17 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

İşimize yaramayan her konuyu rahatlıkla sonlandırabileceğimiz veya istediğimiz şekle dönüştürebileceğimiz bir gün. Duygusal konularda, özellikle ilişkilerde, bu tema çok daha rahat uygulanabilir olacaktır.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Kendinize güvendiğiniz zaman her şeyi yapabilecek gibi hissediyorsunuz. Ancak yapamazsınız. Bazı konular iki kişiliktir. Siz karar verdiniz diye gerçekleşmez. Kendinize güveniniz biraz geç geldiği için durumsal olarak tepki vermekte de biraz geç kalmış olabilirsiniz. Telafi etmeniz gerekecek.

Boğa

Boğa burcu çevrenizdeki bir sürü aşılması gereken kabuk, önünüze çizilen sınırlara rağmen adım atmaktan, sesinizi dile getirmekten ve kaybedeceklerinizden korkmuyorsunuz. Gözü kara tavrınız takdir topluyor olsa da biraz daha ılıman olmanızda fayda var. Özellikle geçmiş konulardan uzak durmalısınız.

İkizler

Sevdiğiniz insanlarla beraber olduğunuzda kendinizi çok daha güçlü hissediyorsunuz. İkizler burçlarının bir konfor alanları var ve bu konfor alanlarının dışarısına çıktıklarında gergin oluyorlar. Çok fazla iş bağlamak, değerinizi göstermek üzere konuşmalar yapmak, kendinizi ispat etmek zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç

Düşüncelerinizde ve kalbinizde açılmış yaraları yavaş yavaş tamir ediyorsunuz. Bunu da tek başına yapmıyorsunuz. Hayat sizi zorlamış olsa da aynı şekilde destek vermesini de biliyor. Bir insandan güç alıyorsunuz; muhtemelen eşiniz veya partneriniz. Böyle destek aldığınızda kıskaçlarınızı devre dışı bırakıyorsunuz. Bırakmıyorsanız, derhal bırakın.

Aslan

Kariyerinizle ilgili şüpheleriniz bugün bir nebze olsun hafifledi. Gün içinde attığınız adımlardan memnun kalacaksınız. İçe dönme, kendinizi dinleme zamanı bulamıyorsunuz. Son zamanlarda sürekli başkaları, işler ve sosyalleşme ile meşgulsünüz. Kendinize zaman ayırmak zorundasınız. Alkol eğiliminizi azaltmanız gerekiyor.

Başak

Maddi anlamda yetersiz kalacağınızla ilgili korku sahibi olabilirsiniz. Ailenizden destek görmek istiyorsunuz ama ne zaman bunu isteseniz ortada değillermiş gibi gelebilir. Aslında bunlar hep sizin içsel beklentileriniz. Her zaman takıldığınız konulardan uzaklaşıp hayatı kendiniz dar etmekten vazgeçmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İç Huzur Bulmanızı Sağlayacak Öneriler

Terazi

Kariyeriniz konusunda çok önemli bir gün yaşayacaksanız. Bugün işiniz, etiketiniz, toplum önündeki imajınızla ilgili mutlaka bir şeyler olacaktır. Her ne olursa olsun; sonuçları çok pozitif olacak. Şans sizinle beraber hareket ediyor. Fazla ukalalıktan kaçınmak gerekiyor.

Akrep

Akrep burcu kendinize uyguladığınız disiplin, değerlerinizden fedakârlık ederek yaptığını çalışmaların karşılığını alabileceğiniz bir haftasınız. Ani gelişmeleri yönetebilir, ikili ilişkilerde beklentilerinizi doğru şekilde anlatmayı başarabilirseniz, her konunun altına imzanızı atabilirsiniz.

Yay

Maddi konularda ne istediğinize karar vereceksiniz. Kaynak kıtlığınızı dönüştürmek için adımlar atacak, günü çalışarak geçireceksiniz. Spekülatif haberler kulağınıza çalınabilir. Her duyduğunuza inanmamalısınız. İnansanız bile aldığınız duyumlara göre hareket etmeden önce bir kere daha düşünmelisiniz.

Oğlak

İlişkilerinizi sağlamlaştırdığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Bu süreçte yapacağınız en büyük hata “ben, ben, ben” diye diretmek olacaktır. İlişki dediğimiz şey iki kişiliktir ve orada konuşulması gereken “biz” olmalıdır. Duygusal konularda inatlaşmamaya çalışın. Çünkü duygu dediğimi şeyin doğrusu veya yanlışı yoktur. İçseldir.

Kova

Ailevi değerlerinizi kafanızdaki gibi şekillendiremezsiniz. Orada hali hazırda oluşmuş geçmişten gelen bir kültür var. Onları arkanıza alıp kendinizi güvende hissetmeye devam edin. Günlük hayatınızda biraz kabuğunuza çekilmiş olsanız da, alışkanlıklarınız size kendinizi daha iyi hissettiriyor. Kova burçları için yurt dışı fırsatları söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yurt Dışı Turlarıyla Dünyayı Gezin

Balık

Maddi anlamda yüzünüzü güldüren, içinize su serpen gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinizi biraz daha güvende hissedeceksiniz. Geçmişin geri gelmesini beklemeyin. Geçmişten haber almaya da çalışmayın. Siz size verilen şansı kullanamamış olabilirsiniz. Yeniden bu şansı yakalayabileceğiniz zamanlar gelecek. O zamana kadar verdiğiniz kararın arkasında durmaya devam edin.

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load