18 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçları sürekli tekrar eden konularda dikkati kendilerine yöneltmeliler. Terazi burçları ise artık çevrelerindeki bazı insanlara şans vermeliler. Siz payınıza düşen uyarıları  18 Nisan ‘da dikkate alıyor musunuz?

18 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

18 Nisan ‘da biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda fikirsel olarak çok büyük değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Belki inançlarınız değişiyor, belki de doğru bildiğiniz birçok konunun doğru olmadığını fark ediyorsunuz. Hayat dersleri bu ara üst üste geliyor olabilir. Kendinizi hem fiziksel hem de fikirsel anlamda değiştirmek için fazlası ile istek duyuyorsunuz.

BOĞA

Sürekli aynı problemleri yaşıyor ama bir türlü çözüm bulamıyorsanız, kendi içinize dönüp hatalarınıza bakma zamanınız gelmiş demektir. Etrafınızı suçlamak işin en kolay tarafı. Kim neyi neden size karşı yapıyor? Kafanız dolu. Bu sebeple isteklerinize odaklanamıyor olabilirsiniz.

İKİZLER

Duygusal anlamda bir çöküş ve ardından yeniden yapılanma söz konusu olabilir. Bazı konularda kayıplar vermek şart gibi gözüküyor. Yine de hangi elin kuvvetli çıkacağı tüm kartlar açılana kadar belli olmayacaktır. Kariyer hayatınızda kendi kendinizi yaralamamaya, kendi imajınızı bozmamaya dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ

İnsanların sizin hakkınızda düşündüklerini fazlaca önemsemeye başladınız. Bir süredir bu imaj umurunuzda bile değildi. Şimdilerde ise en büyük gündeminiz haline geldi. Günlük rutinlerinizden sıkılmış, özgürleşme ihtiyacına girmiş olabilirsiniz. Birçok Yengeç burcu yurt dışı ve hukuki konularla uğraşıyor.

ASLAN

Aslan burcu yaratıcılığınız giderek artıyor. Özellikle kreatif alanlarda çalışan Aslan burçları için güzel bir dönem başladı. Güneş enerjisi ile çalışıyorsunuz sanki. Hafta sonu size oldukça iyi geldi. Süreçte canınızı sıkan şeyler olmuş olsa da genel anlamda kendinizi daha dinç hissediyorsunuz.

BAŞAK

Başak burçları başkalarının kaynaklarını değerlendirmek açısından oldukça şanslılar. Birçok Başak burcu miras gibi konulardan güler yüzle ayrılabilir. Gizli düşmanlarınıza karşı zafer kazanabilirsiniz. Günlük hayattaki görevlerinizi ihmal etmemelisiniz. Hayal kırıklıkları sizi güçlendirmeli. Ayaklarınızı yere daha sağlam basmanıza sebep olmalı.

TERAZİ

Terazi burcu ikili ilişkiler sizler için önem kazandı. Günlerdir ısrarla tekrarlıyorum. Çok sert ayırımlar yapmadan karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmenizi öneriyorum. Her karşınıza çıkanla yemek yiyin demiyorum ama en azından bazı kişilere şans verin. Ummadık taş baş yarabilir.

AKREP

18 Nisan ‘da genel anlamda günlük düzeninizi kurmuş olsanız da kafanızda bazı soru işaretleri var. Bazı Akrep burçları doğum sürecine hazırlanıyorlar. Özellikle anne adaylarının hareketlerine dikkat etmelerini, beslenme konusunda daha hassas bir şekilde ilerlemelerini öneriyorum.

YAY

Duygusal olarak kendinizi büyütüyorsunuz. Biraz karamsar olmanıza rağmen, hedefe ilerleme konusunda daha istikrarlısınız. Çevrenizde sizi hayal kırıklığına uğratmış insanlar olabilir. Sorun değil. Suların bulanıklığına verin ve geçin. Siz hedefe kitlendikten sonra, kimse sizi yıldıramaz.

OĞLAK

Oğlak burcu özellikle eviniz, aileniz konusunda yapmanız gereken işler var. İletişim konusunda aranızda yanılgılar olabilir. Evinizde tadilat gibi durumlar varsa çok özenli olmanız gerekiyor. Gözden kaçan konular sonradan sizi yorabilir. Ev kazalarına dikkat etmeniz gerekiyor.

KOVA

18 Nisan ‘da duygusal anlamda yeniden yapılanma günündesiniz. Bazen içinizde çığlıklar kopuyor ve siz soğuk kanlılık ile onları susturuyorsunuz. Maddi anlamda yanılgılar yaşıyor olabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Yine de hayalini kurduğunuz kazançların size ulaşmasına çok uzun bir zaman kalmadı.

BALIK

Balık burcu güzel değişimler içindesiniz. Daha yumuşak, daha naifsiniz. Belki siz de hatalarınızı anlamaya başladınız. Belki de çevrenizdeki insanlar tarafından bazı uyarılar aldınız. Önemli olan sizin içinizde karar vermeniz. Artık daha sağlam adımlar atabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();