16 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

Haftaya Yeni Ay ile başlıyoruz. Bu da bizi sadece haftaya değil, daha farklı yepyeni başlangıçlara sürükleyebilir. Enerjinizi yüksek tutun. Hayat mucizelerle dolu!

Koç

Koç burcu haftaya gayet güzel ve dinç başlıyorsunuz. Daha dedikesiniz. Kendiniz ile alakalı isteklerinizde daha kararlı ve tutarlı olacaksınız. Aksiyon gücünüz olduğu gibi, iletişim kanalları ile geleceğiniz için yatırım yapma potansiyeliniz de yüksek. İkili ilişkilerde güzel gelişmeler söz konusu.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftaya Bomba Gibi Bir Başlangıç Yapmanızı Sağlayacak 7 Öneri

Boğa

Yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinize daha sakin davranmalısınız. Sadece kendinize değil, çevrenizdeki insanlara da. Keskin sirke küpüne zarar verir. Kazalara açık bir dönemdesiniz. Daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Bekar Boğa burçları, romantik anlamda şanslı bir dönemdeler.

İkizler

İkili ilişkileri idare etmekte bazen çok zorlanıyorsunuz. Zaman zaman tüm iletişim yeteneğiniz ve ihtiyacınıza rağmen kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Yurt dışındaki işler ve yabancılarla olan diyaloglarda sorunlar ve hayal kırıklıkları mümkün olabilir. Plansız seyahatlerden kaçınmalısınız.

Yengeç

Haftaya tempolu ve kararlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Birçok Yengeç burcu bugün diyete başlayabilirler. Adım adım yapmak istedikleriniz konusunda irade kazanıyorsunuz. Özellikle kariyer hayatınız konusunda yeniden bir aksiyon alacaksınız. Bir süredir durgun olan hayatınız değişecek.

Aslan

İkili ilişkiler konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilecek olsanız da aşk ateşinden uzaklaşamıyorsunuz. Aslan burçları için aldanmalar, aldatılmalar ve yasak aşklar söz konusu olabilir. Düşünceleriniz için aksiyon almalısınız. Zira bu dönem normalden daha yaratıcısınız.

Başak

Çok fazla konuşulanlara da duyduklarınıza da inanmayın. Ağzı olan çok, doğru söyleyen pek azdır. Kendiniz emin olmadıkça adım atmayın. Şansınız giderek artacak. Geleceğe adım atmak için partnerinizden destek alabilirsiniz. İlişkilerdeki problemler çözülüyor.

Terazi

Terazi burcu Güneş haritalarınızın uzun süreli ilişkiler bölümünü aydınlatıyor olduğuna göre, uzun süreli birlikteliklerde gizli kalmış konular aydınlanıyor demektir. Kısa süreli ilişkilerde ise durum tam tersi. Her iki taraf da birbirini anlamamakta ısrarcı. Siz zaten son derece kararlı ve ısrarcısınız. Buzlar biraz zor eriyecek gibi.

Akrep

Büyük paralar kaybetmek istemiyorsanız, bu aralar risk alacağınız her türlü yatırımdan uzak durmanız gerekiyor. Yeni bir şeyler almak için doğru zamanlar değil. Paranızı daha fazla saklamaya, sınırlarınızı daha belirgin çizmeye ihtiyacınız var. Genel anlamda güzel, yoğun ve hızlı değişimlere adaptasyon gücünüzün fazla olduğu bir gündesiniz.

Yay

Bir şeyler hissettiğiniz insanla ilgili güzel haberler alarak haftaya başlıyorsunuz. Yeni ve hızlı gelişen ilişkilere, arkadaşlarınızın tanıştırdığı insanlarla aranızda bir şeyler olmasına hazırlıklı olun. Bakımlı gezin. Kendinizi bırakmayın. Bahar geliyor. Siz de ruhunuzun çiçeklerini bahara göre ayarlayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlk Buluşma İçin Öneriler

Oğlak

Haftaya yine iddialı kararlar ile başlıyorsunuz. Her haftaya yeni bir başlangıç, her haftaya yeni kurallar. Sınır çizmekten çok hoşlanıyorsunuz. Bu kadar sınırı aşıp birinin size ulaşmasını da beklemiyorsunuz o zaman. Çevrenizde güzel değişimler olacaktır.

Kova

Çevrenizden sıkıldınız. Kovaların yine değişim zamanı geldi. Tebdili mekânda ferahlık vardır. Uzaklaşmaya çalışın. Seyahat edin. Yeni yerler görün. Yeni bir şeyler öğrenin. En önemlisi özgüveninizi yeniden kazanmak için aşka yer açın. Mantığınızın duygularınızı bastırmasına izin vermeyin. Duvarlar içinizde…

Balık

Kariyeriniz konusunda hedefleriniz var ve bu doğrultuda çok hırslandınız. Artık olmak istediğiniz yeri de bu yere giden yolu da daha iyi biliyorsunuz. Maddi anlamda yüzünüz bir süre daha gülmeye devam edecek. Sürprizlere açık olun. Şans oyunlarını deneyebilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load