16 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

Gökyüzünde sert rüzgarlar esiyor. Hepimiz bu sert rüzgarlardan farklı alanlarda etkileniyoruz. Karşı koymak anlamsız. Rüzgârın yönüne doğru hareket etmek gerekiyor.

16 Ocak Günlük Burçlar

Koç

İradeniz giderek güçleniyor. Hayatınızda başka insanların etkisinden çok kendi kararlarınızı uygulamaya başladınız. Hayatınızı yeniden şekillendirmek üzeresiniz. Bu süreçte kendi isteklerini kulak arkası eden Koç burçları gelecekte oldukça üzülebilirler. Hedeflerinizi doğru belirlemeye çalışmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

 

İkizler

Duygusal olarak zorlayıcı bir gün. Evrenin enerjisi size hiç uygun değil. Kendinizi köşeye sıkışmış, planlarınız suya düşmüş gibi hissedebilirsiniz. Ortaklıkların, partnerlik ilişkilerinin sizi öne çıkarabilmesi için, ortaklarınızın çıkarlarını da en az kendinizinki kadar gözetmeniz gerekir. İş hayatınızda aldığınız bazı aksiyonlar, kariyerinizi zora sokabilir.

 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Depresyon Belirtileri Nelerdir?

 

Yengeç

Partnerlikle ilgili konularda, ortaklı işlerinizin seyrinde pozitif gelişmeler olacak ve işleriniz kararlı bir şekilde hızlanacaktır. Hayatınızda diğer insanlardan çok daha fazla destek gördüğünüzü düşündüğünüz ve fiziksel anlamda da bunu hissettiğiniz bir döneme giriş yaptınız. Aşk hayatınızda siz beklentinizi çok yükseltmediğiniz sürece her şey yolunda.

 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkek Arkadaşınızın Sizin İçin Doğru Kişi Olmadığının 8 İşareti

 

Aslan

İş hayatınızda başarılı bir gün olabilir. Aklınıza koyduğunuz her şeyi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda önemli bir döneme geçiş yaptınız. Artık kendinizi daha net bir şekilde göstermeniz ve emek verdiğinizi kanıtlamanız gerekiyor. Ailenizle ilgili eski bazı konular yeniden gündeme gelebilir.  

 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı Kadınların 10 Özelliği

 

Başak

Aşk hayatınız hareketleniyor. Bu hareketlilik pozitif veya negatif anlamda olabilir. Ancak hayatınızın gündemi aşk hayatınıza ve çocuklarınızla ilgili temalara doğru taşınacaktır. Sanki keyif almak için, mutlu olmak için daha fazla çaba göstermeniz gerekiyormuş gibi hissedebilirsiniz.

 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

 

Terazi

Kalabalık ortamlarda zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizle beraber yeni girişimleriniz olabilir. Sosyalleşirken ailenizi tercih edebilirsiniz. İletişim kurmakta zorlandığınız, daha sakin daha içsel bir zaman istediğiniz bir dönemdesiniz. Karamsar olmaya müsaitsiniz.

 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

 

Akrep

Akrep burcu maddi anlamda gelen negatif haberler, b planınıza ilerlemenize sebep olacaktır. Doğal olarak siz de bazı tedirginlikler yaşayabilirsiniz. Ne olursa olsun kendinize güveniyorsunuz. Çevrenizde köklü bir değişiklik söz konusu. Bazı Akrep burçları uzun süredir yaşadıkları yerden taşınıyor olabilirler.

Yay

Yeniden yapılanma ve kabuk değiştirme sürecindesiniz. Sırtınızda size ait olmayan yükleri taşımak istemiyorsunuz artık. Hayatınız ve kendiniz konusunda daha netsiniz. Yaşadığınız zorlukların ardından aldığınız kararları kimsenin değiştirmesine izin vermeyeceksiniz. 

 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendinizi Sevmeyi Öğrenebilirsiniz

 

Oğlak

Şu an evrenin enerjisi sizin tarafınızdan esiyor. Bu sebeple aldığınız her karar, attığınız her adımda arkanızda bir güç bulacaksınız. Ne yaparsanız yapın şansınız sürekli yaver gidiyor gibi hissedebilirsiniz. Güçlenmeniz, ortaya çıkmanız için pozitif zamanlar. 

 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

 

Kova

Oğlak burçları ile beraber şu aralar evrenin en çok desteklediği burçlardan biri de sizlersiniz. Esen Satürnyen rüzgarlar herkesi zorlarken sizin ikliminize uygun olduğu için attığınız adımlarda sizi destekliyor. Düşüncelerinizi somut aksiyonlara dönüştürmek için adım atmalısınız. 

 

Balık

Balık burçları bazı konularda daha inatçı ve dik kafalı davranabilirler. Evrendeki toprak enerjisi Balık burçlarının hayallerinin suya düşmesine sebep olabileceği gibi, hayalleri gerçekleştirecek adımlar atabilmelerine de imkân sağlayabilir. Eski bir ilişkiye geri dönme ihtiyacı hissedebilir, eski sevgilinizi özlediğinizi fark edebilirsiniz.

 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Eski Sevgilinizle Yeniden Görüşmeye Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

 

Boğa

Boğa burcu gökyüzündeki toprak enerjisi size oldukça hitap etmesine rağmen, diğer taraftan depresyona yakınlık veriyor. Kendinizi daha karamsar hissedebilirsiniz. İşlerinizi daha ciddiyetle halletmek ve her konuda daha detaycı davranma arzusu duyabilirsiniz. İşler garantilenebilir ama aynı zamanda da durağanlaşacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mevsimsel Depresyona İyi Gelen Yiyecekler


Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load