19 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları yerine getiremeyeceği vaatler vermekten kaçınmalılar. Oğlak burçları ise harcamalarına dikkat etmeliler. Siz burcunuzdan 19 Mayıs Cuma tavsiyelerini aldınız mı?

19 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

19 Mayıs’ta maddi veya özgüven kaybettiğiniz bazı konular için arkadaşlarınızın desteğini göreceksiniz. Sevdiklerinizin arkanızda olduğunu bilmek size iyi geliyor. İstekleriniz konusunda çok azimlisiniz ve bir şey istediğinizde onu dile getirmekten de çekinmiyorsunuz.

BOĞA

19 Mayıs ‘ta aşk hayatınızda aksiyon artıyor. İlişkinizdeki tansiyon da tutku da yükseliyor. Bazı Boğa burçları anne/baba oluyorlar. Bazı Boğa burçları âşık oluyorlar. Özetle Boğa burçlarının hayattan aldıkları keyif artmaya başlıyor. Kendinize yeni heyecanlar ve yeni uğraşlar bulacaksınız.

İKİZLER

İç dünyanızdan çok dış dünyanız karışıyor. Sizin kendinizi ilgilendiren kişisel problemleriniz dışında o kadar çok problem var ki etrafınızda, çevrenizi, işinizi, olan bitenleri düşünmekten kendinize vakit kalmıyor. İşinizle ilgili birçok konu ve var ve çözümlemek için de fırsatlarınız var. Sadece biraz daha cesur ve atılgan olmalısınız.

YENGEÇ

Yengeç burcu iç dünyanıza kapanmış durumdasınız. Bugün iç sesiniz o kadar fazla şey söyleyecek ki… Başkalarına acımaktan, onlara sadece şefkat göstermek için, sadece üzülmesinler diye ilgi göstermekten vazgeçin. Böylece hem çok kişiye hem de çok konuya bölünmek durumunda kalıyorsunuz. İşinize ve kendi sorumluluklarınıza odaklanmaya çalışın.

ASLAN

Aslan burcu ilişkinizde olmasını istediğiniz özgürlüğü yakalamak için karşı tarafa umut vaat etmekten vazgeçmelisiniz. Kendi kendinize zarar veriyorsunuz. Çevrenizdeki insanlardan çok fazla beklenti içinde olmanız sizi kırıyor. Kimse sizi kırmıyor, siz kendi kendinizin kalbini kırıyorsunuz. Yeni ortamlara girmeye çalışmalısınız.

BAŞAK

Şansınızı fazla zorlamamalısınız. Bir yerden destek ve ilgi gördüğünüzde, oraya doğru kanal açmamalısınız. Özellikle iş hayatınızda hırslanıyorsunuz. Birçok Başak burcu bu dönemde, bulunduğu konumdan daha üst bir konuma gelebilmek için elinden gelen her türlü mücadeleyi verecektir.

TERAZİ

İş hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Çünkü işlerinizi zamanında yetiştiremiyorsunuz. Sınırları aşmaya başladınız. Zaman büyük bir problem haline gelmeye başladı. Sürekli artan mesailer veya ertelediğiniz işler artık sizi çok yoruyor. İş değiştirmeyi düşünen Terazi burçları için uygun zamanlar.

AKREP

Gün içinde trafiğiniz yüksek. Altınızda çalışan kişilerin isyanı ile karşı karşıya alabilirsiniz. Yine kendiniz kendi üstünüze isyan edebilirsiniz. Rutinlere bir baş kaldırış söz konusu olacaktır. Ailenizle ilgili konularda kafanızı karıştıran konulara marjinal çözümler bulabilirsiniz.

YAY

19 Mayıs ‘ta iletişim problemleri yaşıyorsunuz. Bazı insanlara nasıl “Bey/Hanım” diye hitap etmemiz gerekiyorsa, yazalı olmayan bir saygı dilimiz var. Siz bu çizgiyi aşmaya başladınız. Haklı olduğunuz konuları dile getirirken daha dikkatli olmalısınız. Yoksa haklı iken haksız konuma düşebilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu harcamalarınıza dikkat etmediğiniz için kara kara düşünüyorsunuz. Oysa sizi ayın başında uyarmıştım. Ailenizden destek alacaksınız ama bu sırada nasihat da almak zorunda kalacaksınız. Bu dönem kendi kendinizle bile kavga ediyorsunuz. Sinirleriniz hâkim olmanız gerekiyor.

KOVA

Kova burcu duygularınız sık sık değişiyor. Artık siz de olan bitene nasıl tepki vereceğinizi şaşırmış durumdasınız. Kazançlarınızı arttıracağınız yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Kova burçlarının aşk hayatları değişiyor ve çok hareketleniyor. Hayatınız için koyduğunuz bazı kuralları esnetmeniz gerekiyor.

BALIK

19 Mayıs ‘ta bazı Balık burçları maddi anlamda problemler yaşıyorlar. Ancak gelecek güzel haberler maddi anlamda rahatlamanıza yardımcı olacak. Kendinizi güzelleştirmek, ilişkinizi güzelleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Balık burçları en yakın arkadaş çevrelerini değiştiriyorlar. Ailenizin tepkisini üstünüze çekmiş durumdasınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();