19 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 19 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

19 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Haftaya hızlı ancak köklenmiş bir başlangıç yapıyorsunuz. Ayaklarınız daha sağlam basıyor. Rahatlamış durumdasınız. Geçtiğimiz haftalara göre günlük temponuz biraz daha az olacak. Hayatınızdan memnunsunuz. İşlerinizi kolayca yoluna kayuyorsunuz. Bugün her şey dengede gözüküyor. Kendi koyduğunuz kurallarda kendiniz boğulmayın.

BOĞA

Bugün şahit olacağınız bazı olaylar kafanızı karıştıracak. Gördüklerinize inanmak istemiyorsunuz. Duygularınız bir miktar daha dinginleşti. Kendinizi daha rahat ve huzurlu hissediyorsunuz. İşinizle ilgili ani ve güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Birden fazla kaynaktan kazanç elde edebilirsiniz.

İKİZLER

Bugün güvendiğiniz arkadaşlarınız ile vakit geçirmek size çok iyi gelecek. Arkadaşlarınız sayesinde biri ile tanışabilir, yakınlaşabilirsiniz veya uzun süredir arkadaş olarak gördüğünüz bir kimse ile romantik bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. İlişki durumunuzla ilgili artık aksiyon almak istiyorsunuz.

YENGEÇ

Bugün kariyer hayatınızla ilgili konularda kendinizi biraz daha rahat hissediyorsunuz. Maddi anlamda sizin için şanslı bir gün olacaktır. Çok fazla konuşmanız, diyalog içinde olmanız gerekebilir. Evinizde bir takım estetik düzenlemeler yapacaksınız. Bugün iş yerinizde veya günlük hayatınızda çok yorulabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burçları bugün kendilerini çok iyi hissedecekler. Şans sizinle beraber. Yaptığınız konuşmalar herkesi etkiliyor. Toplumdaki imajınız güçleniyor. Bugün insanlara bir şeyler öğretirken kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Sizi örnek alan insanları görmek sizi çok mutlu edecek.

BAŞAK

Tüm pozitif enerjinize ve arkanızdan esen rüzgara rağmen, bugün içsel sıkıntılar yaşayacaksınız. Bazen içimizde bir sıkıntı olur ve nedenini bilmeyiz, işte sizin de bugün durumunuz böyle olacak. Dışarıdan ani etkiler olmadığı sürece maddi anlamda oldukça iyi durumdasınız. Kazancınızı dengelemiş gözüküyorsunuz.

TERAZİ

Maddi anlamda rahatlamış gözüküyorsunuz. Problemler iletişim tarafına doğru kaymaya başladı. Özellikle teknolojik aletlerle alakalı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi bir miktar yalnız hissedebilirsiniz. Özellikle romantik anlamda hayatınızda bir boşluk olduğu düşüncesine kapılabilirsiniz. Bu konularda gerçekleri görmekte biraz zorlanıyorsunuz.

AKREP

Tüm aksiyonlarınıza rağmen maddi anlamda dış etkenlerin zorlamalarına, başkalarının koyduğu kurallara uymak zorunda kalıyorsunuz.  Kendi değerinizi belirlemek konusunda başkalarına bağlı olmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bugün günlük işlerinizi sağlama almalısınız. İş yerinde kontrolünüz dışında gelişen olaylar söz konusu olacaktır.

YAY

Sizin hissettikleriniz her zaman eşittir partnerinizin hissettikleri olmayabilir. Belli bir hükme vardan önce, onun da konuşmasına izin vermelisiniz. Bu dönem partnerlik ilişkileri Yay burçları için bir çok sürprize gebe. Maalesef düşünceleriniz ile söylemleriniz aynı paralellikte gitmiyor. Bu da çevrenizdeki insanların kafasını karıştırıyor.

OĞLAK

Bugün evde geçirdiğiniz zamanlarda kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Başkalarının kaynaklarından faydalanmak konusunda şanslı olduğunuz bir gün sizi bekliyor. Kariyeriniz ile alakalı da güzel gelişmeler var. Ancak siz ruhunuzda biriktirdiklerinizi temizlemeden, ne kadar güzel şeyler olursa olsun, onları fark etmeyi başaramayacaksınız.

KOVA

Kafanızı karıştıran konuları, birileri ile konuşmaya ihtiyacınız var. Daha fazla içinize atamazsınız. Bu dönemlerde uzun mesafelere yapacağınız yolculuklar size iyi gelecektir. Maddi ve yoğunluk anlamında sorunu olmayan Kova burçlarına tavsiye ediyorum. Başka insanların sizin limitlerinizi belirlemesine izin vermemelisiniz.

BALIK

Balık burçları bugün maddi anlamda hassaslar. Kendilerini maddi anlamda yeterince güçlü değillermiş gibi hissedebilirler. Bu duygularınız geçici sevgili Balık burçları. Siz gereksiz harcamalardan kaçının, iş hayatınızda şans sizden yana. Para kazanmamanız için hiçbir sebep yok. Balık burçları fakir doğsa bile zengin ölürler, bunu unutmayın.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();