18 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 18 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

18 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu hayat sizi zorluyor olabilir. Karar vermekte güçlük çekiyor olabilirsiniz. Gayet normal. Zor bir dönemden ve bir dönemeçten geçiyorsunuz. Bu dönem alacağınız kararlar geleceğinizi inşa edecek. O yüzden fazla aceleci davranmayın. Bazen imkansız gözüken, imkanlıdır. Mucizeler vardır ve hep olmuştur.

BOĞA

Yakın çevrenizi, etrafınızı düşündüğünüz kadar kendinizi düşünmüş olsaydınız, şimdiye kadar başbaşakan bile olmuştunuz. Düşünceli olmanız çok güzel ama kendinize de vakit ayırmalısınız. Keyfiniz yerinde, ilişkiniz güzel gidiyor. Dönemin tadını çıkartın ve kendinizi çok sevin.

İKİZLER

İkizler burcu 18 Kasım ‘da biraz özgüven problemi yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi yetersiz hissettiğinizde, endişeleniyorsunuz. Ancak sizin hem kazanacak, hem de yeni kaynak yaratacak gücünüz var. İş hayatınızda iz bırakacağınız bir döneme giriyorsunuz . Aklınızı ve duygularınızı birlikte kullanmayı başarabilirseniz, çok büyük başarılara imza atacaksınız.

YENGEÇ

İş yerinizde zorlanabilirsiniz. Çok çalışma zamanı. Bu kriz ortamında kendinizi göstermeyi başarabilirseniz mutlaka mükafatını alacaksınız. İkili ilişkilerde sonlanmalar ve yeni başlangıçlar gündeminize gelebilir. Adım adım inşa ettiğiniz ilişkiniz bir anda tepetaklak olabilir. Bu sebeple sözleriniz altın değerinde.

ASLAN

Aslan burcu 18 Kasım ’da oldukça enerjiksin! Kimse sizin enerjinizi düşüremiyor. Ne olursa olsun, neşeli halinize geri dönmeyi başarabiliyorsunuz. Bugün bir buluşmanız olabilir. Partnerlik ilişkilerinde tempo yüksek. Yakın çevreniz konusunda bazı tedirginlikleriniz olabilir. Güven problemleri yaşıyor olabilirsiniz.

BAŞAK

Partnerinizle aranızdaki sınırların kalkması bir yandan hoşunuza gidiyor, bir yandan da sizi tedirgin ediyor. Onunla geçmişi konuşmak istemiyorsunuz. Geleceğe yol almak istiyorsunuz. Çevrenizdeki insanların desteğini almak bugün sizin için çok önemli. Ailenizde problemler yaşıyor olabilirsiniz ancak desteklerini de arkanızda hissediyorsunuz.

TERAZİ

Kariyeriniz konusunda bazı tedirginlikleriniz olabilir. Bugün bir sonraki hedefiniz konusunda özgüven problemleri yaşayabilirsiniz. 18 Kasım yeni kontratlar ve anlaşmalar için oldukça uygun bir gün. Gereken aksiyonları almalı ve bugünü değerlendirmelisiniz. Hiç beklemediğiniz bir insan kapınızı çalabilir. Kapınızla beraber kalbinizi de çalabilir.

AKREP

Dün başka bugün başka bir gün. Oldukça pozitifsiniz. İçiniz kıpır kıpır. Çok hareketlisiniz. İş yerinizde ciddi bir yoğunluk, sürekli değişen bir gündem var. Sakince ve sıra ile işlerin üstesinden geliyorsunuz. Bazen biraz uzakta olmak ve belli bir mesafede kalmak size iyi geliyor. Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu olabilir.

YAY

Yay burcu , Venüs’ün gücü bugün arkanızda. Kendinizi biraz değiştirmek, özellikle büst bölgenizde basit operasyonlar yaptırmak istiyorsanız bugünü değerlendirebilirsiniz. Kendinizi hep aynı görmekten sıkılmıştınız, biraz değişiklik size çok iyi gelecektir. Desteklenmediğinizi hissedebilirsiniz. Çok üstünde durmayın, yarın başka bir gün.

OĞLAK

Kendinizi hem iyi hem de güzel hissediyorsunuz. Hayatınızda yapmakta olduğunuz değişikliklerden memnunsunuz. Ne olursa olsun, değişimin enerjisi pozitiftir. Maddi kazançlar sağlamak için çabalıyorsunuz. Kimsenin göremediklerini değerlendiriyorsunuz. Uzun süreli partnerliklerde güven teması gündeme gelebilir.

KOVA

Çalıştıkça kendinizi güvende hissediyorsunuz. İşiniz eviniz gibi oldu. Çok fazla fikriniz var, kafanız sürekli meşgul ve bu düşünceleri hayata geçirebildiğinizde rahatlıyorsunuz. Kariyer hayatınızda parlama dönemindesiniz sevgili Kova burçları. Çok güzel gelişmeler olabilir. Geleceğe güvenmelisiniz.

BALIK

Kendinizi yönetmekte, kendinize sınırlar koymakta zorlanıyorsunuz. Erken kalkmakta zorlanıyorsunuz, gece uyumakta zorlanıyorsunuz, işleri yetiştirmekte zorlanıyorsunuz. Bir çok yere geç kalıyor, bir çok yere gereğinden erken gidiyorsunuz. Kendinizi düzenleme zamanınız geldi de geçiyor bile. Duygusal bir boşluk hissedebilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();