18 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 18 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

18 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu için 18 Ocak iş yerinizde rahat edeceğiniz bir gün olacak. Kızgınlıklarınıza rağmen, bugün çalışmak size iyi gelecektir. Hedeflerinize giden yolda, kırılıp bükülmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlamlaştırdığınızı düşündüğünüz bazı temeller yerinden oynayabilir. Olsun. Siz düşersiniz de kalkarsınız da. Koç burçlarının yeniden ve yeniden deneyecek güçleri vardır.

BOĞA

Hayat enerjiniz biraz daha yükselecektir. Partnerlik ilişkileri ve çocuklarınız ile alakalı konular dengeye geliyor. Eğitim hayatınız için yeni adımlar atabilirsiniz. Kişisel zevklerinize zaman ayırmanız gerekiyor. Kariyer hayatınız ile alakalı kararlar almakta zorlanıyorsunuz.

İKİZLER

Kariyer hayatınız ile alakalı daha net aksiyonlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Hareketsiz kalmak size iyi gelmiyor. Tembellik etmekten kaçınmalısınız. Sadece işiniz için değil, hayat enerjinizi yükseltmek adına da adımlar atmalısınız. Çok uzun süredir spor yapmıyor olabilirsiniz. Biraz hareket etmezseniz, sağlığınızda yansımalarını görmek zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ

İçgüdülerinize güvenebilirsiniz. Onlar sizi etrafınızla anlaştırmaya yeter. İnsanların duygularına da kendinizinki kadar değer vermelisiniz. Herkes üzülebilir, sevinebilir ve bazen acı çekebilir. Sizde herkese verecek kadar şefkat var. Bunu esirgememelisiniz. Son zamanlarda empati yetinizi biraz kaybetmiş olabilirsiniz.

ASLAN

Hayatınızda çok fazla hareket var. Bir alanda değil, birden fazla konuda aksiyon almak zorunda kalıyorsunuz. Gündemleriniz yoğun. Hem günlük hayatınızda hem de özel hayatınızda birtakım değişimler söz konusu. Tüm aksiliklere rağmen sağlam durmaya çalışmalısınız. Sahneden düşmek istemiyorsanız oyunu kuralına göre oynamaya devam etmelisiniz.

BAŞAK

Başak burcu kendi içinizde ne kadar dengeli olursanız, dünyaya döndüğünüz yüzünüz de o kadar dengeli olur. Her zaman doğru analizler yapamayabilirsiniz. Eminim tüm Zodyak’ta en iyi analizi sizler yapıyorsunuz. Ama bu sizin de hata yapma lüksünüzün olmadığı anlamına gelmez. Kendinize çok sert davranmayın. Başkaları kadar kendinizi de affedin.

TERAZİ

Yoğun hisleriniz var. Birtakım konularda arada kalmış olabilirsiniz. Seçim yapmak için bugünü es geçmenizi tavsiye ediyorum. Sağlıklı kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Sözel yeteneğiniz güç kazanıyor. Çevrenizdeki insanlara kendinizi ifade etmekte zorlanmıyorsunuz. Fikirsel olarak anlaşamasanız da, ortamı tatlıya bağlamayı biliyorsunuz.

AKREP

Dün arkadaşlarınıza zaman ayırabildiyseniz bugün kendinizi daha iyi hissediyor olmalısınız. Eğer bir araya gelme fırsatı yakalayamadıysanız, bugüne program yapabilirsiniz. Aile, ev, partnerlik ilişkileriniz ve çocuklarınız konusunda birtakım aksiyonlar alabilirsiniz. Hayatınızın bu alanlarına yönelik bazı gelişmeler söz konusu olacaktır.

YAY

Yay burcu dün kariyer hayatınız için duyduğunuz endişeler, bugün yerini daha dengeli duygulara bırakıyor. Artık biraz daha yeni fikirlere alışma safhasına geçtiniz. Kendiniz ile alakalı değişim ve dönüşümler yaşamaya devam ediyorsunuz. Bu hayatınızı şu an için zorluyor olsa da ileriki zamanlarda çok daha mutlu olacaksınız.

OĞLAK

Kendiniz ile kavga etmenizin kendinizden başka kimseye zararı dokunmayacaktır. Önce içinizde kendiniz ile uzlaşmalısınız. Daha sonra uygulamaya geçebilirsiniz. Sürekli en kötüyü düşünseniz de en kötü gerçekleşmeyecek. Biraz daha rahat olmaya çalışın. Geçmiş de geçmişte kaldı. Düşünerek yerine yenilerini koyamazsınız.

KOVA

Bazı ideallerinize kavuşmak sizi rahatlattı. 18 Ocak ğğrenme isteğinizin fazla olduğu bir gün olacaktır. Rahatlıkla yeni şeyler araştırabilir, kendinize özel zaman ayırabilirsiniz. Maddi anlamdaki gelişmelere hazırlıklı olun. Bazı Kova burçları yakında zengin olabilirler.

BALIK

Kafanız o kadar karışık ki, düşüncelerinizi tartmaktan veya geleceğe yönelik hayallerinizden, etrafınızda olan bitenleri fark edemiyorsunuz bile. Kariyer hayatınızda başarılı dönüşümlere imza atarken, anın tadını bile kaçırıyorsunuz. İlişkinizde güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();