17 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 17 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

17 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu haftaya sakin başlıyorsun. Bu hafta geçtiğimiz haftalara göre yoğunluğunuz azalıyor. Artık enerjinizi kendinize ve partnerinize daha fazla akıtabileceksiniz. İlişkinizdeki ahenk artıyor. Önümüzdeki 1 ay içerisinde evlilik teklifi alırsanız şaşırmayın. Evli Koç burçları ise eşlerinden güzel haberler ve teklifler alabilirler.

BOĞA

Boğa burçları haftaya duygusal bir başlangıç yapıyorlar. Kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bugün biraz değişim size iyi gelebilir. Özellikle uzun süredir değişiklik yapmayan Boğa burçları bugün saçları, kaşları, görüntüleri ile alakalı değişiklikler yapabilirler. İyi gecelecek size. Nihayet günlük temponuzu biraz dengeleyebileceksiniz.

İKİZLER

Haftaya maddi anlamda şanslı başlıyorsunuz. Taşınmaz bir kaynaktan gelir elde edebilirsiniz. Biriktirdiğiniz paranız faiz kazanabilir, birikmiş altınlarınız vardır altın değer kazanabilir gibi. Hayat enerjiniz çok yüksek. Daha naif daha uyumlusunuz. Bugün kimse huzurunuzu bozsun istemiyorsunuz.

YENGEÇ

Yengeç burcu 17 Ekim’de çok şanslısın! Evine, gökyüzünden bolluk bereket yağıyor. Neredeni nasılı bilinmez ama evinize bereket akacak. Bugün mutlaka bir dilek dileyin. Özellikle ev sahibi olmak isteyen Yengeç burçları minik bir kağıda hayallerindeki evi yazarak veya resmederek anlatsınlar. Aşk hayatınızda bir derinleşme var.

ASLAN

Haftaya yoğun bir başlangıç yapıyorsunuz. Ofise adımınızı atar atmaz telefon ve e-posta yağmuru ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çalışmıyorsanız da değişen bir durum yok. Bugün iletişim kanallarınız açık. Telefonlar zır-zır çalıyor. Ev/aile temalı sorunlarınız çözülmüş gözüküyor. Kendinize biraz zaman ayırın.

BAŞAK

İşler yolunda gitmiyor mu sevgili Başak burçları? Ne derler; tatlı söz yılanı deliğinden çıkarırmış. Birazcık iletişim dilinizi değiştirseniz dünyanız değişecek. Önce kendinize sonra da evrenin enerjisine inanın. İsteyin! Evrenden, inandığınız sistemlerden… Yeter ki isteyin ve inanın. Değişim süreciniz başlıyor!

TERAZİ

Haftaya bomba gibi başlıyorsunuz!. Mutlusunuz, enerjiniz yüksek. Ruhen ve bedenen dengelenmiş hissediyorsunuz. Maddi anlamdaki sıkıntınıza çözüm bulmuş gibisiniz. Bu konuda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Evinizde istediğiniz değişimleri yapmaya başlıyorsunuz. İş yerinizde bazı sınırları kaldırmış gözüküyorsunuz. Bu ne güzel bir gün sevgili Teraziler!

AKREP

17 Ekim sizi partneriniz ile kafa kafaya getiriyor. Ne için bu kadar inatlaşıyorsunuz bilemiyorum ama bir şeylerin değişmesini istiyorsa, ona biraz kulak vermelisiniz. Tabi ki sizin istekleriniz de çok önemli ama orta yolu bulmak, ortaya yaklaşmaktan geçer. Sürekli hayal ettiğinizi alamazsınız. Çalkantılı bir gün sizi bekliyor.

YAY

17 Ekim haftası maddi anlamda oldukça güçleneceksiniz sevgili Yay burçları. Elinizde kazanç sağlamak için her türlü imkan var. Çok ciddi yatırım yapabilecek fırsatlarınız var. Taşınmaz bir mülk sahibi olabilirsiniz. Maddi kaynaklarla elde edilebilecek tüm imkanlara açıksınız. Lütfen değerlendirin.  Boş durmak için çok yanlış bir zaman.

OĞLAK

2016 yılının beklediğiniz zamanları geldi. Oğlak burcu kendi dönüşümünü hazırlamaya başladı. Bu haftadan itibaren hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Güçlüsünüz. Bugün duygusal anlamda kendinizi topraklıyorsunuz. Ne varsa üzüldüğünüz, her şey toprağa. Her zamankinden daha dedike, daha azimlisiniz.

KOVA

Dahiyane fikirler üretiyorsunuz. Kendinize olan inancınız artıyor. Siz pozitif mesajlar gönderdikçe, pozitif olaylar da size gelecektir. Bu enerjinizi koruyun. Kimsenin azaltmasına izin vermeyin. Çalıştınız, yoruldunuz, hala güzel bir şeyler yapma peşindesiniz. Elbet isteklerinize ulaşacaksınız.

BALIK

Bugün duygusal anlamda oldukça yapıcısınız. Uçsuz bucaksız konuşmuyorsunuz. Eğer gerçekten iletişim kurmak, kendinizi ifade etmek istediğiniz insanlar varsa bugünü değerlendirmelisiniz. Romantik anlamda da şanslı bir gün sizler için. Eğer bir insan size kendinizi yanında sanki evinizdeymiş gibi hissettiriyorsa, o insan sizin için doğru insandır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load