19 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

19 Nisan ‘da ikizler burçlarının yeni tanıdıkları insanlara karşı daha temkinli olması gerekirken, Terazi burçlarının iletişim problemlerinde kendi taraflarını da kontrol etmeleri gerekiyor. Bahar geliyor. Rüzgar sizin için ne taraftan esiyor?

19 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Kariyer hayatınızdaki duraksamalardan hoşlanmıyorsunuz. Bugün özellikle kariyeriniz açısından yeni adımlar attığınız bir gün olabilir. Koç burçlarının hukuki konularda dikkatli olmaları ve her türlü adaletsiz veya hukuksuz yaklaşımdan uzaklaşmaları gerekiyor.

BOĞA

19 Nisan ‘da çok kararlı, istediğiniz her şey için adım atabilecek seviyedesiniz. Tüm sabrınızla çalışıyorsunuz. Ancak sabrınızın taştığı noktalarda gerçekten korkunç bir insana dönüşebiliyorsunuz. Etrafınızdaki herkes kabuğuna çekildi. Ailevi konularda çok takıntı yapıyorsunuz.

İKİZLER

Yabancılara fazla güvenmemelisiniz. İlk tanıştığınız insanlarla çok fazla samimi olmak sizi ileride hayal kırıklığına uğratabilir. Evet çok zeki insanlarsınız ama bazen ilişkiler ve anın sıcaklığı sizleri de yanıltabilir. İlişkilerdeki sorunları çözmek için toplu bir temizlik şart gözüküyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu duygusal anlamda derin yaralar açmadan önce, tane tane değerlendirmenizi tavsiye ederim. Olayları fazlaca büyütme ve olduğundan daha kötümser bakma eğilimindesiniz. Enerjinizi işinize akıtmak size iyi gelecektir. Basamakları çıkmak için doğru zamanlardasınız.

ASLAN

Özellikle kariyer hayatınız için sağlam adımlar atabilirsiniz. Bugün atacağınız adımlarda şans sizinle beraber olacaktır. Kendi geçmişiniz yüzünden ilişkinizi yıpratmamalısınız. Duygusal anlamda biraz karamsar ve yorucu bir gün olabilir. B planı yapmanız sizi son dakika bir sürü aksilikten kurtarabilir.

BAŞAK

Başak burcu gelecek kaygısı duymak istemiyorsanız işinize dört elle sarılmanız gerekiyor. Kim ne derse, ne konuşursa konuşsun kulaklarınızı tıkayıp hayal kurmaya ve daha fazlasını istemeye, bunun için de çok çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. Geleceğinizi garanti altına almanız şart.

TERAZİ

İletişim problemlerinin kaynağının kendiniz de olabileceğini hatırlamanızda fayda var. Kazalar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Bastığınız yerlere dikkat edin. Zihniniz fazla dolu olduğunda fiziksel anlamda yavaşlıyorsunuz. Bugün iş yerinizde güzel olaylar olabilir.

AKREP

Akrep burcu yoğun, değişken ve pozitif bir gün sizleri bekliyor. Maddi konularda gelişmek için çaba gösteriyorsunuz. Çaba varsa takdir de ödül de gelecektir. Birçok Akrep burcu taşınıyor veya yer değiştiriyor veya çevre değiştiriyor olabilir. Küslüklerde barışlar imzalanacaktır.

YAY

Kendi kendinize sorun yaratmak konusunda ustalaştınız. Özgüven problemleri yaşamamak için bu sorunları bertaraf etmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda karışıklık istiyorsanız, süper! Gerekli kaos geliyor. Hareket yanlısı değilseniz, küçük flörtlerinizi hemen ortadan kaldırmalısınız. Kaçamaklar için doğru zaman olmayabilir.

OĞLAK

Güç gösterisini fazla abartmamanızda fayda var. Herkes sizin işleri iyi yaptığınızın farkında. Bazen idareci ve yumuşak olmak, biraz pozitif olmak çevrenizdeki insanların size daha rahat davranmasını sağlayacaktır. İnsanları korkutuyorsunuz. Romantik ilişkilerde gelişmeler söz konusu. Bekar Oğlak burçları artık bekar olmayacaklar.

KOVA

19 Nisan ‘da bazı Kova burçları istemsiz bir şekilde âşık olabilirler. Belki âşık olmak için doğru zaman veya doğru kişi değil. Ancak hiçbir şey de kontrolünüzde değil. Ortalığı ateş altına alabilirsiniz. Yine de yaşamaya değer bir şeyler bulduysanız risk alabilirsiniz.

BALIK

Balık burcu ikili ilişkilerde, özellikle uzun soluklu partnerlik ilişkilerinde şans sizinle beraber. Dengeleri yeniden kurabilirsiniz. Ancak çabasız hiçbir şey olmaz. Şansınızı değerlendirmek için bile adım atmanız gerekiyor. Hayallerle ekmek teknesi yürümüyor. Aksiyon şart. Maddi anlamda olağanüstü bir gün olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();