17 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 17 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

17 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Yanlış anlaşılmaya çok müsait bir gündesiniz. Ancak zaten sizin de pek konuşasınız yok. İçinize kapandınız biraz. Kimse sizi anlamayacak ve ihtiyacınız olan şevkati göstermeyecek gibi hissediyorsunuz. İlişkinizde geçmiş problemlerin konuşulması hoşunuza gitmiyor. Zorlu bir Perşembe günü sizleri bekliyor.

BOĞA

Boğa burcu size verilen değeri sorguladığınız bir gün olabilir. Başkaları ile paylaşımlarınız olan tüm konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde konuşarak halletmeniz gereken bazı konular var. Bu dönem kendinize ayırdığınız zamanı ilişkinize, partnerinize de ayırmanız gerekiyor. Seyahat etmek, bulunduğunuz noktadan uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu, 17 Kasım insanların size verdiği değeri sorguladığınız bir gün olabilir. Bazen gereğinden fazla dikkatleri üzerinize çekmek istiyor olabilirsiniz. Romantik anlamda çok şanslı bir gün ve haftadasınız. Bu haftayı sosyalleşerek geçirmelisiniz. Ölüm-doğum temalarında deneyimler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Kendi kendinizi yiyip bitirdiniz. Çok hassaslaştınız. Sürekli kendinizi dinliyorsunuz. İş hayatınızda ve günlük rutininizde bir takım sıkıntılar oldukça, siz daha da içinize kapanmaya başladınız. Konuşmalı, anlatmalı ve hislerinizi mutlaka birileri ile paylaşmazsınız. Sizin ne yaşadığınızı sizden başka bilen yok ki!

ASLAN

17 Kasım ‘da çok yoğun bir gün sizleri bekliyor sevgili Aslan burçları. Keyifli konuşmalar yapabilirsiniz. Tüm yoğunluğa rağmen kendinizi iyi hissediyorsunuz. İş hayatınızı yeniden düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. İş değiştirmeyi, hatta kariyer değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Hızlı araba kullanmaktan, ani seyahetlerden kaçınmanız gerekiyor.

BAŞAK

Etraftan nasıl algılandığınızı fazla önemsediğiniz bir gün olacak. Bir takım tedirginlikleriniz var ve sebebini çözemiyorsunuz. İletişim konularında güçlü bir gündesiniz. İlişkilerde hayal edilen noktalara ulaşılabilir. Bazı Başak burçları bugün evlenme teklifi alabilirler. İş yerinizde fazla isyankar olmamaya çalışmalısınız.

TERAZİ

Düşünceleriniz sizi hassaslaştırıyor. Bazı sabit inandığınız konuların, aslında hiç de inandığınız şekilde olmadığını farkedebilirsiniz. Çok fazla düşünüyorsunuz. Biraz serbest bırakmalısınız. Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu. Yüklü miktarda paralar elinize geçebilir. İş yerinizde sınırlarınızı korumakta zorlanabilirsiniz.

AKREP

Akrep burçları için zorlu bir gün olabilir. Bazı konularda kayıplar yaşanabilir. Kendinizi tedirgin ve güvensiz hissedebilirsiniz. Sırtınızı dayayabilecek insan bulmakta zorlanabilirsiniz. Hayatın genel kayıp temaları ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Hayat enerjiniz düşük ve bulunduğunuz ortamdan kaçmak istiyorsunuz.

YAY

İkili ilişkilerdeki ani değişiklikler canınızı sıkıyor. Bu dönem bir iyi bir kötüsünüz. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, sizi koruyan ve kollayan bir partner istiyorsunuz. Keşke siparişle gelseler. Aşk hayatınızda ve romantik ilişkilerde ani değişimlerden kaçınmalısınız. Ruh halinizin değişkenliği yanlış seçimler yapmanıza sebep olabilir.

OĞLAK

İş yerinizdeki gürültüden sıkılıyorsunuz. Bazen her kafadan bir ses çıkıyor. Sizin çok marjinal fikirleriniz var. Harekete geçebilecek enerjiniz de var. Topluca düzen değiştirmek istiyorsunuz. Etrafınızdaki insanları, evinizi, hayatınızda bir çok temayı değiştirmek, yeniden inşa etmek istiyorsunuz.

KOVA

Duygusal güvenlik ihtiyacınız giderek artıyor. Özellikle bekar Kova burçları artık yalnız olmak istemiyorlar. Kova burçları alışkın olmadıkları duygular yaşıyor olabilirler. Duygusal anlamda ciddi bir değişim-dönüşüm sürecindesiniz. Maddi anlamda sınırlarınızı korumakta zorlanıyor olabilirsiniz. Paranızı nereye harcadığınızı farkedemiyor olabilirsiniz.

BALIK

Ailenize ihtiyaç duyduğunuz bir gün geçirebilirsiniz. Bir an önce eve dönmek isteyeceksiniz. Kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Dinlenmeye ve biraz uzaklaşmaya ihtiyacınız olabilir. Hafta sonu için bir kaçamak yapmayı planlayabilirsiniz. Düşüncesi bile size iyi gelebilir. İş yerinizde bazı eski defterler tekrar açılabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

16 Kasım Günlük bur yorumları 16 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();