18 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları uyku problemleri taşıyorlar. Yay burçları ise bugün daha kararlı adımlar atıyorlar. Hafta sonuna yaklaşıyoruz,18 Mayıs ‘ta sizin keyfiniz nasıl?

18 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Arkadaşlıklarınızın önem kazandığını fark edeceksiniz. 18 Mayıs’ta özellikle sosyalleşmek ve yeni gruplar ile vakit geçirmek isteyeceksiniz. Maddi anlamda güçlenme isteğiniz devam ediyor. İkili ilişkilerde kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. İlişkilerdeki monotonluk biraz son buluyor. İletişim dilinize dikkat etmeniz gerekiyor.

BOĞA

18 Mayıs ‘ta ciddi bir değişim içindesiniz. Özellikle hayatınızı yeniden yapılandırmak, tamamen baştan yaratmak isteyebilirsiniz. Kariyer hayatınız konusunda kafa karışıklıkları yaşıyorsunuz. Durumsal olarak sürükleniyorsunuz. Tam olarak ne istediğinizi anlayamıyorsunuz.

İKİZLER

Son zamanlarda tutkularınız nefrete dönüşmeye başlamış olabilir. Sevdiğiniz kişi yüzünden kendinize zarar vermeye başlamış olabilirsiniz. Bir taraf olmak yerine, aynı tarafta yer almaya çalışabilirsiniz. Sorunlarınızı sık sık dile getiriyor ama çözüm önerisinde bulunmuyorsunuz.

YENGEÇ

Yengeç burcu uykularınız ile ilgili problemler yaşıyor olabilirsiniz. Sık sık uyanıyor ve kabuslar görüyor olabilirsiniz. Bilinçaltınızı rahatlatmanız gerekiyor. Kimsenin aklına bile gelmeyecek konuları problem ediyorsunuz. Deniz kenarında zaman geçirmeye çalışın, size çok iyi gelecektir.

ASLAN

Maddi anlamda şanslı bir gün. Sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Eğitim hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Sunumlara, seminerlere katılabilirsiniz. Yabancı insanlarla beklemediğiniz ilişkiler geliştirebilirsiniz. Kariyer hayatınızı sağlamlaştırıyorsunuz.

BAŞAK

18 Mayıs ‘ta beklenmedik haberler alabilir, tatsız olaylara tanıklık edebilirsiniz. Aileniz ile alakalı konularda biraz daha sabırlı olmalısınız. Günlük rutinlerinizi ve sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanıyorsunuz. Gıda zehirlenmelerine dikkat. Özellikle havuz sularından kaçınmanız gerekiyor.

TERAZİ

İnsanlarla ve çevrenizle çatışabilirsiniz. Normalde kimse ile münakaşa etmek istemezsiniz. Ancak bugün ipler biraz geriliyor. Hayallerinizden vazgeçmeyin ama hayallerinizdeki her şeyin gerçekleşmesini de beklemeyin. Sizi seven, sizinle ilgilenen, tarzınız aynı olmasa da sizi olduğunuz gibi kabul eden insanlara bir şans verin.

AKREP

İçsel sıkıntılar yaşıyorsunuz. Dışardan bakıldığında belki kimse anlamıyor ama sizin içiniz içinizi yiyor. Hayattaki tüm güzel gelişmeler böyle sıkıntılardan sonra oluyor. Şimdi sıkılıyorsunuz ama yarın güneş doğacak ve her şey bambaşka olacak. Kendinize biraz daha zaman verin.

YAY

Yay burcu günlük hayatınızın dengesini kurmayı başardınız. Ayaklarını daha sağlam yere basıyor. Ev hayatınız güzelleşiyor. Evde geçirdiğiniz zamanlardan, eviniz için harcadığınız zamanlardan keyif alıyorsunuz. Aşk hayatınıza dikkat! Zararlı alışkanlıklarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu maddi anlamda beklenmeyen olaylar yaşayabilir, maddi konulara beklenmeyen tepkiler verebilirsiniz. Maaşınız ve kazancınız ile ilgili konularda isyan edebilirsiniz. Aileniz ile ilgili konularda gündeminiz karışıyor. Aşk hayatınızda emin adımlarla ilerliyorsunuz.

KOVA

Geleceğe yönelik isteklerinizin arttığını gözlemleyeceksiniz. İçiniz kıpır kıpır. Bir yanınız isyan ediyor bir yanınız yaratıcı fikirler sunuyor. Kendi çözümlerinizi kendiniz bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Beklenmedik olaylar yaşayabilir, beklenmedik haberler alabilirsiniz. Şansınıza güvenin.

BALIK

18 Mayıs ‘ta gerçekleri görmekte zorlanıyorsunuz. Kendinize baktığınız pencere sizin dışarıdan göründüğünüz haliniz değil. Maddi anlamda uzun süredir yaşadığınız en pozitif veya en negatif uç zamanları yaşıyor olabilirsiniz. Aklınızdan geçenler uygulamanız gerekiyor. Tembellik etmemelisiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();