16 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 16 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

16 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Haftaya yine kafanızın içi dolu başlıyorsunuz. Gizli gündemleriniz, gerçekleştirmek istediğiniz bazı planlarınız var. Olması için adım atarsanız, gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yok. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Biraz daha özenli davranın kendinize. Umursamaz tavrınızın sizi cezalandırdığı bir zaman gelebilir, önemlerinizi alın.

BOĞA

Haftaya daha iyi bir başlangıç yapıyorsunuz. Geçtiğimiz haftaya göre çok daha iyisiniz. Sesiniz ile alakalı bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Fazla kendinizi yormayın. Bu ara söylediğiniz hiçbir şey insanlar tarafından anlaşılmıyor olabilir. Arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayırmaya çalışın. Size sosyalleşmek iyi geliyor.

İKİZLER

İkizler burcu 16 Ocak ‘da canınız hiç işe gitmek istememiş olabilir. Daha evsel bir ruh hali içindesiniz. Ancak birikmiş işler beklemez. İlişkiler bazında yeni gelişmeler olabilir. Bugün ani öfke patlamalarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Keskin sirke ancak sizin küpünüze zarar verir. Hedefinize ilerliyorsunuz.

YENGEÇ

Yengeç burcu, hayatın zorlu temposunu alışmış gibisiniz. Uzun süredir bu tempo ile yaşadığınız için, işleriniz artar veya daha da azalırsa kendinizi çok mutlu hissetmeyeceksiniz. Kendi içinize dönük olmayı tercih edebilir, sohbet ortamlarından uzak durmaya çalışabilirsiniz. Ani değişimlere çok açık bir dönemdesiniz.

ASLAN

Maddi anlamda bazı konuları düzenleme fırsatı bulacaksınız. İş yerinizdeki, günlük hayatınızdaki dönüşümler sizi rahatsız ediyor olabilir. Aşk hayatınızın kapıları tamamen açık. Birinin gelmesini bekliyor veya gelen kişi ile güzel vakit geçiriyorsunuz. Hareket enerjiniz kısıtlanmış, azalmış gözüküyor.

BAŞAK

Kendinize değer vermeniz çok güzel. Çünkü siz değerlisiniz. Ancak sürekli kendi pencerenizden bakmanız, başkalarının değerlerini görememeniz yanlış. Biraz düşünün belki onun da kendine göre rahatsız olduğu konular vardır. Kendinizi anlatıyor, ona hiç sormuyorsunuz. Birlikte parlamak istiyorsanız, onun da ışığının parlamasına izin vermelisiniz.

TERAZİ

Terazi burcu 16 Ocak haftasına planlar ile başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla beraber gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlar için adım atıyorsunuz. Yoğun bir gün olacaktır. Daha önce halledemediğiniz bazı konuların bugün rahatlıkla üstesinden gelebileceksiniz. Telefon trafiğinizin fazla olduğu bir gün olacaktır.

AKREP

Özellikle kariyer hayatınızla ilgili bazı konuları kafanıza takıyorsunuz. İşler iyi gittiğinde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Şu dönem kariyerinizi parlatmak için çabalamalısınız öyleyse. Kimin ne dediği umurunuzda olmasın. En doğru kararları siz vereceksiniz. Başkalarının değil kendi hislerinize güvenmelisiniz. Kimse bir Akrep burcu kadar doğru hislere sahip olamaz.

YAY

Konuşmaların ucunun kaçmasına izin vermeyin. Sizin sonlandırmak istediğiniz noktada, diyaloglar sona ermeli. İletişim trafiğinizi doğru yönetemediğiniz için bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. Siz için konforun ön planda olduğu bir gün olacaktır. Eviniz ile ilgili bazı aksiyonlar alabilirsiniz.

OĞLAK

Sizin için zorlu bir gün olabilir Oğlak burçları. Aslında teknik bir sıkıntı yok. Ancak sizin bugün size özel takıntılarınız olabilir. Odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Organize ettiğiniz tüm konularda, özellikle maddi konularda ekstra dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Kendinizle diğer her şeyden daha alakalı olduğunuz bir gün olacaktır.

KOVA

Kendinize ait tüm güzellikleri ortaya çıkarabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Etrafınız ile çok iyi anlaşıyorsunuz. Herkes sizinle dertleşmek, size akıl danışmak istiyor. Kafanız biraz karışık olabilir. Beklenmedik, sürpriz kazançlar sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile bağlarınızı sağlamlaştırıyorsunuz.

BALIK

Haftaya planlı bir şekilde başlıyorsunuz. Neredeyse hem tüm gün hem de hafta boyunca yapacaklarınızı kafanızda belirlemiş gibisiniz. Kendinize karcı hırçın yaralayıcı bir tutum sergiliyor olabilirsiniz. Gizli gündemlerinizi sevdikleriniz ile paylaşabilirseniz biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Eşyalarınızı kontrol edin, kaybolmuş bir şeyler olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();