19 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Düzen mi istiyoruz yoksa var olan düzeni değiştirmek mi? Çoğumuz bu iki uç arasında gidip geliyoruz. Yıkıp yakıp yenisini mi kursak, konfor alanımızda mı kalsak?

Koç

Ummadığınız taşlar baş yarar sevgili Koç burçları. Beklenmedik gelişmelere açık olun. Bu arada mümkünse bir de kendinize gereksiz sınırlamalar koymayın. Neyin iyi neyin kötü olacağını bilmeden akışına bırakmak da biraz fazla cesurca. Sonra yine kafanızı vurmayın bir yerlere.

Boğa

Boğa burcu karamsar tutumlarınıza rağmen oldukça şanslı bir gündesiniz. Kendinizi inançlarınız doğrultusunda hareket ettirebilecek güçte hissediyorsunuz. Ani fikir değişiklikleriniz olabilir. Özellikle güzellik, kozmetik ve kişisel bakım konularında ani kararlar vermeyin.

İkizler

Bundan sonra izleyin ve görün. Özellikle kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler söz konusu olacak. İlk hareketi bugün yarın hissedersiniz bile. Düşüncelerinize, duygularınıza göre hareket etmeyin. Her konuda uzmanına danışın. Zira bu ara sizin doğru karar verme mekanizmanız gölgeler altında. Size mahsus değil, hepimizinki gölgeler altında.

Yengeç

Yengeç burçları iş değiştiriyor olabilirler. Biraz ani gelişecek olsa da sonuçları güzel olacaktır. Kendinizi kısıtlanmış, başka çareniz kalmamış gibi hissediyor olabilirsiniz. Hiç üzülmeyin. Siz bir şey yapmak isterseniz, her yerde yapabilirsiniz. Gücünüzü küçümsemeyin.

Aslan

Yeni tanıştığınız insanlar hayatınızın dengelenmesine yardım edecekler. Bu sebeple bol bol yeni çevreler içine girmeli, davet edildiğiniz hiçbir organizasyonu reddetmemelisiniz. Uzaklardan gelen veya bir eğitim sırasında tanıştığınız bir insan izin verirseniz hayatınıza katılabilir. İzin vermediğiniz için sonra pişman olmayın.

Başak

Maddi anlamda sürprizlere çok açıksınız. Bir bilet alabilir, daha güzeli sonucu hemen belli olacak şans oyunlarını deneyebilirsiniz. Şansınız bol olsun, diyeceğim ama zaten bol! Yüzünüz gülecek hiç merak etmeyin. Sadece kaderinizin önüne kuruntularınız ile geçip durmaktan vazgeçmelisiniz.

Terazi

Hayatınız gittikçe güzelleşecek. Baharla beraber siz de çiçek açacaklardansınız. Kafanız karışıyor, arada bir bunalımlara giriyor olabilirsiniz şu ara gayet normal. Ancak zamanla hayatınız değişecek. Bu yaz sizin için çok güzel bir yaz olacak ve bahar da bu güzel yazın başlangıç menüsü gibi olacak. Eski takıntıları da başkası taksın.

Akrep

Keyfiniz yerinde. Bazı karışıklıklarınız var ama genel anlamda hayatınızın güzel ve farklı bir döneminden geçtiğinizi söyleyebiliriz. Günlük hayatınızın temposu sürekli değişiyor. Bir saat sonra neler olabileceğini öngöremiyorsunuz artık. Sizin kadar sabit bir insan için zaman zaman zorlayıcı olabilse de genel olarak alıştınız.

Yay

Geçmişte yaptığınız hatalardan ders çıkartmanız gerekiyor. Yeni yatırımlarınızda, yeni işlerinizde veya yeni aşklarınızda, aynı seçimleri, aynı hataları, aynı tutumları sergilerseniz sonuç da doğal olarak birebir aynısı olmasa da benzeri olacaktır. Pozitif olmak ayrı, sürekli boş vermek ayrı bir şey.

Oğlak

Oğlak burcu tüm çalışkanlığınıza ve disiplininize rağmen iletişim konusunda çok eksiksiniz. Doğru iletişim ile gereksiz samimiyet farklı şeyler. Bu ara çevreniz ile çok iyi geçindiğinizi sanıyor olabilirsiniz. Ancak tersi şekilde dürtüsel davranışlarınız çevrenizi rahatsız ediyor.

Kova

Evren etrafınızda dönüyor. Ancak sizin gözlerinize o kadar perde indi ki; neyin doğru neyin yanlış olduğunu görseniz bile karar almakta zorlanıyorsunuz. Akıntıya kapılmış bir dal parçası gibisiniz. Maddi anlamda güzel etkileşimler altındasınız. Bu hafta güzel haberler alacaksınız. Çevreniz değişiyor.

Balık

Güne sağlam başlıyorsunuz. Oldukça kararlısınız ve özellikle kariyer hayatınızda ne istediğinizi biliyorsunuz. Bu ara evren tamamen sizin etrafınızda dönüyormuş gibi davranmanız dışında bir probleminiz yok. Maddi anlamda kazanç elde etmeye de oldukça müsaitsiniz.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load