17 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

Çok sıkışık duygular içinde olsak da tepe noktasına el veren Satürn işlerin tıkır tıkır, belli bir düzen ve disiplin içinde çözümlenmesini sağlayacaktır. Üstlerle ilgili bazı problemler söz konusu olabilecek olsa da bugün hedeflenen konuları başarmak için oldukça doğru bir gün olacaktır.

Koç

Evlilikle ilgili konular Koç burçlarının yeniden gündemine geliyor. Hayatınızdaki iniş çıkışlara rağmen keyfiniz oldukça yerinde. Kendinizi mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Bekar Koç burçları için yeni bir ilişkinin ışıkları yanmaya başlamış olabilir. Günlük hayatınızda şansınıza güvenin.

Boğa

Yumuşak ve koruyucu tavrınız çevrenizdeki insanları size yaklaştırıyor. Eşinizle olan diyaloglarınız düzeldi. Bir süre öncesine göre çok daha ılıman zamanlar geçiriyorsunuz. İş hayatınız, kariyeriniz konusunda hala birtakım karışıklıklar, belirsizlikler söz konusu olabilir.

İkizler

Duygusal anlamda içinize kapandığınız bir gün olabilir. Kendi kendinize kalmak, sadece kendinize özel zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki birçok konu kendi düzeninde yol alıyor. Üstüne attığınız her adım için evren sizi destekliyor. Güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Çocuk planlayan İkizler burçları için uygun zamanlar.

Yengeç

Yengeç burçlarına bir süredir maddi anlamdaki şansları konusunda yazılar yazıyorum. Henüz bu konuda bir noktaya gelemeyen Yengeç burçları da sabırlı olsunlar. Maddi anlamda çok pozitif bir zaman dilimindesiniz. Kariyerinizdeki beklenmedik sıçramalar, gelirlerinizin artmasını sağlayacak. Daha önceden kaçırdığınız fırsatlarla yeniden karşılaşacaksınız.

Aslan

Aslan burcu maddi anlamdaki şansınızı denemek için şans oyunları oynayabilirsiniz. Evdeki problemlerinizin kendinizi ortaya koyuş şeklinize yansımasına izin vermemelisiniz. İnsanların çok fazla radarında olduğunuz bu dönemde, evde olan evde kalmalı. Yeni işinizde, yeni başlangıçlarınızda kendinizi kanıtlayabilmeniz için zihninizin ve kalbinizin berrak olması gerekli.

Başak

Bilinçaltınız kalabalıklaştı. Birkaç gündür tekrar ediyorum; rüyalarınız çok önemli. Aldığınız mesajlara dikkat etmelisiniz. Sizin kafanız bu şekilde dolu olduğunda mutlaka bedeninizden çıkar. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken zamanlar. Alerjiler artabilir. Hali hazırda alerjik bünyesi olan Başak burçları ise tersi şekilde alerjilerinden kurtulacaklar.

Terazi

Her zaman olduğu gibi arkadaşlıklar ön planda ama romantik anlamda karışıksınız. Sürekli bir programınız var ve yeni organizasyonlar içindesiniz. Sosyalleşmeniz önemli ama bu süreçte sağınıza solunuza bakmayı da ihmal etmemelisiniz. Sizin kalbiniz de birine bağlanmak istiyor artık. Tek kişilik arkadaşlıklardan da uzaklaşıp, farklı ortamlarda zaman geçirmelisiniz.

Akrep

Kendinizi kariyeriniz konusunda köpürtmeye, yapabileceklerinizi göstermeye devam ediyorsunuz. Yepyeni fırsatlar, özellikle yurt dışı ile ilgili projeler söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi değiştirmeyi başardınız ve bir süredir huzurlu hissediyorsunuz. Fazla içinize kapanmamalısınız.

Yay

Değişen düşünceleriniz hayatınızın yönünü yeniden belirlemenize yardımcı olacak. Uzun süredir yaşadığınız problemleri neden yaşadığınızı anlayacaksınız. Hayatınız sürprizlere çok açık. Anlık heyecanlar, kalbinizi hoplatacak gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı Yay burçları için bugünden tatil zamanı.

Oğlak

Uzun süredir haber beklediğiniz ama bir türlü haber alamadığınız, sonuç alamadığınız konularla ilgili haber alacaksınız. Beklediğiniz gün gelmiş olabilir. Eviniz ile ilgili ödemeniz gereken krediler veya evsel konularla ilgili takside bağlanmış bazı ödemeleriniz söz konusu olabilir. Son zamanlarda biraz zorlanıyorsunuz.

Kova

Kova burcu hayat size birliktelikler, dostluklar, ortaklı ilişkiler konusunda oldukça iyi bir ders verdi. Siz de bu dersi aldığınıza göre artık ödül zamanı. Birçok Kova burcu hayatının en tuhaf zamanlarını yaşıyor olabilir. Yin ve yang. Her iyinin içinde bir kötü, her kötünün içinde bir iyi bulmayı öğrendiniz. Fazla gözlem sizi biraz yormuş olabilir.

Balık

Balık burçları evlerinin tadını çıkartıyor. Bazı Balık burçları yeni ev sahibi olmuş olabilirler. Kendilerine ait bir eve çıkmış olabilirler. Aşk hayatınızda hareketlilik var. Kalbiniz yeniden çarpıyor olabilir. Bilinçaltınız hala bulanık. Hala kendinizi bazı konularda kandırmaya devam ediyorsunuz. Özlem duyduğunuz insanlarla aranıza bariyer koymak özlemenizi engellemez. Görüşmeye ne dersiniz?

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

  http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load