyler yapmak, kendinize ait bazı hayallerinizi onlar ile paylaşmak size çok iyi gelecektir. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.

İKİZLER

Aşk hayatınızda güzel gelişmeler oluyor. Kendinizi romantik anlamda heyecanlı, ilişkiye hazır hissediyorsunuz. Birçok İkizler burcu 19 Ocak ‘ta çok mutlu. Enerjiniz düşük olabilir ancak duygusal anlamda tatmin hissedeceksiniz. İş hayatınızda ikili ilişkiler büyük önem kazanıyor. İnsanlara ne kadar mesai harcadığınız göstermeniz gerekiyor.

YENGEÇ

Kendinizi evinizde öyle mutlu hissediyorsunuz ki ne işe gidesiniz ne dışarı çıkasınız var. Evde zaman geçirebilecek Yengeç burçları 19 Ocak ‘ta çok şanslılar. Diğer Yengeç burçları ise bir an önce işlerini bitirip eve gitmek için zaman sayacaklar. İşlerinizin yoğunluğu, günlük hayat temponuz artıyor. Özellikle fikirsel anlamda mücadeleler vermeniz gerekebilir.

ASLAN

Uzak bir mesafeden gelen veya eğitim gördüğünüz yerde veya hukuksal bir süreçte tanışacağınız biri ile romantik bir etkileşim altına girebilirsiniz. Bugün iş yerinizde enerjiniz oldukça yüksek. Tüm planladığınız işleri tek tek bitirebileceksiniz. Kaybettiğiniz bazı şeyler olabilir. Durumları biraz zamana bırakın.

BAŞAK

Maddi anlamda hem çok şanslısınız hem de sezgileriniz çok yüksek. Sıcak para kazanan Başak burçları bugün bol bol satış yapabilirler. Başkalarının kaynaklarını rahatça kullanabilirsiniz. İkili ilişkilerdeki hareket de artıyor. Birçok Başak burcu evlilik planları yapmaya başladı bile. Aileniz ile olan iletişiminiz güçleniyor.

TERAZİ

Kendinize ait isteklerinizin, arzularınızın, kendinizi güzelleştirme isteğinizin arttığı bir gün olacaktır. Zaten bir süredir kendinizden ışıklısınız. Bugün ışığınızı daha da arttırmak için, fiziksel görüntünüzde birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. İş yerinizde ve günlük rutinlerinizde zamanın nasıl aktığını anlayamayacaksınız. Hayatınızın temposu artıyor.

AKREP

Perde arkasındaki bazı konulara gereğinden fazla zaman ayırırsanız sahneye çıktığınızda sergileyeceğiniz bir oyununuz olmaz. Bulunduğumuz ana dönmenizde fayda var. Şimdi, şu an bir sürü değişimler oluyor ve siz bunları farkına varmalısınız. Hayat enerjiniz çok değişik akıyor. Bu zamana kadar fark etmediğiniz bazı yönlerinizi fark edebilirsiniz.

YAY

İlişkilerinizdeki ahenk, çevreniz ile birlikte iken yakaladığınız uyum kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Çevrenizdeki herkes sizinle beraber olmaktan oldukça memnun. Ailevi birtakım konular, evsel birtakım gelişmeler söz konusu olabilir. Maddi anlamda güçleneceksiniz ama önce bazı konularda aksiyon almanız gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu işleriniz yolunda gidiyor. Bulunduğunuz konumdan, geldiğiniz yerden memnunsunuz. Daha da yükseleceksiniz. Bu yıl birçok Oğlak burcu hedeflerine ulaşmanın haklı gururunu yaşayacaktır. Gelir gider dengesini iyi ayarlamanız gerekiyor. İyileştirici diyaloglar kurabilirsiniz. Eğer birilerine söylemek istediğiniz bir şeyler varsa şimdi tam zamanı.

KOVA

Yol almaktan, aldığınız yolu paylaşmaktan keyif alıyorsunuz. Biraz evinizden uzaklaşmak size iyi gelebilirdi. Kısa bir tatil hoş olabilirdi ancak maalesef işleriniz çok yoğun. Daha rahat çalışabileceğiniz bir dönem başladı. Hala kendinizle ilgili bazı konuları netleştirememiş olsanız da aldığınız aksiyonlar gelir seviyenizi yükseltecektir.

BALIK

19 Ocak Balık burçları için bir miktar zorlayıcı bir gün olabilir. İlişki kurmakta, insan ilişkilerini idare etmekte zorlanabilirsiniz. Daha doğrusu zorlanmak değil ama insanları idare etmek içinizden gelmeyebilir. Kendiniz ile ilgiliyse durum bambaşka. Sizinle ilgili konularda aksiyon almakta zorlanmayacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();