17-23 Nisan Çocuk Etkinlikleri

17-23 Nisan Çocuk Etkinlikleri ! Bu hafta çocuklarınızla neler yapmak istersiniz?

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

17 - 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri

Sihirli Sanat Kolyemi Kendim Yaptım
İstanbul - Avrupa
Akbank Sanat
Akbank Sanat'taki "Sihirli Sanat Kolyemi Kendim Yaptım" etkinliğinde, dünyaca ünlü tablolara ait detayları, kendi yorumlarıyla resmeden çocuklar, eserlerini sihirli bir şekilde, sanat yüklü kolyelere dönüştürecekler.
Etkinlik Tarihi: 19 ve 22 Nisan
Yaş Grubu: 6-14
Mini Şenlik
İstanbul - Avrupa
Life Park
Bu sene beşincisi düzenlenecek olan Mini Şenlik'te sahne gösterileri, oyun alanları ve animasyonlar gibi pek çok farklı aktivite ile çocuklar hem eğlenecek hem de yeni bilgiler öğrenip deneyimler kazanacak. :Ayrıca şenlikte pek çok sürpriz de çocukları bekliyor olacak.
Etkinlik Tarihi: 22 Nisan
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
23 Nisan Çocuk Bayramı Etkinlikleri
İstanbul - Asya
Kadıköy Belediyesi
Kadıköy Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri kapsamında tüm ilçede çeşitli şenliklerden oyunlara, atölye çalışmalarından animasyon film gösterimlerine pek çok etkinlik düzenliyor ve tüm çocukları etkinliklere katılmaya davet ediyor.
Etkinlik Tarihi: 19-23 Nisan
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

[column size=one_half position=last ]

Barış için Müzik Konseri
İstanbul - Avrupa
Zorlu PSM
Barış için Müzik İstanbul, Barış için Müzik Bursa ve Barış için Müzik Adalar Çocuk ve Gençlik Orkestralarının vereceği 23 Nisan konserinde, 150 çocuk aynı sahnede klasik batı müziğinin önde gelen bestecilerinden eserler seslendirecek.
Etkinlik Tarihi: 23 Nisan
Yaş Grubu: 2+
Maşa ile Koca Ayı
Türkiye Geneli
Sinemalarda
Çocukların çok sevdiği "Maşa ile Koca Ayı", Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu ediyor. Çocuklar için özel yapılan ve ilk kez ‘İnteraktif’ sinema deneyimi yaşatacak olan filmde; Doğukan Manço ve Aydilge yer alıyor.
Etkinlik Tarihi: 21 Nisan'dan itibaren
Yaş Grubu: 2+
Lego Festivali
İzmir
Optimum Outlet
İzmir Optimum, 21-23 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik ile minik misafirlerini Lego Festivali’nde buluşturuyor. Dünyanın en ünlü tasarım objelerinden olan Legolar ile özel olarak tasarlanmış etkinlik sahasında çocuklar çeşitli aktivitelere katılıyor.
Etkinlik Tarihi: 21-23 Nisan
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.

Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();