17 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bastığımız yeri titretelim mi bugün biraz? Dışarı çıkıp kendimizi gösterelim mi? Gerekenlere, gerektiği gibi dersimizi verelim mi?

Koç

Kafanız çok karışık. Haklısınız da. Ne kadar uzun zamandır sabırla kararlarınızın arkasında duruyorsunuz. Belki de durmamalısınız. Belki de sizi siz yapan eski halinizdir. Bir Koç istediği her şey için adım atar. Pasif pasif beklemez. Beklerse işte böyle şişer ve mutsuz olur. İsteyin, adım atın, elde edin. Bir Koç ancak böyle mutlu olur.

Boğa

Bazı insanları çok iyi arkadaşlarınız sanıyorsunuz ancak yanılıyorsunuz. Birçok insan sadece kendi çıkarları için yanınızda dolaşıyor. Eski arkadaşlıklarınıza değil ama kısa sürede edindiğiniz yeni arkadaşlıklarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bazılarının orada durması bile yeterken, bazılarının sürekli yanınızda olması zarardır. Sizin için her zamanki dengesinde ama yoğun bir gün olacaktır.

İkizler

İşeriniz konusunda oluşan marazların iyileşeceğini bir süredir tekrarlıyorum. Ancak aynı şeyi maalesef uzun soluklu ilişkiler bazında söyleyemiyorum. Yeniye yer açmalısınızdır belki de. İkizler burcu kısıtlandığı hiçbir yerde durmamalı. Özgür olmalı ve sık sık yer değiştirmeli. Başka türlü mutlu olamazsınız. Sebat edin diye akıl verebileceğim en son burç sizsiniz.

Yengeç

Kendinize o kadar fazla kural koymaya başladınız ki; neredeyse hafta sonunu bile yapılacaklar listesi ile geçiriyorsunuz. Kendinizi bu kadar sıkar ve yorarsanız sağlık problemleri yaşamanız an meselesi. Genel anlamda pozitif ve güçlü hissediyorsunuz ama vücudunuzun sesini ya hiç dinlemiyorsunuz ya da fazla abartıyorsunuz.

Aslan

Gelecek için aksiyon almalısınız. Umut kesip kös kös oturmak yok. Planlamak ulaşmanın ilk adımıdır. Hala etrafınızda sizin bir adım atmanızı bekleyen bir sürü insan var. Bugün enerjiniz yüksek. Bunu sosyalleşerek değerlendirebilirsiniz. Evlilikle ilgili konularda kesin kararlar almayın. Ancak ilişkilere gelince; artık birilerine kapınızı açmanızın vakti geldi. Zaman sizin zamanınız.

Başak

Başak burcu evinizde aileniz ile zaman geçirmek size iyi gelecektir. Başarabilir misiniz bilmiyorum zira şu ara insan ilişkileri ile oldukça meşgulsünüz. Hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Her şey sizin elinizde. Zihninizdeki kalıplara takılıp kalmayın. “Onu yapamam, bunu yapamam” bir Başak burcuna yakışan laflar değil.

Terazi

Terazi burçlarına hayat aldıklarını geri verecektir. Güzel günler sizleri bekliyor. Özellikle romantik anlamda ve çocuklarınızla ilgili alacağınız kararlarda güvendiğiniz insanlara danışın. Hemen hiçbir şeye balıklama dalmayın. Hayattan keyif almaya bakın. Spritüal konulara biraz zaman ayırın.

Akrep

Akrep burcu hareketli, neşeli ve bol para harcayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Arada bir böyle kaçamaklar güzeldir, boş verin. Kendinizi, kendi enerjinizi iyileştirmek için güzel adımlar atacaksınız. Hayattan keyif alacaksınız. Birçok bekar Akrep burcu romantik etkileşimler altında.

Yay

Dün de önerdiğim gibi ailenizle olmak veya ev işleriniz ile ilgilenmek size iyi gelecektir. Evinizin içinde veya aileniz ile alakalı iyileştirmeniz gereken konular olduğunu biliyorsunuz. Biraz özen ve zaman her şeyin üstesinden gelecektir. Yay burçları için romantik etkileşimler var. Evli Yay burçları dikkatli olmalı.

Oğlak

Bir Oğlak olmanın gerektirdiği gibi Pazar günü bile toplum önündeki imajınızı nasıl daha sağlam hale getirebileceğinizi düşünüyorsunuz. Siz bir yere hedef koyduğunuzda ona ulaşmamanız neredeyse imkânsız. Gecikmeler olabilir ama elbet zirveyi de göreceksiniz.

Kova

Çevrenizle olan diyaloglarınızı geliştirmelisiniz. Sizin için bu söylediğim durum geleceğiniz için çok önemli. Birçok konuşmada yer alın. Artık bilginizi satmaktan çekinmemelisiniz. Çünkü siz bir şey hakkında fikir sahibi iseniz sonuna kadar biliyorsunuz demektir. Bir de çok güzelsiniz! Fark etmiyor olabilirsiniz. Başkaları farkında.

Balık

Balık burcu kendinizi ortaya koymaktan hiç çekinmiyorsunuz. Öyle de olmalı. Ancak bazen kendinizi anlatırken abartıya kaçıyor olabilirsiniz. Bırakın sizi başkaları anlatsın. Siz yaptıklarınızla önde olun. Kimse sizi yoramaz. Kimse sizin enerjinizi yıkamaz. Çünkü sizdeki enerji, boyutsal olarak diğer Zodyaklılarda yok.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load