16 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Terazi burçları biraz daha ılımlı olmalı, Yay burçları ise sıkıştıklarında yardım istemekten çekinmemeliler. Sizin burcunuz 16 Nisan ‘da hangi etkiler altında?

16 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Kafanızın içindeki tilkilere biraz dinlenmelerini söyleyebilirsiniz. Nihayetinde bugün Pazar. Bedeniniz kadar zihninizin de dinlenmeye ihtiyacı var. Arkadaşlarınızı dikkatli seçmelisiniz. Uzun süredir arkadaşım dediğiniz insanlar konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yarı yolda kalmak istemiyorsanız siz de kendinize alternatif dostlar edinmelisiniz.

BOĞA

Boğa burçlarının kendilerine biraz daha özen göstermesi, bedenlerini dinlemesi gerekiyor. Hayatın ve aklınızdakilerin trafiği ile neler yaşadığınızı karıştırıyorsunuz. Çok hırslısınız. Sürekli istediklerinize ulaşmaya çalışıyorsunuz. Azminize hayranım ama kendinizi çok hırpalıyorsunuz.

İKİZLER

İkizler burcu hayatınızdan memnunsunuz. 16 Nisan ‘da kendinizi düne göre de daha iyi hissediyorsunuz. Daha mutlu daha pozitifisiniz. İkili ilişkilerde problemler yaşıyorsunuz. Almanız gereken veya vermeniz gereken dersler var. Kafanızın karıştığı noktalarda, özellikle yakın arkadaşlarınızdan tavsiye alabilirsiniz.

YENGEÇ

16 Nisan ’da çok mutlusunuz. Ruhunuzu eğitiyorsunuz. En kötü durumlardan bile pozitif sonuçlar çıkarabilmeyi başaracaksınız. Kafanızın karışık olduğu hiçbir konuda adım atmamanızı öneriyorum. Özellikle bugün fiziksel değişimler için adım atmayın, karar vermeyin.

ASLAN

Aslan burçlarının aşk hayatı canlanıyor. Özellikle birçok Aslan burcu bugünlerde kalbinin bir başka attığını hissedebilir. Yabancı insanlarla ilişkiler, yurt dışı organizasyonları ve birtakım eğitimler gündeminize gelebilir. Çevrenizdeki insanların desteğini alıyorsunuz.

BAŞAK

Başınız biraz karışık. Özellikle ailevi problemler dikkat çekici seviyeye ulaşabilir. Ani gelişmeler söz konusu olabilir. Her şeyin bir sebebi olduğunu hatırlamak gerekiyor. Başak burçları için bu Pazar yapılacak en güzel şey, evlerinde dinlenmek olacaktır.

TERAZİ

Çevrenizdeki insanlarla resmen sürekli savaş halindesiniz. Neden böyle gerginlik yaratıyorsunuz. Neye bu kadar öfkelisiniz. Neden ortama hükmetmeye çalışıyorsunuz? Terazi burçları kendileri gibi davranmıyorlar. Sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var. Özellikle aşk hayatınızda çok fazla hayal kırıklığı var.

AKREP

Kendinize olan güveninizi kaybediyorsunuz. Günlük hayatınızdaki parlaklığı kaybetmek hemen özgüveninize yansıdı. Görmezden gelinmek istemiyorsanız, gücünüzü ortaya koymalısınız. İmalar ile, beklentiler ile istediklerinizi elde etmeniz oldukça zor. Arkadaşlarınıza sırtınızı çevirmeyin.

YAY

Siz kendi kendinize endişelere boğulunca hayat çözüm bulmuyor. Destek almaktan, özellikle de ailenizden destek almaktan çekinmeyin. Hepimizin problemleri oluyor. Tek başınıza savaşmak zorunda değilsiniz. Yardım isteyin. Siz dünya tatlısı bir insansınız. Kimden destek isterseniz isteyin, kimse sizi geri çevirmeyecektir.

OĞLAK

İş hayatınızı dengede tutmak için Pazar günleri dinlenmeniz gerekiyor. Bazen bilgisayarı kapatıp açmak gerektiği gibi beynimizi de dinlendirmemiz gerekiyor. Ailenizle beraber değişik bir şeyler yapmak size iyi gelecek. Özellikle aşk hayatınızda arzuladığınız durumlar için aksiyon alabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu kendinize doğru noktadan bakamıyorsunuz. Ya çok eleştirelsiniz ya da yaşadığınız her şey için kendinizi suçluyorsunuz. Sabır, çaba, çalışkanlık… Bunlar da değerli duygular. Herkes yanlış yapabilir. Siz yeter ki amaçlarınız doğrultusunda kaplumbağa adımları ile de olsa adım atmaya devam edin.

BALIK

Maddi anlamda beklenmedi pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı Balık burçları uzun süredir satmak istedikleri gayrimenkullerini satabilirler. Yüklü gelirler elde edebilirsiniz. Günlük hayatta geçmiş konular ayağınıza dolanabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();