17 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 17 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

17 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Özellikle hukuk, yurt dışı, uzak seyahatler, dini ve felsefi konular ile alakalı gündemleriniz olabilir. Bu tarz gündemleriniz varsa, çok dikkatli olmalısınız. Bu temalarda bazı yıkımlar ve tekamüller söz konusu olabilir. Geleceğinizi şekillendirirken arkadaşlarınıza danışmalı fakat sizi kendi çıkarlarına göre yönlendiren arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz.

BOĞA

Olayları göğsünüzde yumuşatma kapasiteniz oldukça düşmüş durumda. Dokunulduğunuz, düzeniniz bozulduğu anda aşırı tepki vermeye başladınız. İletişim konusunda da pek iyi olduğunuzu söyleyemeyeceğim. Bir şekilde ruh halinizi, enerji seviyenizi değiştirmeniz şart oldu.

İKİZLER

İkizler burcu için evde kalmayı tercih etmek, özellikle işe gidilmesi gereken bir günde, pek de olağan değildir. Fakat bugün, 17 Ocak ‘ta ayaklarınız geri geri gitmiş olabilir. Dengenizi kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Seyahatler ve hukuksal gündemler hayatınıza giriş yapabilir. Biraz ertelemekte, acele karar vermemekte fayda olacaktır.

YENGEÇ

Partnerinizle uzlaşmak, dargın olduğunuz konuları konuşmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Bazı şeyleri bitiriyor veya dağılmış bazı konuları tekrar topluyor olabilirsiniz. Evinize bolluk ve bereket enerjisi akıyor. Değerlendirebilmek için önce evinizdeki dengesizlikleri düzeltmeniz gerekiyor. Gelir-gider dengenizi kontrol edebilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu maddi dengeleri koruyamadığınızda tedirgin oluyorsunuz. Artık maddi konulara olan hassasiyetinizi öğrenmiş olmalısınız. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalı veya ihtiyaçlarınıza uygun bir iş tercih etmelisiniz. Kendinizi güzel bulmayabilir, bugün toplum içine çıkmaktan mutlu olmayabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu, 17 Ocak hislerinizin kuvvetli olduğu bir gün. Günlük hayatın karmaşasına rağmen yolunuzu bulmak için hislerinizi kullanabilirsiniz. Geleceğe yönelik güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Sağlıkla ilgili problemleriniz var ise, bugün daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. İyileşmeye başlıyorsunuz.

TERAZİ

Bugün bir takım gizli planlarınız olabilir. Perde arkasında yürüttüğünüz birtakım olaylar size güç veriyor. İnsan gizli bir şeyler yaparken mutlu olur mu demeyin. Demek ki olabiliyor. Hala içinde bulunduğumuz zamanın en şanslı burcu sizsiniz. Bu şansı içinize dönerek değil, mümkün olduğunca fazla projeye imza atarak değerlendirmelisiniz.

AKREP

Akrep burcu arkadaşlarınıza zaman ayırmanızın vakti geldi. Kendinizi sürekli partnerinize göre ayarlamanız aslında size de partnerinize de iyi gelmiyor. Ortak noktalarınızın olması ayrı, sürekli birbirinize tabi bir şekilde yaşamanız ayrı bir şey. Sadece sizin değil, arkadaşlarınızın da size ihtiyacı var. Özellikle çocuklar ve ilişkiler konularında birtakım sıkıntılar söz konusu olabilir.

YAY

Kariyeriniz ile alakalı yaptığınız yeni düzenlemeler, sizi heyecanlandırabilir. Ayrıca birden fazla his de taşıyor olabilirsiniz. Bazı konularda tedirgin veya gereğinden fazla endişeli olabilirsiniz. Hayatınızın ritmini değiştirecek bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle maddi anlamdaki sıkıntılarınız yavaş yavaş son buluyor.

OĞLAK

Oğlak burçları için 17 Ocak günü zorlayıcı olacaktır. Perde arkasında çok fazla iş götürüyorsunuz ve doğal olarak neşeniz kaçıyor. Kendinizi baştan sona değiştirme arzunuz üzerinizde baskı oluşturmaya başlamış olabilir. Biraz değişiklik herkese iyi gelir. Korkmayın, saçınızı kestirin, boyatın, alışveriş yapın, tarzınızı değiştirin…

KOVA

Korkularınız var. Tam olarak neden korktuğunuzu bilmiyorsunuz. İsmi yok. Ancak tedirginsiniz. Endişelisiniz. Maddi anlamda veya başkalarının kaynaklarından faydalanma konularında zorlanıyor olabilirsiniz. Şifanız, korkularınızı iyileştirecek gelişmeler yanı başınızda. Endişeye gerek yok. Çok güzel kazançlar elde edeceksiniz.

BALIK

Sosyal yaşantınızın ritmi giderek artıyor. Bu dönemde çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Karanlık evinizde hareket eden gezegenlerin yoğunluğu bazı tehlikeleri işaret ediyor olabilir. Sağlınıza ve sinir sisteminize dikkat etmelisiniz. Fazla stres altında kalmayın. Sinirlerinizi zorlayan ortamlardan uzaklaşın. Huzur ve neşe içeren ortamları tercih edin.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();