18 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 18 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

18 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu maddi anlamda kaygılar yaşayabilirsiniz. Aslında ortada kaygınlamanızı gerektirecek problemler yok ancak siz bugün normal halinize göre daha garantici bir tavır sergiliyorsunuz. Uzun süreli ilişkilerde beklenmeyen pozitif olaylar gerçekleşebilir. Evlilik teması, Koç burçlarının gündemine girebilir.

BOĞA

Boğa burcu kendinizle ilgili endişeleriniz var. 18 Ekim ‘de bazı konularda sanki yere sağlam basmıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi her konuda garanti altına almak istiyorsunuz. Duygusal ilişkilerde yine temanız; güven. Bazı konuları test etmek isteyebilirsiniz. Bu dönem partnerinize sırtınızı dayamak isteyebilirsiniz.

İKİZLER

Zihinsel yorgunluğunuza bir nebze de olsun son vermiş gözüküyorsunuz. Zihninizi dinlendirmek için toprakla ilgili temalarla uğraşmaya başlayabilirsiniz. Uçarı enerjinizi sabit bir kola akıtmak size iyi gelecektir. 18 Ekim’de işleriniz yolunda. Sürpriz bir alanda özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu maddi anlamdaki şanslarının tadını çıkartıyorsun! Bugün eğlenerek kazanacağın bir para seni çok mutlu edecek. Belki bir iddaa, belki bir çekiliş, belki de bir piyango kazanacaksın. Aşk hayatınız, etrafınızdaki kısıtlanmaların kalkması ile yavaş yavaş yoluna giriyor. Partnerinizle düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmemelisiniz.

ASLAN

Ailenizden alacağınız bir destek 18 Ekim’de sizi çok mutlu edecek. Etrafınızla kurduğunuz güzel iletişim son dönemlerde sık sık farkedilmenizi sağlıyor. Her zamanki çıkışlarınıza ara vermiş gibisiniz. Özellikle iş hayatınızda bugün çok hırslısınız. Önünüze düşen hiçbir işi yarım bırakmıyor, karşınıza çıkan hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları bugün geçmişten gelen problemleriniz ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Maddi anlamda hala çok şanslısınız. Belki de hayatınızda ilk defa bu kadar dengeli bir dönem geçiriyorsunuz. Birikim yapmaya çalışmalısınız. Aşk hayatınız her türlü değişim ve dönüşüme gebe. Söz, nişan, evlilik, ayrılık, boşanma, eski sevgilinize geri dönme, küsme, barışma…

TERAZİ

Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Sizin döneminiz 23 Ekim’e kadar devam ediyor Terazi burçları, tadını çıkartın. Bu hafta ile beraber maddi anlamda da pozitif gelişmeler sizi bekliyor. Ancak har vurup harman savurmamanız konusundaki uyarılarım da devam ediyor. Aile hayatınız ve eviniz konusunda aksiyonlar alabilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu 18Ekim ‘de çok güzelsin! Bakalım sen de öyle hissedecek misin. Bugün alacağın iltifatlar seni şaşırtmasın. Maddi anlamda oluşabilecek sorunlara dikkat. Kendi değeriniz konusunda güven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanları potadan geçirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde güven teması dikkat çekiyor.

YAY

Satürn’ün Yay burcundaki seyri dillere pelesenk oldu. Bırakın bu pop-astroloji laflarını. Hayatınızın en önemli derslerinden birini alıyorsunuz. Şimdi atlatıyor olduğunuza sevinmelisiniz. Maddi anlamda ciddi yatırımlar yapabilirsiniz. Bu yönde aksiyon almaktan çekinmeyin. İş yerinizde duygusallaşabilirsiniz. Çevrenize güvenmek istiyorsunuz.

OĞLAK

Belki istediğiniz kadar gücünüzü sergileyemeyeceksiniz ama yine de işler bir şekilde yoluna girecektir. Partnerinizle aranızda güven problemleri ve maddi anlamda anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Duygusal bir boşluk hissedebilirsiniz. Bu ara kendinizde bir farklılık hissediyor musunuz? Hiç hayal kurmayan, her şeyin B planını da yapan siz, hayaller kuruyorsunuz.

KOVA

Kova burcu maddi anlamdaki belirsizlikler canını sıkıyor. Aslında sınırsızca para kazanabilecek potansiyeliniz var ancak maalesef çevrenizle olan iletişiminizi yeterli ölçüde tutmuyorsunuz. Herkese bir kol boyu mesafedesiniz. Bu ara biraz daha samimi olmaya çalışabilirsiniz. Samimiyetsizsiniz demiyorum, sıcak olun diyorum. Bazen idealleriniz için siz de büyük oynamalısınız.

BALIK

Gözleriniz neredeyse sislerden kör oldu. Hayatınız o kadar belirsiz ki. Kendi hayatınızı kendiniz belirsiz hale getiriyorsunuz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi güçlendirmelisiniz. Bu dönem yalnız olmaya değil, birilerine sırtınızı dayamaya ihtiyacınız var. İlişkilerde geriye dönmeler söz konusu olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load