16 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Haftaya detayları önemsediğimiz, güzel olanı hemen fark ettiğimiz bir enerji ile başlıyoruz. Detaycılıkla yapılan her işin sonu başarı olacaktır.

Eski pişmanlıkları düzeltmek için güzel zamanlar.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Koç burcu haftaya özellikle iletişimle ilgili konularda zorlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Yeni çıkışlarınıza, yeni girişimlerinize belli ki ortam hazır değil. Ön yargılarınız veya daha önce yargıladığınız insanlar da size bu duyguyu verebilirler. Artık düşüncelerinizi dile getirirken siz de daha nazik olmayı denersiniz.X

Boğa

Düzenli iletişim ve kendinizi ifade edebilme yeteneğiniz ile çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Bu ara eskiye göre biraz daha konuşkansınız. Sanki bir süredir susturulmuş ve acısını çıkartmak ister gibi. Duygularınız dengenizi bozuyor. Belki de duymak istemediğiniz gerçeklerdir kalbinizden geçenler.

İkizler

Çok çalışmanın tam anlamı ile karşılığını alacağınız bir gün. Maddi olarak inanılmaz rahatlayacaksınız. Düzeni koruyamadığınız, irade sergileyemediğiniz için kaybettiklerinizi de geri kazanacaksınız. Yine de biraz daha disiplin kurmayı öğrenmeniz gerekiyor. En azından iş hayatınızda. Çok güvendiğiniz insanları yakınlarınızda tutun. Herkes iş yapmayı elbet öğrenir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı Kadınların 10 Özelliği

Yengeç

Duygusal çıkışlarınızı göstermek için iş yeriniz en son yer olmalı. Haftaya çok öfkeli, aceleci ve tavizsiz bir başlangıç yapıyorsunuz. Sükunetinizi korumaya çalışmanız kendi faydanıza olacaktır. Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Kendi isteklerinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gün olacak.

Aslan

Zihniniz arka planda yapılması gerekeni yapmak, bir yere sabitlenmek istiyor. Ruhunuzsa çok uzaklara gitmek, denenmemiş olanı denemek istiyor. Nereye gitmeniz gerektiğinin doğru cevabı ise kendi iç sesinizde. Aslanlar her zaman kalplerinin sesine güvenmeli. Yeni başlangıçlar size çok iyi gelecek.

Başak

Arkadaşlarınızdan çok fazla destek görüyorsunuz. Bu sizi her zaman olduğunuzdan daha güçlü yapmıyor elbette ki. Ancak her zaman olduğundan daha az yalnız olduğunuzu hissettiriyor. Çevrenizden gelen destek ailevi sorunlarınıza da iyi geliyor. Fikir alışverişleriniz çok kıymetli.

Terazi

Terazi burcu istediğiniz cümleleri bir türlü kuramıyor, kaş yapıyım derken göz çıkarıyorsunuz. Çevrenizi boşu boşuna incitiyorsunuz. Bu arada siz de üzülüyorsunuz. Düşünerek konuşma alışkanlığınıza geri dönmelisiniz. Bazı konularda çok dolmuş olsanız da hak etmeyen kişilere yüklenmemelisiniz.

Akrep

İş hayatınızda parladığınız bir haftaya giriş yaptınız. Birçok temayı ellerinizle değiştiriyor olmanız, altına imza atıyor olmanız, size kendinizi çok iyi hissettiriyor. İşlerin elbette ki siz olmadan bu kadar dağılmasını beklemiyordunuz. Demek ki; yeriniz pek de doldurulabilir değilmiş. Maddi sıkıntınızı çözecek güzel bir gelişme olacak.

Yay

Aşkın ayaklarınızı yerden kesmesi ile yine benliğinizi kaybettiniz. Bu aşk bazı Yay burçları için gerçek aşkken, bazı Yay burçları için hamile kalmak anlamına gelebilir. Duygusal anlamda köklenmek için neden arıyorsunuz. Kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. İkili ilişkilerde sözlü ve yazılı iletişim trafiği artıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Oğlak

Aile düzeninizdeki değişimler sizi çok zorluyor. Bazı olaylar geçmişte kalmış olsa da siz olanları dün gibi hatırlıyorsunuz. Geleceğe yönelmek önemli. Bu sebeple çok daha fazla çalışmalı ve günlük hayatınızın trafiğini doldurmalısınız. Kariyeriniz konusunda çok şanslısınız. Atmak istediğiniz adımlar için bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Kova

Kendinize disiplin uygulamakta çok zorlandığınız bir zaman dilimindesiniz. Bu durum uzun süredir devam ediyor. Gereksiz duygusallıklar ve kaçışlar son dönemde hayatınızın parçası oldu. Ancak artık buna bir son veriyorsunuz. Hayatınız dengeleniyor. Yavaş yavaş tekrar umut taşımaya başlıyorsunuz. Kaçırmış olduğunuz fırsatları yeniden yakalayabilirsiniz.

Balık

Hayatınıza yeni girecek bazı insanlar var olan yaralarınızı iyileştirmenize yardımcı olabilir. Ancak aradığınız yeni bir şey olmalı. Bir başkasında eskileri aramanız yanlış olacaktır. Gün içinde alacağınız haberler kariyer hayatınız konusunda sizi zorlayabilir. Yükselişinizden rahatsız olanlar var.  Fark edin ama ses etmeyin.

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load