19 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları kendi hayatlarını kendileri sınırlar hale geldiler. Balık burçları ise sürekli ön planda olmak istiyorlar. Sizin burcunuz 19 Mart ‘ta hangi etkiler altında?

19 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu 19 Mart ‘ta kafanız çok karışık. Haklısınız da. Ne kadar uzun zamandır sabırla kararlarınızın arkasında duruyorsunuz. Belki de durmamalısınız. Belki de sizi siz yapan eski halinizdir. Bir Koç istediği her şey için adım atar. Pasif pasif beklemez. Beklerse işte böyle şişer ve mutsuz olur. İsteyin, adım atın, elde edin. Bir Koç ancak böyle mutlu olur.

BOĞA

Bazı insanları çok iyi arkadaşlarınız sanıyorsunuz ancak yanılıyorsunuz. Birçok insan sadece kendi çıkarları için yanınızda dolaşıyor. Eski arkadaşlıklarınıza değil ama kısa sürede edindiğiniz yeni arkadaşlıklarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sizin için her zamanki dengesinde ama yoğun bir gün olacaktır.

İKİZLER

İkizler burcu işeriniz konusunda oluşan marazların iyileşeceğini bir süredir tekrarlıyorum. Ancak aynı şeyi maalesef uzun soluklu ilişkiler bazında söyleyemiyorum. Yeniye yer açmalısınızdır belki de. İkizler burcu kısıtlandığı hiçbir yerde durmamalı. Özgür olmalı ve sık sık yer değiştirmeli. Başka türlü mutlu olamazsınız.

YENGEÇ

Kendinize o kadar fazla kural koymaya başladınız ki; neredeyse hafta sonunu bile yapılacaklar listesi ile geçiriyorsunuz. Kendinizi bu kadar sıkar ve yorarsanız sağlık problemleri yaşamanız an meselesi. Genel anlamda pozitif ve güçlü hissediyorsunuz ama vücudunuzun sesini hiç dinlemiyorsunuz.

ASLAN

Gelecek için aksiyon almalısınız. Umut kesip kös kös oturmak yok. Planlamak ulaşmanın ilk adımıdır. Hala etrafınızda sizin bir adım atmanızı bekleyen bir sürü insan var. Bugün enerjiniz yüksek. Bunu sosyalleşerek değerlendirebilirsiniz. Evlilikle ilgili konularda kesin kararlar almayın.

BAŞAK

Başak burcu evinizde aileniz ile zaman geçirmek size iyi gelecektir. Başarabilir misiniz bilmiyorum zira şu ara insan ilişkileri ile oldukça meşgulsünüz. Hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Her şey sizin elinizde. Zihninizdeki kalıplara takılıp kalmayın. “Onu yapamam, bunu yapamam” bir Başak burcuna yakışan laflar değil.

TERAZİ

Terazi burçlarına hayat aldıklarını geri verecektir. Güzel günler sizleri bekliyor. Özellikle romantik anlamda ve çocuklarınızla ilgili alacağınız kararlarda güvendiğiniz insanlara danışın. Hemen hiçbir şeye balıklama dalmayın. Hayattan keyif almaya bakın. Spritüal konulara biraz zaman ayırın.

AKREP

19 Mart ‘ta Akrep burcu hareketli, neşeli ve bol para harcayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Arada bir böyle kaçamaklar güzedir, boş verin. Kendinizi, kendi enerjinizi iyileştirmek için güzel adımlar atacaksınız. Hayattan keyif alacaksınız. Birçok bekar Akrep burcu romantik etkileşimler altında.

YAY

Dün de önerdiğim gibi ailenizle olmak veya ev işleriniz ile ilgilenmek size iyi gelecektir. Evinizin içinde veya aileniz ile alakalı iyileştirmeniz gereken konular olduğunu biliyorsunuz. Biraz özen ve zaman her şeyin üstesinden gelecektir. Yay burçları için romantik etkileşimler var. Evli Yay burçları dikkatli olmalı.

OĞLAK

Bir Oğlak olmanın gerektirdiği gibi Pazar günü bile toplum önündeki imajınızı nasıl daha sağlam hale getirebileceğinizi düşünüyorsunuz. Siz bir yere hedef koyduğunuzda ona ulaşmamanız neredeyse imkânsız. Gecikmeler olabilir ama elbet zirveyi de göreceksiniz.

KOVA

Kova burcu çevrenizle olan diyaloglarınızı geliştirmelisiniz. Sizin için bu söylediğim durum geleceğiniz için çok önemli. Birçok konuşmada yer alın. Artık bilginizi satmaktan çekinmemelisiniz. Çünkü siz bir şey hakkında fikir sahibi iseniz sonuna kadar biliyorsunuz demektir. Ailevi konularda şans yanınızda.

BALIK

Balık burcu 19 Mart ‘ta  kendinizi ortaya koymaktan hiç çekinmiyorsunuz. Öyle de olmalı. Ancak bazen kendinizi anlatırken abartıya kaçıyor olabilirsiniz. Bırakın sizi başkaları anlatsın. Siz yaptıklarınızla önde olun. Maddi anlamda ani ve beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();