17 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçları günlük trafiklerinden biraz yoruldular. Neyse ki hafta sonu geldi. Oğlak burçları fevri çıkışları ile etraflarındaki insanları kırıyorlar. Haftanın son çalışma günü olan 17 Mart ‘ta  siz nasılsınız?

17 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu derin bağlılıklar kurmak istiyorsunuz. Kim bilir belki de kurdunuz. Karşı taraftan aradığınız ilgiyi alamadığınızda derin yaralar alıyorsunuz. Uzun süredir sabrettiğiniz konular artık bir noktadan kırılacak. Ya sizin için iyi bir dönüşüm olacaktır ya da dolup taşıyorsunuz.

BOĞA

Günlük rutinlerin fazlalığı bugün sizi bir miktar bunaltabilir. Daha kendinizle olmak istediğiniz bir gün. Çevrenizdeki insanları gözlemliyorsunuz. Şüphe içerisinde olduğunuz durumlar var. Arkadaşlarınızın üzerinde baskı kurmaktan ve onları domine etmeye yönelik davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız. Çevreniz bu tutumunuzdan rahatsız.

İKİZLER

Bugün hayatınızda beklemediğiniz kayıplar söz konusu olabilir. Hayattan keyif almadığınızı, hayatınızda bir boşluk olduğunu, özellikle partnerlik anlamında eksikleriniz olduğunu hissedebilirsiniz. Yarın bambaşka hissedeceksiniz. Duygularınız gelip geçici. Düşünceleriniz sizi yanıltıyor olabilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu evinizle alakalı bazı konularda tedirginlikleriniz olabilir. Son dönemlerde genel anlamda pozitifsiniz. Yine genel anlamda kendinizi bir yandan da kıstırılmış, kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. Geçmiş ve gelecek arasındaki dengeyi kurmanız gerekiyor.

ASLAN

17 Mart ‘ta maddi anlamda sizi dengeleyecek gelişmeler söz konusu olacaktır. Hayatınızdaki kayıp temaları sizi çok zorluyor. İşinize ve geleceğinize odaklanmanız gerekiyor. Size içinde bulunduğunuz halde en iyi gelecek duygu aşk olacaktır.

BAŞAK

Başak burcu geçmişe takılıp kalmasanız, geleceğe yönelseniz hayatınızda o kadar güzel şeyler olacak ki. Ailenizle iyi geçinin. Sonra bu olanlara da üzülürsünüz. Bazı kararları almakta zorlanıyorsunuz. Çevrenizdeki, özellikle iş yerindeki insanlar tarafından kandırılmaya açık bir dönemdesiniz.

TERAZİ

Kendinizle olan bağlantınız çok kuvvetli. Ne istediğinizi farkındasınız. İkili ilişkilerde aksiyon almanızın vakti geldi. Bekarsanız bir sevgiliniz olmalı artık. Buna hazırsınız. İlişkiniz varsa bir sonraki aşamaya taşınmaya hazır. Çok çalışmalısınız.

AKREP

17 Mart ‘ta haftanın son iş gününü keyifli bir şekilde sonlandırıyorsunuz. Sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinize olan güveninizin belli sınırlar içerisinde zorlandığını hissedebilirsiniz. Kendinize ait bazı konularda dönüşümler şart gözüküyor.

YAY

Siz de haftayı keyifli şekilde kapatanlardansınız. İş yerindeki bazı gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Maddi anlamdaki dönüşüm süreciniz devam ediyor. Yeniden yapılandırmanız gereken birçok konu var. Sosyal mecralarda zaman harcamalısınız. Çevrenizden faydalanın.

OĞLAK

Oğlak burcu iletişim gücünüz yüksek ancak çok dürtüsel hareket ediyorsunuz. Bu sebeple de zaman zaman çevrenizdeki, özellikle sizin çok yakın insanları kırıyorsunuz. Ailevi konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Eviniz için bir şeyler yapabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu 17 Mart ‘ta özgüveninizi biraz kaybetmiş hissedebilirsiniz. Kendi değerinizi konumlandırmakta zorlanıyorsunuz. Aslında insanlar sizi ulaşılamaz bir noktada görüyorlar. Duygusal anlamda pasif-agresif davranışlar sergileyebilirsiniz. İçinizdeki kırgın yerler var. Bir an önce iyileştirmenizi umuyorum.

BALIK

Oldukça duygusal bir gün. İçinizde geçmişi tırtıklama ihtiyacı var. Biraz intikam gibi duygularla dolabilirsiniz. Kendinizi o kadar fazla önemsiyorsunuz ki; başkalarına olan öfkeniz büyüyor. Kendinizle iyi geçiniyor olmanız güzel ama biraz körleşmiş olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();