19 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

 Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 19 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

19 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu maddi kaynaklar bakımından şanslı bir gündesiniz. Birden fazla kaynaktan gelir elde edebilirsiniz. İş ortamınızdan memnunsunuz. Giderek daha da mutlu olacaksınız. Olmasını istediğiniz ahengi yakalamış vaziyettesiniz. Yine de başka yerlerden iş teklifleri almaya hazırlıklı olun derim.

BOĞA

19 Ekim’de duygusal anlamda gel-gitler yaşayabilirsiniz. Sabah başka, akşam başka duygular içinde olabilirsiniz. Sık sık bulunduğunuz ortamdan sıkılıp yer değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. İletişim konusunda şanslı bir gündesiniz. Yakın zamanda partnerinizin kalbini kırdıysanız, af dilemek için tam sırası.

İKİZLER

Aklınızdan geçenleri anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Bazen siz bile kendinize şaşırıyorsunuz. Her şeyi bir kalemde halledemezsiniz. Çok yönlü bir insansınız ama sizin de bir sınırınız var. Sonuçta insansınız makine değilsiniz. Kendinize görevleri olan bir robot muamelesi yapmayın.

YENGEÇ

Yengeç burcu bugün çok şanslısınız. Bir şekilde insanların dikkatini çekmeyi başarıyorsunuz. Kendinizden ışıklarınız var. Maddi anlamda bir takım eski, düzenlenmesi aksatılmış konular gündeminize gelebilir. Ödemelerinizi dikkatli takip etmelisiniz. Aşk hayatınız konusunda hem güzel gelişmeler var, hem de zorlandığınız konular var.

ASLAN

Aslan burçları 19 Ekim ‘de biraz ışıltılarını yitirmiş gözüküyorlar. Geçmişteki bazı konular gündeminize oturabilir. Çok takılı kalmamanızı tavsiye ederim. Bugün kalbinizin sesinin kafası karışık olsa da, sizi yanıltmayacaktır. Hislerinizi takip edin, doğru yolu bulacaksınız. Aslan burçları için aşk, hala baskın bir tema olma durumunu koruyor.

BAŞAK

İnsanların ne duyguları ne de düşünceleri sizinle örtüşmek zorunda değil sevgili Başak burçları. Biraz empati yapmalısınız bu ara. Fikirlerinizi dile getirirken kırıcı olabiliyorsunuz. Ailenizi ilgilendiren konularda var olan eski problemler yerle bir oluyorlar. Bugünden yarına değil ama zamanla bu değişimi gözlemleyeceksiniz.

TERAZİ

Aklınızda olan konuları hızla düzenlemelisiniz. Zihniniz o kadar karışık ki, artık neyi nereye koyduğunuzu bile hatırlayamıyorsunuz. Bu durum günlük hayatınızda daha major kayıplara sebep olmadan sorumluluklarınızı ve yapmak istediklerinizi organize etmelisiniz. Kariyerinizde bir şans kapısı yakalayabilirsiniz.

AKREP

Aldatıldığınız hissine kapılıyorsanız, ilk defa yanılıyor olabilirsiniz sevgili Akrep burçları. Bu size transitin bir oyunu. Normalde her zaman hislerine güvenmesi gereken bir burçsunuz ama dalgalı duygularınız bugün sizi yanıltabilir. Birden fazla insana karşı duygularınızın olması da muhtemel. Sizin gibi derin ilişkilere önem veren biri için karışık bir gün olacaktır.

YAY

Genel olarak pozitif enerjileri ile dikkat çeken Yay burçları bu dönem biraz transforme olmak ve kendilerini değiştirmekle uğraştıkları için, eski neşeli hallerini pek sık gözlemleyemiyoruz. Tabi ki onlar her zaman Zodyak’ın tatlı insanları. Sadece enerjileri biraz düştü. Neyse ki bir ay kadar sonra doğum günleri dönemlerinize ilerliyoruz. Enerjileriniz geri gelecektir.

OĞLAK

Oğlak burcu 19 Ekim ‘de duygusal anlamda partnerlik ihtiyacınızın arttığı bir gündesiniz. İletişim yönünüz keskin ve karışık. Aslında bugün ne istediğinizi siz de tam olarak bilemiyorsunuz. Bilinçaltı düzeyindeki dönüşümleriniz devam ederken bir süredir önerdiğim gibi size tatil öneriyorum. Hiçbir şey yapamıyorsanız en azından her gün yarım saat sadece kendinize ayırın.

KOVA

Ailenizin yanında ve daha kalabalık olduğunuzda kendinizi daha huzurlu hissedeceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Bir süredir duygusal anlamda devam eden açlığınız giderek artıyor sevgili Kova burçları. Risk alacağınız her konudan uzak durmalısınız. Her ne kadar başkalarının kazançlarını kullanmayı başarabileceğiniz gelişmeler olsa da, dikkatli olmalısınız.

BALIK

Balık burcu, ne demişler; hayallerinizi körelten insanlarla arkadaş olmayın. Siz de böylesiniz. Sizi siz gibi kabul etmeyen insanlardan uzak durmalısınız. Partnerinize giderek bağlanıyorsunuz. Ancak sürekli zıplayan sinirleriniz ile sizi daha ne kadar idare edebilir bilemiyorum.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();