17 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 17 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

17 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün bedeniniz, zihninizin hızına yetişemeyecek. Kafanız tıkır tıkır çalışıyor. İçiniz içinize sığmıyor. Enerjinizi kontrol etmekte güçlük yaşayacaksınız. Özellikle erken kalkabilir, geç yatabilirsiniz. Uykunuz gelmeyebilir, uyumak istemeyebilirsiniz. Özetle hiperaktifsiniz. Partnerinizle yaşadığınız ufak probleme bugün çözüm bulacaksınız.

BOĞA

Boğa burçlarını bir sosyal etkinlikten diğerine koşacakları bir gün bekliyor. Programınız yoğun. Bir çok insanla bir arada görüşmeye, bir çok işinizi bir arada halletmeye çalışacaksınız. Bugün partnerinizden ayrı kalmak zorunda kalabilirsiniz.Üzerinde fazla durmasanız da, kariyer hayatınızla alakalı bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Özellikle iş yaşamınız, bulunduğunuz pozisyon ile alakalı ani kararlardan kaçınmalısınız. Bugün hislerinize güvenebileceğiniz bir gün değil. Her konuda aceleci davranabilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz ama karşılığını bulamadığınız bir ilişkiden yeşil ışık yanabilir. İlişkiler konusundaki bazı sabit fikirlerinizi değiştirmenizin zamanı geldi.

YENGEÇ

Kendi düşünceleriniz içerisinde kendiniz kayboluyorsunuz. Hem çok duygusalsınız hem de üzeleceğinizi bildiğiniz konuları ısrarla kafanızda değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bazı konuları nadasa bırakın. Şu sıra olduğunuz yerde kendinizi iyi hissediyorsunuz. Uzaktan yükler getirmeyin hanenize. Günlük hayatta bir takım aksilikler yaşıyor olsanız da, herkes yaşıyor bunu unutmamalısınız.

ASLAN

Aslan burçları bugün hayattan bazı dersler çıkartacaklar. Öyle olayları, öyle sıralamalarla yaşayacaksınız ki, ister istemez hayatı fazla darlamamanız gerektiğini öğreneceksiniz. Bazen akışta kalmak düşerken yarasız beresiz düşmenizi sağlar. Yeni bir aşk, tüm bu sorunların arasında, gümbür gümbür kapınızı çalabilir.

BAŞAK

Duygusal anlamda bağlanmakta zorlanıyorsunuz. Bir yerde durmak, takılı kalmak istemiyorsunuz. Günlük hayatınızda hayalini kurduğunuz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailenizle bazı fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Şimdilik kendi doğrunuzu onlara ispat etmeye çalışmayın. Taşların biraz daha yerine oturmasını bekleyin. Sınırlar belli olduktan sonra, siz kendi doğrularınızla yaşamaya devam edersiniz.

TERAZİ

Şu an istediğiniz bir şeyi beş dakika sonra istemeyebiliyorsunuz. Duygularınız bugün çok sık değişiyor. Yine de kendi kendinizi iyileştirme konusunda çok başarılısınız. Gönül ilişkilerindeki hayal kırıklıklarının tüm gününüzü etkilemesine izin vermiyorsunuz. O an üzülüyorsunuz ve yolunuza devam ediyorsunuz. Mideniz bu aralar hassas, dikkat edin.

AKREP

Maddi anlamdaki gücünüzü arttırmak, bu konudaki yetkilerinizi, sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Bunun için yanınıza güvendiğiniz bir-iki kişi almanız gerekiyor. Evinizle ilgili bazı konuları kafanıza takıyorsunuz. Bu konularda ani fikir değişiklikleri yapabilirsiniz, o yüzden hızlıca aksiyon almamanızda fayda var. Romantik anlamda bugün oldukça duygusalsınız.

YAY

Aileniz ile ilgili bazı konularda tedirginlikler yaşıyorsunuz. Onlara biraz daha fazla vakit ayırabilir, daha ilgili davranabilirsiniz. Sosyal medyayı maddi gelir elde etmek için kullanan bir Yay burcu iseniz, bugün sizi güzel gelişmeler bekliyor. Bu gelişmeler gelecekte maddi anlamda sizi oldukça rahatlatacak. Emin olmadığınız hiçbir konuda konuşmayın.

OĞLAK

Bugün çok fazla konuşup çevrenizi bıktırabilirsiniz. Aslında sizin bir suçunuz yok. Siz sadece yakın çevreniz sizi anlasın istiyorsunuz. Evinizde oluşabilecek kazalara dikkat etmelisiniz. Gaz ile çalışan ocaklara dikkat etmek gerekiyor. Bugün bir çok konuda hayat size ikinci bir şans sunabilir.

KOVA

Kova burçları bugün kendilerini çok tedirgin hissedebilirler. Anlamsız yere panik yapabilirsiniz. Nedenini bilmiyorsunuz; nedeni gökyüzü. Konuşarak, anlatarak ve fikirlerinizi akıtarak rahatlamalısınız. Aşk konusunda şanslı bir gündesiniz. Size pek olmaz ama bugün iki kişi arasında kalabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız size hiç de arkadaş gözü ile bakmıyor.

BALIK

Sevgili Balık burçları bugün tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Etrafınızdaki insanları incitebilir, anlık duygular ile çok sevdiğiniz insanları kaybedebilirsiniz. Aceleci davranmayın. Aileniz ile kariyeriniz arasındaki dengeyi kurma zamanınız gelmiş gözüküyor. Sizler proaktif insanlarsınız. Biraz daha fazla emek harcayarak her şeyi yoluna koyabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load