18 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 18 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

18 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün her şeyden kolaylıkla sıkılıyorsunuz. Bir insana bağlı kalmak istemeyecek, hep aynı konudan bahsetmek istemeyecek ve tabi ki sürekli aynı yerde kalmak istemeyeceksiniz. Anlık ve fevri davranışlarınız var. Düşünmeden, kalbinizden konuşacaksınız. Günü ve kendinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Kariyerinizde güçleneceksiniz.

BOĞA

Boğa burçları bugün sahip oldukları konusunda çok şanslı olacaklar. Uzun süredir sizin olan ama kenarda köşede duran bir eşyanızın aslında ne kadar işinize yaradığını fark edeceksiniz. Çocuklarınız ve partnerinizle alakalı konuları düzenlemekte güçlük çekebilirsiniz. Gereğinden fazla yük taşıdığınız duygusuna kapılabilirsiniz.

İKİZLER

Bugün gökyüzü kendi çıkarlarınız ile ailenizin çıkarları arasında kalabileceğinizi işaret ediyor. Ailenizle ilgili konuları dengelemekte zorlanabilirsiniz. Karşı cinsinizle kafa kafaya gelebilir, hemfikir olmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar hakkında fikir değiştirebilir, bugün çevrenize karşı alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz.

YENGEÇ

Toplum önündeki imajınız hakkında kaygılara sahipsiniz. Olmak istediğiniz kişi sık sık değişim gösteriyor. Önce gerçekten ne ya da kim olmak istediğinize karar vermelisiniz. Yoksa insanlar sizin dengesiz davranışlarınız olduğunu düşünmeye başlayacaklar. Bugün günlük hayatınızda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Fikirleriniz sık sık değişiklik gösteriyor bugün. Doğal olarak hem gününüze hem de gelecek planlarınıza yön vermekte zorlanacaksınız. Ailevi meseleler çözüm noktasına çok yaklaşmış gözüküyor. Biraz daha sabır. Kalbinizin kapısını yakışıklı ve olgun bir ziyaretçi çalabilir. Kapıyı açarsanız belki geleceğinize beraber yön verebilirsiniz.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları maddi anlamda bugün hislerinize kesinlikle güvenmemelisiniz. Anlık kararlar ile alacağınız riskler, içinde bulunduğunuz güvenli ve dengeli hali tamamen bozabilir. Size bir eleştiri yapıldığında, sınırlarınıza girilmiş gibi hissediyorsunuz ve hemen silahları kuşanıyorsunuz. Sakin olun. Sizin de kusurlarınız olabilir, unutmayın.

TERAZİ

Partnerlik ilişkilerindeki iniş çıkışlar, gelişen, ani ve beklenmedik olaylar ruhunuzu yıpratıyor. Yansıtmak istemiyorsunuz ama sizin modunuz düştüğü an suratınıza yansıyor. Siz herkesin sevdiği bir insansınız, bırakın büyüklük sizde kalsın. Biten bir şey için nefesinizi tüketmeyin. Bugün biraz dağınık ve dalgınsınız.

AKREP

Akrep burçları bugün hayatlarının ritmine, duygusal değişimlerine ayak uydurmakta zorlanabilirler. Sabah başka akşam bambaşka duygular içerisinde olacaksınız. Gün içinde hiç beklenmedik olaylar yaşanabilir. Bugün estetik operasyonlardan kaçınmanız gerekiyor. Yeni insanlarla tanışacaksınız.

YAY

Bekar Yay burçları bugün ışık hızı ile aşık olup, yepyeni bir ilişkiye merhaba diyebilirler. İşin tek kötü yanı, aynı ilişkinin ışık hızı ile bitebilme ihtimali. Bugün kendi koyduğunuz sınırları korumakta, kendi koyduğunuz kurallara uymakta oldukça zorlanacaksınız. Aileniz ile alakalı bazı soru işaretleriniz var.

OĞLAK

Ailenizdeki kadın karakterlerle ilgili bir takım kazalar gündeminize taşınabilir. Özellikle uzak noktalara yolculuk yapan akrabalarınız dikkatli olmalı. Bugün vaktinizi arkadaşlarınıza ayırabilirsiniz. Özellikle fikirlerine saygı duyduğunuz kimselere akıl danışabilirsiniz.

KOVA

Ölçmeden, tartmadan, biçmeden konuşuyorsunuz. Bugün çok fevrisiniz ve dilinizin kemiği yok. Bugün söylediklerinizden yarın çok pişman olabilirsiniz. Aman dikkat! Uzun süreli partnerlik ilişkileri olan Kova burçları, ilişkilerinde bir takım düzenlemeler yapmak istiyorlar.  Yönetemediğiniz durumlar olduğunda böyle fevrileşiyorsunuz. Biraz zaman verin, her şey yoluna girecek.

BALIK

Son birkaç gündür gerçekleşen ani ve çift yönlü para akışı sizi yordu. Maddi anlamda kendinizi tedirgin hissediyorsunuz. Huzursuz ruh haliniz, partnerlik ilişkinizi ciddi anlamda baltalıyor. Her şeyi dengeleyebileceğiniz ve iyi bir ahenk yakalayabileceğiniz bir zamanı boşa harcamış oluyorsunuz. Oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();