19 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 19 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

19 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu, enerjiniz biraz düşüyor maalesef. Cumartesi gününü evde geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyalleşseniz bile evde programlar yapmak isteyebilirsiniz. Siz aslında bu mevsimi seversiniz ama bazı konular biraz canınızı sıkıyor. Yapmak istediklerinize bir türlü odaklanamıyorsunuz. Belki de birinden yardım almak daha iyi olacaktır. Güvendiğiniz bir dostunuza danışmak size iyi gelecek.

BOĞA

Boğa burcu 19 Kasım ‘da ortamı ele geçiriyorsunuz. Söylediklerinizle insanları derinden etkilemeyi başarıyorsunuz. Siz konuşurken herkes susuyor. Söyledikleriniz ile merak uyandırıyorsunuz. Evde olmak yerine dışarıda olmayı tercih etmelisiniz. Sizin bu güzel enerjinizden başkaları da faydalanmalı. Gidenlere ve hayatınızda olmamayı tercih edenlere ise takılmamalısınız.

İKİZLER

19 Kasım ’da hiçbir İkizler burcu evinde oturmasın. J Evren size her anlamda bolluk bereket kapılarını açmış iken, dışarı çıkıp gelenleri ve hayatınıza yeni girecekleri karşılamanız gerekiyor. Yeni insanlara, yeni buluşmalara oldukça açıksınız. İlişkileri çok iyi yönetiyorsunuz. Hareket enerjiniz de yüksek. Ayrıca marjinal organizasyonlara da katılabilirsiniz.

YENGEÇ

Çok çabuk kırılabilirsiniz ve biraz da duygusalsınız. Aslında özgüveniniz oldukça yüksek ancak hafta içi çok yoruldunuz ve bir problem ile daha uğraşmak istemiyorsunuz. Bugünü dinlenerek geçirebilirsiniz çünkü evinizde aradığınız huzuru bulabiliyorsunuz. Partneriniz ile beraber bir değişim içerisindesiniz.

ASLAN

Bazen siz bile kendinizi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Ne yapmak istediğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Hem bir şeyler yapasınız var, hem de değişmek istemiyorsunuz. Güzel bir gün, bugünü değerlendirin. Bilginiz dışında gelişen programlar hoşunuza gitmiyorsa, siz kendiniz yeni bir tane organize edin. Kimseye uymak zorunda değilsiniz.

BAŞAK

Yakın çevrenizle iletişiminiz çok kuvvetli. Herkes sizin yanınızda kendisini daha iyi hissediyor. Arkadaşlarınızın yanında parlıyorsunuz. Hayat enerjiniz yüksek ve kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz. Taşı sıksanız suyunu çıkartabileceğiniz bu gücünüzü pozitif aksiyonlarda kullanmanızı tavsiye ediyorum. Aktif bir Cumartesi olacaktır.

TERAZİ

Son dönemde etrafınızda oldukça değer kazandınız. İnsanlar sizin yanınızda kendilerini daha güvende hissediyorlar. Sizin de özgüveniniz artıyor. Konuşmalarınız öğretici. Çevrenize destek oluyorsunuz. Bugünü sınırsızca yaşayın. Kendinizi kısıtlamayın. Fazladan kurallar koymayın.

AKREP

Bazen bir adım geri çekilip dışarıdan bakmak size çok iyi geliyor. Siz her şeyi hisseden biri olduğunuz için, kısa süreli de olsa, o hissellik durumundan çıkabilmek size çok iyi geliyor. Genel anlamda pozitif bir gün. Kalp kırıklıklarınızı onarabilirsiniz. Geçmiş konuları konuşarak, yeniye yer açabilirsiniz.

YAY

Hafta sonu için enerjiniz biraz düşük olabilir. Enerjinizi çok içselleştiriyorsunuz bu dönem. Kendinizi çok sert eleştirmemeye gayret etmelisiniz. Hatalarınızı farkediyorsanız düzeltmeye çalışmalısınız elbet, ancak insansınız, hata yapabilirsiniz. Ne istediğinizi daha net anlayabileceğiniz bir gündesiniz.

OĞLAK

Kendiniz için adım atmaktan, değişmeye çalışmaktan korkmayın. Her şey güzel olacak. Nicedir yazıyorum size, Oğlak burçları çok güzel bir değişim-dönüşüm sürecindeler. Yaşadığınız zorluklar, verdiğiniz mücadeleler, doğacak güneşlerin habercisi. Ailenizle zaman geçirmeye özen göstermeye çalışmalısınız.

KOVA

Sonunda Kova burçları da geleceğe bakmaya başladılar. Gelecek umut dolu sevgili Kova burçları. Özellikle sizin geleceğiniz. Hayalleriniz gerçek olmaya başlıyor. Tüm çabalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu Cumartesi gününün yıldızı sizsiniz diyebilirim. Ne istiyorsanız yapın ama eve kapatmayın kendinizi.

BALIK

Balık burçları da, Kova burçları gibi bu Cumartesi gününün parlayan yıldızlarından. Kendinizi aktif ve tutkulu hissediyorsunuz. Aklınızdakileri tam olarak uygulayamamak sizi biraz zorluyor olsa da, siz hayalleri ile bile mutlu olabilen insanlarsınız. Yakın çevrenizde güzel gelişmeler olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();